PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال میلیاردر

nar nia
08-12-2012, 14:39
شبکه اول سیما از روز سه‌شنبه (21 آذر ماه) سریال «میلیاردر» را روی آنتن می‌برد. در سه روز ابتدایی هفته‌ی جاری نیز یک سریال سه قسمتی خارجی روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پخش سریال «میلیاردر» به دلیل تقارن با ایام شهادت به تعویق می‌افتد و از روز سه‌شنبه به روی آنتن خواهد رفت.

شبکه اول همچنین در روزهای شنبه تا دوشنبه این هفته یک سریال سه اپیزودی خارجی به نام «آخرین پنالتی» را در باکس شبانه خود روی آنتن خواهد برد.

به گزارش ایسنا‌، «میلیاردر» به کارگردانی علیرضا امینی برای شبکه اول سیما همچنان در دست تولید است، این سریال با بازی محمدرضا شریفی‌نیا و سامان گوران داستان پسری جوان را روایت می‌کند که وارد یک شرکت می‌شود.

«میلیاردر» پیش از این با عنوان شرکت توسط مسعود کرامتی کارگردانی می‌شد که در نهایت شبکه اول سیما و رامین عباسی زاده (تهیه‌کننده) تصمیم به تغییر کارگردان و تیم بازیگری این سریال گرفتند. دلیل این تغییر نیز، کیفیت پایین بخش‌های تصویربرداری شده عنوان شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

eman619rv
13-12-2012, 22:31
چند قسمت از سریال گذشته اما هنوز انتخاب سامان گوران برای من نا مفهومه!! یعنی تو ایران کمبود بازیگر به وجود اومده که ایشون رو اوردن؟ انقدر مصنوعی بازی کردن واقعا تو ذوق هر بیننده ای میزنه! بیش از حد کارش تیپیک و خشکه ! :n27:

من نمیدونم ایا از دید و نظر منفی که خیلی ها روی گوران داشتن خبر نداشتن سازنده های سریال؟؟ مسلما سوای بازیگری این مورد هم خیلی رو استقبال از سریال تاثیر میذاره .... حداقل کسایی که با ایشون از نزدیک برخورد داشتن بسیارررر ازنوع رفتار و شخصیتش ناراضی هستن و این روی همچین سریالی که نسبتا گروه بازیگری خوبی داره تاثیر منفی میذاره!:n27:

nar nia
30-12-2012, 19:34
«میلیاردر» جدید ساخته می‌شود
مدیر تولید مجموعه تلویزیونی «میلیاردر» گفت: تولید فصل دوم مجموعه «میلیاردر» به زودی آغاز می‌شود.

به گزارش سرویس تلویزیون ایسنا، سحر مصیبی در گفت‌وگویی افزود: تولید مجموعه تلویزیونی «میلیاردر» در 50 قسمت و در دو فصل برنامه‌ریزی شده است.

مصیبی گفت: در فصل اول تولید این مجموعه موفق شدیم 19 قسمت آن را در قسمت‌های 57 تا 60 دقیقه‌ای تولید کنیم که آخرین قسمت مجموعه «میلیاردر» سه شنبه همین هفته از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.

مدیر تولید این مجموعه گفت: تولید فصل دوم مجموعه تلویزیونی «میلیاردر» از اوایل بهمن ماه آغاز خواهد شد و در سری دوم این مجموعه طنز اجتماعی از هنرمندان مشهور دیگری نیز بهره خواهیم برد.

وی افزود بازخورد پخش این مجموعه از شبکه یک سیما خوب گزارش شده و نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد این مجموعه موفق شده تا حد زیادی رضایت مخاطب را کسب کند.

تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی رامین عباسی‌زاده و کارگردان آن علیرضا امینی است.

کاربر شماره ی یک
31-12-2012, 17:47
چند قسمت از سریال گذشته اما هنوز انتخاب سامان گوران برای من نا مفهومه!! یعنی تو ایران کمبود بازیگر به وجود اومده که ایشون رو اوردن؟ انقدر مصنوعی بازی کردن واقعا تو ذوق هر بیننده ای میزنه! بیش از حد کارش تیپیک و خشکه ! :n27:

من نمیدونم ایا از دید و نظر منفی که خیلی ها روی گوران داشتن خبر نداشتن سازنده های سریال؟؟ مسلما سوای بازیگری این مورد هم خیلی رو استقبال از سریال تاثیر میذاره .... حداقل کسایی که با ایشون از نزدیک برخورد داشتن بسیارررر ازنوع رفتار و شخصیتش ناراضی هستن و این روی همچین سریالی که نسبتا گروه بازیگری خوبی داره تاثیر منفی میذاره!:n27:

به نظر من كه انتخاب خوبي بود !!‌ من از نقش آفرينيش راضي هستم !!

کاربر شماره ی یک
31-12-2012, 18:05
این سریال قصه حضور جوانی به نام بهادر سیر را روایت می کند که بر اثر حضوری اتفاقی در یک شرکت ساختمانی، با مناسباتی انبوه از توطئه و دسیسه مواجه می شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به گزارش «سراج24» شبکه یک سیما از دو هفته پیش پخش جدیدترین مجموعه خود را با پیشوند فصل نخست آغاز کرده است. طبق برنامه ریزیها، گویا قرار است به عادت مالوف شبکه های خارجی، فصل دوم آن بزودی با اعمال نظرات مخاطبان و منتقدان و طراحی کاراکتر های تازه و خرده قصه های جدیدتر به موازات ماجرای اصلی مقابل دوربین رود.

این سریال قصه حضور جوانی به نام بهادر سیر را روایت می کند که بر اثر حضوری اتفاقی در یک شرکت ساختمانی، با مناسباتی انبوه از توطئه و دسیسه مواجه می شود. دایره ای بسته از روابط فامیلی که مدتهاست با سودجویی و بهره کشی از پدر خانواده (فرجام) روزگار گذرانده اند و حالا با دخالت های عدالت خواهانه و مصلحانه جوانی متعهد، تمام منافع خود را در خطر می بینند.

تم اصلی قصه در ذات خود حاوی نوعی تلخی است که شاید اگر با بیانی صرفا اجتماعی به نمایش در می آمد، از حیث طرح خیلی نکات با معذوریت ها و خطوط قرمز مواجه می شد. خطوطی که اغلب ناشی از سوء تفاهم ها و عدم انتقادپذیری ها هستند و دست و پای برنامه سازان را می بندند.

اینجا اما همین داستان در هاله ای شیرین از طنز و کمدی به بیننده ارائه می شود و مفهوم مبارزه با رانت خواری و زیر پا گذاشتن حقوق مردم را با ترفندی زیرکانه و مخاطب پسند به نمایش می کشد.

بهادر سیر را می توان مصداقی از افراد عدالت خواه دانست که در شرکت فرجام قصد ترمیم اخلاقیات از میان رفته و هشدار برای اطرافیان طمعکار او را دارند.جالب آنکه آنان حتی در لفظ نیز حرمت پدر و بزرگتر را ندارند و مدام در تاکید و تذکر مادر – که او نیز در این خیانت شریک است!- ناچار به حفظ احترام او می شوند.

اما در بخش فرم نیز میلیاردر با طراوت ظاهر شده است. یکی از ویژگی ها ی اصلی این سریال طراحی لباس و صحنه آن است که با توجه به مضمون کمدی اش انجام گرفته است، به این معنی که در این طراحی رنگهای شاد و متنوع به بهانه لباس فرم و یا دکوراسیون یک شرکت ساختمان سازی مدنظر قرار گرفته اند تا از حیث بصری، مانع تکرار یا کسالت شوند.

نکته ای که سریال های پر بیننده شبکه های ماهواره ای فارسی زبان روی آن وقوف آشکاری دارند. این آثار که عموما محصول کشور ترکیه هستند، چه در ژانر تاریخی و چه درامهای عاشقانه رنگ بندی و آرایش صحنه را در کنار قصه ای پر فراز و نشیب، در اولویت خود قرار داده اند.

این تنوع رنگی به ویژه در سریال های تاریخی به عظمت و شکوه سکانسها و پلانها نیز می افزاید و نگاه های بیننده را جلب سحر انگیزی خود می کند. در میلیاردر نیز همین رنگها حتی در بخش خانه فرجام یا ولی به تناسب موقعیت اجتماعی آنان لحاظ شده اند تا برای مضمون شیرین قصه، در حکم مکمل باشند.

حال آنکه انتخاب آکسسوار یا طیف رنگی عبوس، می توانست به طور کامل این کارکرد را زیر سوال ببرد و مخدوش جلوه دهد. علیرضا امینی با استفاده از شیوه تصویر برداری دوربین روی دست نیز تحرک و پویایی خاصی به میزانسن خود بخشیده و موجب شده حتی در لحظاتی که دیالوگها مسلسل وار مجال طرح می یابند، رخوت و کندی دامنگیر فضا نشود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ترنم اعتمادی
31-12-2012, 21:25
این فیلم اخلاقیه اما مردم زیاد از فیلمای اخلاقی استقبال نمیکنن
بیشتر قسمتای طنزش مورد توجه قرار میگیره

3Dmajid
01-01-2013, 11:02
به نظر من كه انتخاب خوبي بود !!‌ من از نقش آفرينيش راضي هستم !!

موافقم ... به نظرم خیلی خوب داره نقششو بازی میکنه :n16:

کاربر شماره ی یک
01-01-2013, 12:01
نظرسنجي در مورد حضور سامان گوران و بازي اون تو فيلم ميلياردر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کاربر شماره ی یک
01-01-2013, 12:14
نتيجه ي اين آزمايش دي ان اي رو كي ميگيرن؟؟؟ !!:n19:
اين بهمن صورتش واقعنيشم شبيه گربه ي پارسيه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) !!!
اسمهاي بازيگرارو هم اكثر ايراني گذاشتن ....
اينم يه سري عكس از بازيگران !!

تصاویر جالب از بازیگران سریال میلیار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tml)در…

ترنم اعتمادی
10-01-2013, 21:42
من عاشق این مهندسم
خیلی خنگه
آخ کی کت سورمه ای رو به بلوزه سبز و شلواره بنفش میپوشه آخه:n08:
البته نا گفته نماند که منشیه هم کارشو خوب انجام میده راضیم زش:n19:

yahoda
11-01-2013, 16:04
فصل دومش کی شروع میشه ؟

S0R3N4
11-01-2013, 17:52
من که به شخصه از فیلم و سریال های بی ارزش ایرانی متنفرم...
ولی این سریال تا حدود زیادی منو به خودش جذب کرده...
دوست دارم زودتر پخشش شروع بشه...

Golbarg01
11-01-2013, 20:15
فصل دومش کی شروع میشه ؟

خرداد ماه.

ترنم اعتمادی
17-01-2013, 17:10
این جور فیلما مخاطب خاصی دارن
من اینو قبول ندارم که فیلمای ایرانی آبکین
فیلم ایرانی ارزش خونواده رو بالا می بره که به آدم کمک میکنه آدم راه درست رو از غلط تشخیص بده
فقط باید به اصل موضوع توجه کرد