PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با درایور گرافیک HP DV6t-7000

bitaphone
07-12-2012, 20:44
:sq_3:
سلام دوستان من این لب تاپ رو دیروز خریداری کردم و از ویندوز اورجینالش خوشم نیومد اومدم همه درایوها و پارتیشن ها رو حذف کردم و خودم پارتیشن بندی کردم و ویندوز نصب کردم روش بعد درایورهاشو از سایت HP با پروداکت کد خودش دانلود کردم همگی درایورها و برنامه هاش رو دانلود کردم...
بعد از نصب Win 7 Ultimate 64bit درایورهاشو هم نصب کردم همرو اما تو دیوایس منیجرش این یکی رو ناقص میشناسه بنظرم که تو تصویر نشون دادم.... گفتم شاید درایورها قاطی شده که این مشکل رو دارم اومدم همه هارد مجددا فرمت کرده و از اول ویندوز رو نصب کردم و دوباره درایورهارو اما بازم همونطوری بود و هیچ تغییری نکرد...
با نرم افزارهای تست آپدیت درایورها هم تست کردم هیچ فایده ای نداشت...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سوال دیگه مگه گرافیک این لب تاپ 2 گیگ 650 نیست؟ پس چرا تو Propertis می نویسه 64mb؟ آیا گرافیک این لب تاپ بهتر از Pavilion 6120 هست؟ کلا این لب تاپ بهتره یا 6120...

با تشکر لطفا دوستان منو هرچه سریعتر راهنمایی کنند تا اگه لب تاپ مشکل داره با فروشنده تماس بگیرم تا دیر نشده و کار از کار نگذشته

payma
08-12-2012, 00:50
:sq_3:
سلام دوستان من این لب تاپ رو دیروز خریداری کردم و از ویندوز اورجینالش خوشم نیومد اومدم همه درایوها و پارتیشن ها رو حذف کردم و خودم پارتیشن بندی کردم و ویندوز نصب کردم روش بعد درایورهاشو از سایت HP با پروداکت کد خودش دانلود کردم همگی درایورها و برنامه هاش رو دانلود کردم...
بعد از نصب Win 7 Ultimate 64bit درایورهاشو هم نصب کردم همرو اما تو دیوایس منیجرش این یکی رو ناقص میشناسه بنظرم که تو تصویر نشون دادم.... گفتم شاید درایورها قاطی شده که این مشکل رو دارم اومدم همه هارد مجددا فرمت کرده و از اول ویندوز رو نصب کردم و دوباره درایورهارو اما بازم همونطوری بود و هیچ تغییری نکرد...
با نرم افزارهای تست آپدیت درایورها هم تست کردم هیچ فایده ای نداشت...

یه سوال دیگه مگه گرافیک این لب تاپ 2 گیگ 650 نیست؟ پس چرا تو Propertis می نویسه 64mb؟ آیا گرافیک این لب تاپ بهتر از Pavilion 6120 هست؟ کلا این لب تاپ بهتره یا 6120...

با تشکر لطفا دوستان منو هرچه سریعتر راهنمایی کنند تا اگه لب تاپ مشکل داره با فروشنده تماس بگیرم تا دیر نشده و کار از کار نگذشته

خسته نباشی کل درایور ها تو پوشه SWsetup درایو C بود که پاکش کردی!
شما به درایور گرافیک Nvidia احتیاج داری که 300 مگه و تو سایت HP نیست و از سایت خود Nvidia باید بگیریش که اونم مارو تحریم کرده و قندشکن میخواد!
گرافیکش مخصوص گیم هست من کل بازی ها رو با ته تنظیمات بازی میکنم با این لپتاپ 'گرافیک 6120 حتی در حد گرافیک دوم این لپتاپ (HD4000) هم نیست!!!

bitaphone
08-12-2012, 00:53
خسته نباشی کل درایور ها تو پوشه SWsetup درایو C بود که پاکش کردی!
شما به درایور گرافیک Nvidia احتیاج داری که 300 مگه و تو سایت HP نیست و از سایت خود Nvidia باید بگیریش که اونم مارو تحریم کرده و قندشکن میخواد!
گرافیکش مخصوص گیم هست من کل بازی ها رو با ته تنظیمات بازی میکنم با این لپتاپ 'گرافیک 6120 حتی در حد گرافیک دوم این لپتاپ (HD4000) هم نیست!!!

فدات داداش مرسی که جواب دادی من قند شکن هم دارم لطفا اگه زحمت نیست اسم دقیق درایور یا لینکشو بهم بده که شدیدا لنگشم... فدات منتظرم

bitaphone
08-12-2012, 01:01
در ضمن اگه لازم هست چيز ديگه اي هم واسش دانلود كنم لطفا راهنمايي بفرماييد متشكرم...

payma
08-12-2012, 12:47
در ضمن اگه لازم هست چيز ديگه اي هم واسش دانلود كنم لطفا راهنمايي بفرماييد متشكرم...

GeForce 306.97 Driver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bitaphone
08-12-2012, 19:15
ممنون دوست عزيز اين آخرين ورژن هست؟

payma
09-12-2012, 00:47
ممنون دوست عزيز اين آخرين ورژن هست؟
310 هم اومده اما نسخه بتا هست و میشه گفت فعلا این اخرین نسخه هست

bitaphone
09-12-2012, 18:54
یه سوال چرا الباقی درایورهایی که از سایت خود HP گرفتم بعضیاشون نصب میشه بعضیاشون نصب نمیشه یکی یه بار نصب میشه یه بار نمیشه... آیا روش و قلق یا ترتیب خاصی روباید برای نصب برنامه ها و درایورهایی که سایت خود HP گذاشته رو رعایت کنم؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم... یاحق