PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن درایو ، پیغام نیاز به فرمت

arezo_sadeghi
08-12-2012, 12:13
سلام به همگی
بعد از اینکه با نرم افزار EASEUS Partition Master 7.0.1 Professional Edition حدود 10 گیگ رو مابین دو تا از درایوام منتقل کردم ، حالا وقتی میخوام درایو مبدا رو باز کنم پیغام you need to format the disk رو میده . دوستان خواهش میکنم کمک کنید .تمام اطلاعاتم رو این درایو هس( پایان نامه و ...)
:sq_3:

EXTREME
08-12-2012, 15:32
سلام به همگی
بعد از اینکه با نرم افزار EASEUS Partition Master 7.0.1 Professional Edition حدود 10 گیگ رو مابین دو تا از درایوام منتقل کردم ، حالا وقتی میخوام درایو مبدا رو باز کنم پیغام you need to format the disk رو میده . دوستان خواهش میکنم کمک کنید .تمام اطلاعاتم رو این درایو هس( پایان نامه و ...)
:sq_3:

یک عکس از disk managment سیستم بدین

arezo_sadeghi
08-12-2012, 16:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXTREME
08-12-2012, 19:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درایو d به حالت raw رفته اول با نرم افزار test disk ببینید میتونید fix کنید درست نشد باید با نرم افزار easus data recovery اطلاعات پارتیشن رو ریکاوری کنید و سپس پارتیشن رو پاک کنید و دوباره ایجاد کنید برای اینکار نیاز به حجم اضافه دارین

EXTREME
08-12-2012, 19:13
طریقه کار با نرم افزار testdisk
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arezo_sadeghi
09-12-2012, 01:17
خیلی ممنون از راهنمایی تون.لطف کردید.