PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در قسمت زمان و تاریخ ویندوز XP

alone_son
08-12-2012, 22:31
سلام به همه اساتید عزیز
عزیزان من وقتی روی ساعت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دابل کلیک می کنم خطای زیر را نمایش می دهد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان می دونم متن این خطا داره میگه با ادمین بیا ولی جالب اینجاست که من بعد از نصب ویندوز اصلا اکانت نساختم که بخواهم اونا لیمیت کنم و الان با یوزر ادمن بهم این ارور را میدهد
کنترل پنل هم نیست و نمی تونم بیارمش از تو منوی استارت رفته
لطفا کمک کنید

((اگر موفق به دیدن عکس ها نشدید از لینک های زیر استفاده کنید))
عکس اول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عکس دوم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
10-12-2012, 00:59
روشهای پایین برین:n01:

روش اول

منوی run اجرا داخلش دستور regedit تایپ اینتر کنید درکادری که باز میشه روی computer اون بالا کلیک کنید بعدشم کلیدهای Ctrl+F همزمان فشار بدین در کادری که باز میشه این دستور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

وارد اینتر کنید بعدشم که گزینه مورد نظر پیداشد روی همین گزینه دبل کلیک کنید بعد درکادر vaule data مقدارش 0 بزارین رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید

روش دوم

فایل رجیستر پایین دانلود اجراش کنید هر پیغامی هم داد تایید اکی سیستم ریستارت کنید

html_fix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش سوم

به internet options برین بعد کادر Advanced بعدم گزینه های retest اونجا انتخاب کنید برنامه اکسپلورر رو هم به عنوان مرورگر پیش فرض تعریف کنید

روش چهارم

پنجره cmd رو باز کنید این دستورات پایین بترتیب باموس لز روش کپی بگیرین داخل همون پنجره با موس paste اینتر کنید

روش پنجم

که همین مشکل شما مربوط به کنترل پنل داشتن گفته شده برنامه

دانلود از طریق safe mode بالا بیایین بعدم این برنامه رو اجرا اقدام به فیکس کردن کنترل پنل کنید بعدم سیستم حتما اسکن کنید که مشکل همین شخصم برطرف شده لینک برنامه هم داخل قسمت دوم به احتمال زیادم از شما از ویروس باشه .

Control panel missing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Restore Task Manager, Regedit and Folder Options Disabled ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])