PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نت بوک حدود 1 تومن

ps3amir
08-12-2012, 12:23
سلام

من میخواستم یک تبلت بخرم.اما به نظرم اومد که ممکنه بعد از خرید تبلت مشکلاتی داشته باشم با اون و تصمیم گرفتم که به جاش یه نت بوک بگیرم.
قیمتش حدود1 میلیون باشه. (اون تبلت که میخواستم بگیرم همین قیمته میخوام به جای اون اینو بگیرم)
میخوام فیلم فول اچ دی را اجرا کنه.البته حجم فیلم زیر 4 گیگه.
بشه با اون تا حدی بازی کرد.یعنی میخوام این بازی ها روش کار کنه:(بازی ها تقریبا سبک هستند)
call of duty 2
cs: source
Generals
Age of mythology
age of empires 2 (یا 3 اگه بشه)
gta vice city (اگه san andreas بشه خوب تره)
این از بازی ها.
کار نرم افزاری هم در حد معمول انجام بده.
photoshop (در حد کار ساده و نه حرفه ای)

خروجی hdmi هم داشته باشه که یه وقت لازم شد برای کاری به تلویزیون وصل بشه مشکلی نباشه.
اندازه صفحش 10 تا 12 اینچ باشه.

نظر خودم ASUS 1215B هستش.ولی قیمتشو ندارم اگه قیمت بدین خوبه.
مدل دیگه ای هم اگه هستش معرفی کنید.از برند ایسوس هم خیلی خوشم میاد(تبلته هم نکسوس 7 بود که ایسوس ساخته)

mad86
08-12-2012, 23:58
این دوتا که معرفی کردید 1215 و نکسوس7 خیلی باهم متفاوتند
نکسوس دارای cpu از خانواده ARM هست و درنتیجه ویندوز روش نصب نمیشه ...پس باید ببینید برنامه هایی که براتون مهمه کار باهاش به چه سیستمی و چه حداقل امکانات نیازمنده و بر اساس اون خریداری کنید ...

والا اون بازی ها و فتوشاپ و...که شما نام بردید نیاز به یک گرافیک قوی دارند
شما بهتره یا بودجه رو افزایش بدید برای بازی برید سراغ اپل ایر...یا سونی T , Z و...اسوس U (البته گرافیک غیر انبرد)
و نت بوک ها حداقل تو این رنج قیمت جوابگو نیست..البته 1215b گرافیک نسبتا خوبی داره نسبت به نت بوک های هم قیمتش که فکرکنم اگر پیدا کنید قیمت ناعادلانه 1200 به بالا باشه!!!!!

در ضمن روی 10-12 اینچ full hd با hd خیلی تفاوت نداره نسبت به فاصله دید چشم انسان...بهتره برید رو ,matt بودن و کیفیت ساخت پنل LCD اون و...بیشتر تمرکز کنید

ps3amir
09-12-2012, 09:52
این دوتا که معرفی کردید 1215 و نکسوس7 خیلی باهم متفاوتند
نکسوس دارای cpu از خانواده ARM هست و درنتیجه ویندوز روش نصب نمیشه ...پس باید ببینید برنامه هایی که براتون مهمه کار باهاش به چه سیستمی و چه حداقل امکانات نیازمنده و بر اساس اون خریداری کنید ...

والا اون بازی ها و فتوشاپ و...که شما نام بردید نیاز به یک گرافیک قوی دارند
شما بهتره یا بودجه رو افزایش بدید برای بازی برید سراغ اپل ایر...یا سونی T , Z و...اسوس U (البته گرافیک غیر انبرد)
و نت بوک ها حداقل تو این رنج قیمت جوابگو نیست..البته 1215b گرافیک نسبتا خوبی داره نسبت به نت بوک های هم قیمتش که فکرکنم اگر پیدا کنید قیمت ناعادلانه 1200 به بالا باشه!!!!!

در ضمن روی 10-12 اینچ full hd با hd خیلی تفاوت نداره نسبت به فاصله دید چشم انسان...بهتره برید رو ,matt بودن و کیفیت ساخت پنل LCD اون و...بیشتر تمرکز کنید

شاید یکمی خوب توضیح نداده باشم.
نکسوس 7 که قبلا میخواستم بگیرم ولی به خاطر این که لپتاپ ندارم گفتم تو همون قیمت یه نت بوک بگیرم.(کلا کاری با نکسوس ندارم انتخاب قبلیم بود که حذف شد)
بعد شما مطمئن هستی گرافیک بالا میخوان اون بازی ها؟ من خودم قبلا روی یک کامپیوتر ضعیف با گرافیک 256 رم 512 اونا را اجرا میکردم!(با cpu تک هسته ای 1.8 پنتیوم4)
و تفاوت full hd و hd من هم میدونم تفاوتی ندارند ولی مثلا من یک فیلم دارم کیفیتش فول اچ دیه میخوام روی اون وسیله اجرا بشه.(مثلا بعدش وصلش کنم به TV)

mohmrg
09-12-2012, 18:27
سلام

من میخواستم یک تبلت بخرم.اما به نظرم اومد که ممکنه بعد از خرید تبلت مشکلاتی داشته باشم با اون و تصمیم گرفتم که به جاش یه نت بوک بگیرم.
قیمتش حدود1 میلیون باشه. (اون تبلت که میخواستم بگیرم همین قیمته میخوام به جای اون اینو بگیرم)
میخوام فیلم فول اچ دی را اجرا کنه.البته حجم فیلم زیر 4 گیگه.
بشه با اون تا حدی بازی کرد.یعنی میخوام این بازی ها روش کار کنه:(بازی ها تقریبا سبک هستند)
call of duty 2
cs: source
Generals
Age of mythology
age of empires 2 (یا 3 اگه بشه)
gta vice city (اگه san andreas بشه خوب تره)
این از بازی ها.
کار نرم افزاری هم در حد معمول انجام بده.
photoshop (در حد کار ساده و نه حرفه ای)

خروجی hdmi هم داشته باشه که یه وقت لازم شد برای کاری به تلویزیون وصل بشه مشکلی نباشه.
اندازه صفحش 10 تا 12 اینچ باشه.

نظر خودم ASUS 1215B هستش.ولی قیمتشو ندارم اگه قیمت بدین خوبه.
مدل دیگه ای هم اگه هستش معرفی کنید.از برند ایسوس هم خیلی خوشم میاد(تبلته هم نکسوس 7 بود که ایسوس ساخته)

من الان یه ساله 1215B دارم e-350

همه ی اینها راحت روش اجرا میشن ! cod 2 که سهله ، black ops رو هم با حداقل تنظیمات گرافیکی با بدون لگ و روون اجرا کردم :دی
age of mythology هم تقریبا هم خودش هم ورژن تیتان رو یک هفته به طور مداوم 6-7 ساعت شبکه ای با وایرلس بازی کردم .. با حداکثر گرافیک بدون داغ کردن و ...
san andreas هم که هیچی نداره که نتونه اجرا کنه ! توی بخش بازی انلاین بری من و سجاد tnt و بقیه بچه ها تقریبا یک ماهی انلاین بازی میکردم :دی

فتوشاپ هم اخرین رو ریختم فقط اجراش 20 ثانیه ای طول میکشه ولی موقع کارکردن هیچ مشکلی نداره.
این نت بوک صفحه نمایش عالی داره.