PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل آپدیت بایوس مادربورد asus p8p67

Aloneboy
06-12-2012, 13:35
با سلام
هر کاری می کنم نمی تونم بایوس مادربورد رو اپدیت کنم از چند راه رفت ولی نشد که نشد ویندوزم 7 هست
1- فایل رام بایوس را از سایت asus گرفتم بعد وارد بایوس شده و برنامه asus ez flash utility را انتخاب کرده و فایل رام دانلودی را نتخاب کرده و لی برنامه خطای زیر را می دهد که عکس آن قرار اده ام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- برنامه asus update را نصب کردم اما موقع اجرا کلوز میشه و ارور سیستم عامل میاد (program close)
3- برنامه asus bios updater نیز که مال داس هست رو هم با کامن پرومنت اجرا که می کنم سریع یه صفحه میاد و بسته میشه
لطفا راهنمایی کنید

EXTREME
06-12-2012, 14:08
با سلام
هر کاری می کنم نمی تونم بایوس مادربورد رو اپدیت کنم از چند راه رفت ولی نشد که نشد ویندوزم 7 هست
1- فایل رام بایوس را از سایت asus گرفتم بعد وارد بایوس شده و برنامه asus ez flash utility را انتخاب کرده و فایل رام دانلودی را نتخاب کرده و لی برنامه خطای زیر را می دهد که عکس آن قرار اده ام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- برنامه asus update را نصب کردم اما موقع اجرا کلوز میشه و ارور سیستم عامل میاد (program close)
3- برنامه asus bios updater نیز که مال داس هست رو هم با کامن پرومنت اجرا که می کنم سریع یه صفحه میاد و بسته میشه
لطفا راهنمایی کنید

با ورژن 3502 تست کنید ببینید بازم مشکلی است یا نه

Aloneboy
06-12-2012, 14:40
با سلام با ورژن 3509 اپدیت شد اما 3602 که اخرین اپدیت هست نمیشه
باز هم خوبه حداقل از 2 سال پیش که اپدیت نشده بود بهتره

EXTREME
06-12-2012, 16:40
با سلام با ورژن 3509 اپدیت شد اما 3602 که اخرین اپدیت هست نمیشه
باز هم خوبه حداقل از 2 سال پیش که اپدیت نشده بود بهتره

شاید اون ورژن با rev مین شما نمیخوره یا شاید مشکل داره باید صبر کنید ببینید درست میشه یا نه

ess_1362
06-12-2012, 19:50
دقت کنید که فایل آپدیت بایاس باید مستقیما روی فلش باشه به عبارتی نباید این فایل را داخل پوشه قرار بدین

amirkalak6
24-12-2013, 09:33
دوستان من الان مشکل این دوستمونو دارم دقیقا و فایل خود بایوس رو که دانلود کردم ارور میده تو setup

TREASURES
24-12-2013, 10:50
دوستان من الان مشکل این دوستمونو دارم دقیقا و فایل خود بایوس رو که دانلود کردم ارور میده تو setup
اگه فایل دقیقا مربوط به برد باشه فکر نکنم مشکلی بوجود بیاد (به revision برد هم دقت بشه)
فایل رو به صورت فرمت ROM داخل دسکتاپ ویندوز قرار بدید و با EZ FLASH میتونید BROWSE رو انجام بدید.....