PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل درج اطلاعات در دیتابیس

hamedarian2009
08-12-2012, 14:53
من یک فرم دارم که میخام با دستورات php مقادیرو تو دیتابیس درج کنم و من کداشو نوشتم ولی نمی دونم واسه چی عمل نمیکنه و پیغام خطا میده:
این کدهای html

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم php :

ولی موقع درج این ارورو میده

invalid query:You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'order(name,email,tell,address)values('علی ','ali@yahoo.com','2235698','addres' at line 1

M o h a m m a d
09-12-2012, 00:26
کلمه‌ی order جزو کلمات رزرو شده‌ی mysqlـه. باید داخل علامت ` ` قرار بگیره. در ضمن یه space بین order و ( لازمه چون امکان داره با function یا procedure اشتباه گرفته شه. حداقل برای خوانایی کوئری بهتره که یه فاصله‌ای بدید.

hamedarian2009
09-12-2012, 13:50
آقا M o h a m m a d ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خیلی ممنون دمت گرم آره مشکل همین اسم جدول بود اسمشو کردم orders درست شد

M o h a m m a d
10-12-2012, 10:10
خواهش می‌کنم. حالا برای راحتی کار خودت توصیه می‌کنم مستقیم کوئری نزنی و برای کارهای ساده‌ای مثل INSERT و EDIT و DELETE از Abstract Layerها استفاده کنی. یه آرایه از دیتاهایت بدی به یه متد و اون برات insert بکنه بهتره. اون طوری دیگه خود Abstract Layer همه‌ی اصول و قواعد رو باید رعایت کنه. مثلاً نام جداول و فیلدها رو داخل `tbl_name` و `field_name` بذاره و یا mysql_escape_real_string بکنه و ...

M o h a m m a d
10-12-2012, 10:21
این پست من رو حذف کنید. اشتباه شد.