PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب یک جای همه نرم افزارهای مورد نظر در ویندوز

taknavaz123
06-12-2012, 09:25
با سلام.
من میخوام روی 10 تا سیستم ویندوز Xp نصب کنم.

مسلما بعد از نصب ویندوز باید چند تا نرم افزار مثل آفیس و آنتی ویروس و مثلا 10 تا نرم افزار دیگه رو هم نصب کنم که اگه بخوام دونه دونه روی هر سیستم نصب کنم کلی وقتمو میگیره
میخواستم بدونم میشه کاری کرد که یهو همه این نرم افزارها رو باهم نصب کنم.

یه مورد دیگه هم اینکه بعد از نصب ویندوز باید به صورت آنلاین ویندوز ها آپدیت بشن که این هم با توجه سرعت اینترنت خیلی میتونه وقت گیر باشه.آیا برای این هم راهی هست؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Pedram_IR
11-12-2012, 23:23
دو تا متن شد، اینو حذف کردم.

Pedram_IR
11-12-2012, 23:28
با سلام.
من میخوام روی 10 تا سیستم ویندوز Xp نصب کنم.

مسلما بعد از نصب ویندوز باید چند تا نرم افزار مثل آفیس و آنتی ویروس و مثلا 10 تا نرم افزار دیگه رو هم نصب کنم که اگه بخوام دونه دونه روی هر سیستم نصب کنم کلی وقتمو میگیره
میخواستم بدونم میشه کاری کرد که یهو همه این نرم افزارها رو باهم نصب کنم.

یه مورد دیگه هم اینکه بعد از نصب ویندوز باید به صورت آنلاین ویندوز ها آپدیت بشن که این هم با توجه سرعت اینترنت خیلی میتونه وقت گیر باشه.آیا برای این هم راهی هست؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

شدنش که میشه، توی گوگل xp سفارشی یا ویندوز سفارشی رو سرچ کن.
دو تا از نرم افزارهایی که در این ارتباط هستن nLite و Almeza MultiSet Professional هستن.

برای دانلود: (فاصله بین soft و 98 رو حذف کن)
Almeza MultiSet Professional
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 98.ir/software/tools/1616-almeza-multiset-professional.html

nLite
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 98.ir/software/tools/2967-nLite.html

تصاویری از Almeza MultiSet Professional
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تصاویری از nLite

یه آموزش خلاصه از nLite

با جستجوی آموزش Almeza MultiSet Professional و آموزش nLite در گوگل آموزش های خوبی پیدا می کنی.