PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین روش ریموت شدن به یک کامپیوتر و تنظیمات آن

mrmmnb
08-12-2012, 23:52
سلام
بهترین روش ریموت شدن به یه کامپیوتر دیگه از طریق اینترن چی هست؟
استفاده از برنامه جانبی که معروفترینش الان TeamViewer هست توصیه میشه یا ریموت خود ویندوز؟
من خودم الان از برنامه TeamViewer استفاده میکنم ولی یکم ارتباطم کند هست سوالی که برام پیش اومده قطعا سرور این برنامه در خارج از کشور هست واین باعث میشه اطلاعات بره روی اون سرور و برگرده
حالا با توجه به اینکه سایت های داخلی خیلی سریع برا من باز میشن این سوال برام پیش اومده که اگه از ریموت دسکتاپ ویندوز هم استفاده بشه بازم باید وصل بشه به سروری؟ با توجه به اطلاعاتی که من سرچ کردم اصلا اون نیاز به سرور نداره و براساس ای پی کار میکنه اگه اینجوری هست به نظر شما چون دو تا کامپیوتر در یک کشور هست (حتی خیلی وقتا توی یه شهر یا منطقه هستن) اینجوری سرعت بیشتری به ما نمیده؟

والبته برا این ریموت دسکتاپ یه سری سوالات دارم
اینکه تنظیمات اولیه چطوری هست؟ یعنی فرض کنید من میخوام از خونه به کامپیوتر محل کارم وصل بشم باید چه تنظیماتی رو توی هر دو ویندوز اعمال کنم که از هرکدوم بتونم به اون یکی وصل بشم ( یا حداقل بشه از خونه به محل کار وصل شد)؟
این جریان اف شدن یوزر جاری چه هست؟ دیدم یه جا نوشته بود این بزرگترین عیبش هست و باعث میشه یوزر اف باشه و اون یکی یوزر ان بشه
حالا اگه من یه یور داشته باشم و پسورد هم نداشته باشه باید چیکار کرد؟ ساختن یوزر مخفی برا دور زدن این روش چی هست؟ اگه یوزر مخفی بزاریم چطوری به تنظیمات اون یوزر اصلی هنگامی که ریموت شدیم دسترسی داشته باشیم واینکه چطوری موقع اف شدن این کار کنیم یوزر اصلی دوباره لاگین بشه؟
مشکل نداشتن ای پی ثابت رو چطوری حل کنیم قبلا یادمه یه جا خوندم یه برنامه هست روی ویندوز نصب میشه هر وقت ای پی عوض بشه اون رو به یه ایمیل ارسال میکنه اسم برنامه چیه؟ کلا بهترین روش برا حل این مشکل چی هست؟
با تشکگر

behrooz.shie
09-12-2012, 03:52
vnc هم خوبه
اون یوزر اف شدن هم میشه یک کاریش کرد
تنضیماتش هم که یک سرچ بزنی هست
و نکته اخر اینکه دنیای اینترنت همش به هم وصله :ی ولی خوب چون مسیر داخلیه یک کم بهتر جواب میده
توی ریموت خود ویندوز میشه سرور×!