PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زنجیر چرخ یا یخ شکن؟

AqAqzZA
06-12-2012, 15:08
سلام
یخ شکن جفت داشتم که یکیش پنچر و سپس داغون! شد.
الان فقط یک لاستیک دارم. قیمت جدید ندارم ولی فکر کنم نزدیک 150 باید بدم برای لنگه دیگش. نه؟

حالا میخواستم ببینم این زنجیر چرخ های 30 تومنی که برای پراید هست چطوره؟ من به عمرم زنجیر چرخ نبستم. یعنی جلوم بذاری بگی این زنجیر چرخه یا چلو خورشت قرمه سبزی نمیتونم جواب بدم.
کلا امنیت زنجیر چرخ چطوره؟ تو لغزندگی مشکلی پیش نمیاره؟ تو پیچ در پیچ ماشین نمیره به فنا؟ به لاستیک ضرر نمیزنه؟ خودم راحت میتونم صبح به صبح تو 3 دقیقه ببندم و باز کنم؟ یک راهنمایی بکنید خلاصه.

دمتون گرم

AqAqzZA
08-12-2012, 13:16
راهنمایی کنید لطفا.

mohamad skystar
08-12-2012, 13:42
سلام
یخ شکن جفت داشتم که یکیش پنچر و سپس داغون! شد.
الان فقط یک لاستیک دارم. قیمت جدید ندارم ولی فکر کنم نزدیک 150 باید بدم برای لنگه دیگش. نه؟

حالا میخواستم ببینم این زنجیر چرخ های 30 تومنی که برای پراید هست چطوره؟ من به عمرم زنجیر چرخ نبستم. یعنی جلوم بذاری بگی این زنجیر چرخه یا چلو خورشت قرمه سبزی نمیتونم جواب بدم.
کلا امنیت زنجیر چرخ چطوره؟ تو لغزندگی مشکلی پیش نمیاره؟ تو پیچ در پیچ ماشین نمیره به فنا؟ به لاستیک ضرر نمیزنه؟ خودم راحت میتونم صبح به صبح تو 3 دقیقه ببندم و باز کنم؟ یک راهنمایی بکنید خلاصه.

دمتون گرم

زنجیز چرخ مشخصه که جنسش از فولاد هست شما باید زنجیر چرخ سایز تایر پراید بخری
و همونجا بخوای تا بهت نشون بدن طریقه باز و بسته کردنش رو . زنجیر چرخ میزان چسبندگی ماشین رو به سطح جاده در مواقعی
که هوا برفی هست افزایش میده. به ماشین هم آسیبی نمیزنه چون شما مجبوری با سرعت خیلی کم رانندگی کنی.
کار راحتیه .
یادت باشه برای پراید فقط چرخ های جلو نیاز به زنجیر دارن.