PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با تغییر زبان در ویندوز

dandelionsland
06-12-2012, 20:27
سلام دوستان
من چند روز پیش ویندوز سون ام رو دوباره نصب کردم(از روی یه دی وی دی که قبلا از همون نصب میکردم)
اما یه مشکلی که دارم اینه که گزینه انتخاب زبان در قسمت تسک بار نشون داده نمیشه
از تنظیمات داخل کنترل پنل هم language bar رو روی docked on taskbar گذاشتم
اما درست نشد
یه سری آموزش هایی در مورد ایجاد کلید رجیستری هست اون ها هم مشکل رو حل نکرد
در کنار این مشکل مشکل بزرگتری هست که کلا کارم رو لنگ کرده
من وقتی alt+shift رو میگیرم از رو انگلیسی به فارسی سوییچ میکنه اما همین عمل برای برعکسش کار نمیکنه
دوباره بخوام برگردم رو انگلیسی کار نمیکنه باید پنجره ای که توش می نویسم رو ببندم و باز کنم تا دوباره انگلیسی بشه
هیچ هات کی برای سوییچ منحصرا به زبان فارسی یا انگلیسی هم تعریف نکردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهشا کمک کنید

dandelionsland
06-12-2012, 23:35
دوستان کسی میدونه این به خاطر ویروسه یا رجیستری یا یه چیز دیگه ؟

jafarian
06-12-2012, 23:41
فایل پایین به اسم Lang Fix دانلود از حالت فشرده خارجش کنید بعدشم جفت فایلها روی دسکتاپ سیو کنید ابتدا فایل شماره 1 اجرا کنید هرپیغامی داد تایید اکی سیستم ریستارت کنید بالا که اومد ببینید فیکس شده اگر که به همون صورت بود اون یکی فایل به همین صورت اجرا کنید:20:

Lang Fix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dandelionsland
06-12-2012, 23:43
فایل پایین به اسم Lang Fix دانلود از حالت فشرده خارجش کنید بعدشم جفت فایلها روی دسکتاپ سیو کنید ابتدا فایل شماره 1 اجرا کنید هرپیغامی داد تایید اکی سیستم ریستارت کنید بالا که اومد ببینید فیکس شده اگر که به همون صورت بود اون یکی فایل به همین صورت اجرا کنید:20:

Lang Fix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون الان تست میکنم همین پست رو ویرایش میکنم

ویرایش: فایل اول که تاثیری نداشت(ریستارت هم کردم)
دومی هم ارور داد

dandelionsland
06-12-2012, 23:52
دوستان خواهشا کمک کنید فردا باید کلی فایل ورد انگلیسی فارسی درست کنم
با این وضعیت نمیتونم انجامش بدم
گرفتاری داریم با این ویندوز کلا یا ویروسه یا باگ

jafarian
07-12-2012, 00:05
این روشم برین

منوی run اجرا داخلش دستور regedit تایپ اینتر کنید درکادری که باز میشه به این مسیر پایین برین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از پنجره سمت راست روی گزینه Run کلیک کنید بعد داخل کادر سمت راست کلیک راست گزینه New بعدشم گزینه String Value انتخاب کنید بعد روی همین گزینه که درست کردین دبل کلیک کنید درکادری که باز میشه درقسمت vaule data این متن پایین paste اینتر کنید رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید

کلا به همین روشها در اکثر سایتها اشاره شده این مراحلی که من گفتم بصورت شکل سایت پایین اشاره کرده.

Windows 7 Language Bar Missing – Fix it Now ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dandelionsland
07-12-2012, 00:10
این روشم برین

منوی run اجرا داخلش دستور regedit تایپ اینتر کنید درکادری که باز میشه به این مسیر پایین برین

بعد از پنجره سمت راست روی گزینه Run کلیک کنید بعد داخل کادر سمت راست کلیک راست گزینه New بعدشم گزینه String Value انتخاب کنید بعد روی همین گزینه که درست کردین دبل کلیک کنید درکادری که باز میشه درقسمت vaule data این متن پایین paste اینتر کنید رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید

کلا به همین روشها در اکثر سایتها اشاره شده این مراحلی که من گفتم بصورت شکل سایت پایین اشاره کرده.

Windows 7 Language Bar Missing – Fix it Now ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون دوست عزیز
این روش رو امتحان کردم قبلا
بعد از مدت ها واسه خاطر آفیس ریخت بی ریخت این پنجره ها رو دیدیم
کلا با خودش هم مشکل داره ویندوز
بی خیال
ممنون دوست عزیز به زحمت افتادی

jafarian
07-12-2012, 10:25
این چند تا روش دیگه رو هم تست کنید

روش اول

منوی استارت اجرا کنید درقسمت سرچش تایپ کنید

بعدشم این گزینه رو انتخاب کنید بعد ببینید مشکلتون رفع میشه یا که نه

روش دوم

روی Taskbar کلیک راست بعدشم گزینه Toolbars انتخاب کنید بعد ببینید چکمارک

خورده یا که نه اگر که نبود اون گزینه رو چکمارکش بزنید

روش سوم

از داخل contorol panel یک زبان دیگه رو به سیستم تعریف کنید بعدشم سیستم ریستارت کنید بطور مثال فرانسه.