PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صدا در ویندوز 8

tonypb
06-12-2012, 13:04
سلام...
جدیدا ویندوز 8 نصب کردم و مشکل باهاش ندارم جز یه مورد...
صدا توش مشکل داره...نمیدونم دیدید وقتی مثلا یخچال یا فریزی چیزی تو خونه نزدیک pc استارت میخوره صدا یه تق میکنه...
تو ویندوز من همینجور داره تق تق میکنه...کوچکترین پروسسی اجرا بشه شروع میکنه به تق تق کردن صدا...فقط تو آهنگ و فیلم تو بازی نیست...
خیلی اعصاب خورد کنه...
کارت صوتیم آنبرد مادربرد گیگابایت ep45-ud3r هست که realtek هم هست...
ممنون میشم جواب بدید...

saeed774
06-12-2012, 13:43
شما احیانا موبایلتون رو بغل ، اسپیکر نمیذارید ؟؟ !
از درایور جدید استفاده کنین ایشالا حل میشه . منظور درایور خود 8 نباشه

tonypb
06-12-2012, 16:47
شما احیانا موبایلتون رو بغل ، اسپیکر نمیذارید ؟؟ !
از درایور جدید استفاده کنین ایشالا حل میشه . منظور درایور خود 8 نباشه

نه.باصدای پارازیت موبایل فرق میکنه...میشناسم...مثل صدایی هست ما مثلا نوچ میگیم(نوتس) به شکل واقعی...
درایور جدید ریلتک هم نصب هست...

2@MS2011
06-12-2012, 17:46
سلام...
منم همین مشکل چند روزه که پیدا کردم.

hoseinasna
08-12-2012, 02:54
سلام منم این مشکل رو دارم چند بارام درایورامو جک کردم نشد ولی
ممنون اگر کمک کنید

tonypb
10-12-2012, 13:28
راه حلی نیست؟؟؟:n03:

mohsen_1363
04-07-2013, 21:17
من هم این مشکل دارم

tonypb
08-07-2013, 09:58
دوستان من تونستم مشکل خودم رو حل کنم...طبق عکسا پیش برید»
برید تو control panel>power option

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو قسمت processor power management دو عدد رو بزارید رو 100.

mohsen_1363
07-08-2013, 22:54
خدا خیرت بده پسر
افرین خیرت از جوونیت ببینی
:n16:
حل شد

erilord54
17-08-2013, 23:19
سلام من ویندوز 8نصب کردم هر کاری میکنم صدا نمیده فکر کنم درایور کارت صدام نصب نیست اوتودرایور هم استفاده کردم فایده ای نداشت خ خواهش میکنم کمکم کنید

...ALI...
18-08-2013, 19:54
سلام من ویندوز 8نصب کردم هر کاری میکنم صدا نمیده فکر کنم درایور کارت صدام نصب نیست اوتودرایور هم استفاده کردم فایده ای نداشت خ خواهش میکنم کمکم کنید

my computer<device manager

ببین نصب کارت صدات

hoji69
23-08-2013, 16:17
همیشه مشکلات کارت صدا در هنگام تغییر ویندوز معمولا برای اپدیت نبودن درایو ر هاست که برای اطلاع و رفع این مشکل می تونی به driversforwin8.blogfa.com مراجعه کنی

Aref-Sirati
17-07-2014, 09:58
سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه. چند روز که وقتی لپ تاپ رو روشن میکنم و کار میکنم صدا دارم موزیک یا فیلم میبینم صدا دارم اما بعد از اینکه داخل کروم یا موزیلا میرم و وب گردی میکنم صدا قطع میشه دیگه موزیک و فیلم میبینم صدا ندارم فیلم ها و موزیک های داخل وب سایت ها هم صدا نداره. برام خیلی عجیبه، این مشکل رو تا حالا ندیده بودم. ادوب فلش, شوکویو , کروم و موزیلا رو اپدیت کردم. تنظیمات رو هم بررسی کردم. اما مشکل حل نشد.تازه داخل وبسایت ها نمیتونم فیلم هارو ان لاین نگاه کنم ارور میده بعد IDM دانلود منیجر بالا میاد که من فایل رو دانلود کنم. گیج شدم لطفا کمک کنید.
ویندوز 8
لپ تاپ ایسوز
درایور صدا هم enable است.
درایور کارت صدا رو هم اپدیت کردم.
این اتفاق زمانی میفته که داخل کروم یا فایرفاکس می رم.

vissoto
17-07-2014, 10:21
سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه. چند روز که وقتی لپ تاپ رو روشن میکنم و کار میکنم صدا دارم موزیک یا فیلم میبینم صدا دارم اما بعد از اینکه داخل کروم یا موزیلا میرم و وب گردی میکنم صدا قطع میشه دیگه موزیک و فیلم میبینم صدا ندارم فیلم ها و موزیک های داخل وب سایت ها هم صدا نداره. برام خیلی عجیبه، این مشکل رو تا حالا ندیده بودم. ادوب فلش, شوکویو , کروم و موزیلا رو اپدیت کردم. تنظیمات رو هم بررسی کردم. اما مشکل حل نشد.تازه داخل وبسایت ها نمیتونم فیلم هارو ان لاین نگاه کنم ارور میده بعد IDM دانلود منیجر بالا میاد که من فایل رو دانلود کنم. گیج شدم لطفا کمک کنید.
ویندوز 8
لپ تاپ ایسوز
درایور صدا هم enable است.
درایور کارت صدا رو هم اپدیت کردم.
این اتفاق زمانی میفته که داخل کروم یا فایرفاکس می رم.

سلام
شما فایرفاکس را اجرا کنید.
حالابر نماد صدا کنارساعت ویندوز کلیک کنید.و mixer را بزنید ببینید قسمت firefox صدا قطع (mute) نباشه.

آخرین ورژن فلش پلیر را هم نصب کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Aref-Sirati
17-07-2014, 13:13
سلام
شما فایرفاکس را اجرا کنید.
حالابر نماد صدا کنارساعت ویندوز کلیک کنید.و mixer را بزنید ببینید قسمت firefox صدا قطع (mute) نباشه.

آخرین ورژن فلش پلیر را هم نصب کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داداش دستت درد نکنه همه ی ای کار هارو انجام دادم اما بعد از چند دقیقه که میام داخل کروم یا فایر فاکس این شکلی میشه. اول صدا دارم بعد از چند دقیقه ساکت میشه.

vissoto
17-07-2014, 13:39
داداش دستت درد نکنه همه ی ای کار هارو انجام دادم اما بعد از چند دقیقه که میام داخل کروم یا فایر فاکس این شکلی میشه. اول صدا دارم بعد از چند دقیقه ساکت میشه.
سلام
شما این سوال را در تایپک زیر بپرسید ببینید نظر اساتید مرورگر چیه :

فایرفاکس Firefox - پرسش و پاسخ و مباحث عمومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])