PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل قطع تصویر پس از بالا آمدن ویندوز

technocrat
06-12-2012, 01:21
با عرض سلام
مشکلی که سیستم من پیدا کرده این هستش که خیلی اوقات نیم ساعت یک ساعت تا حتی 3 ساعت بعد از روشن بودن سیستم تصویر مانیتور قطع میشه و باید سیستم رو ریستارت کنم. این رو هم بگم وقتی تصویر میره دکمه های کیبورد رو که میزنم اون ها هم کیبورد رو چراغ های کیبورد رو روشن خاموش نمی کنن. به نظرتون مشکل از کجاست؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

EXTREME
06-12-2012, 09:48
ویندوز رو عوض کنید و درایور گرافیک رو آپدیت کنید چک کنید دمای گرافیک و قطعات مناسب باشه

اگه بازم مشکل بود باید سیستم با یک گرافیک و پاور دیگه چک بشه

technocrat
07-12-2012, 03:17
ویندوز رو عوض کنید و درایور گرافیک رو آپدیت کنید چک کنید دمای گرافیک و قطعات مناسب باشه

اگه بازم مشکل بود باید سیستم با یک گرافیک و پاور دیگه چک بشه

ممنون استاد. فکر میکنم مشکل از کارت گرافیک هست که دماش بالا بود و چک کردم فن اش کار نمیکنه. فقط فن اش رو باید بدم تعویض کنند؟؟ چقدر هزینه اش میشه؟ راستی کارت ام gs9600 اسپارکل هست.

EXTREME
07-12-2012, 09:26
هزینه ایش رو نمیدونم ولی فن میتونید براش تهیه کنید

technocrat
08-12-2012, 13:47
هزینه ایش رو نمیدونم ولی فن میتونید براش تهیه کنید
آقا کارت رو تمیز کردم حسابی دمای کارش تو حالت عادی از 110 امده رو 70. ولی فن رو تمیز و روغنکاری کردم راه نیفتاد. به نظرتون مشکلی پیش نمیآد تو این دما کار کنه یا حتما فن رو عوض کنم؟ ضمنا یه سئوال شاید غیر مرتبط هم اینکه فن پاور هم نمیچرخه ولی کلا دمای قطعات نرمال هست. باید اون رو هم تعمیر کنم یا نیازی نیست؟

EXTREME
08-12-2012, 15:30
فن پاور نمیچرخه ؟ بله اون رو هم باید حتما خاک گیری کنید و روغنکاری درست نشد عوضش کنید
بهتره یک فن برای گرافیک بزارین

technocrat
09-12-2012, 00:20
فن پاور نمیچرخه ؟ بله اون رو هم باید حتما خاک گیری کنید و روغنکاری درست نشد عوضش کنید
بهتره یک فن برای گرافیک بزارین

ممنون فن پاور راه افتاد ولی فن گرافیک کماکان تکون نخورد. به نظرتون همین فن رو عوض کنم با یک فن دیگه یا یه کولر کارت گرافیک متوسط بزارم؟ هزینه هر کدوم چقدر میشه تقریبا؟

EXTREME
09-12-2012, 11:30
ممنون فن پاور راه افتاد ولی فن گرافیک کماکان تکون نخورد. به نظرتون همین فن رو عوض کنم با یک فن دیگه یا یه کولر کارت گرافیک متوسط بزارم؟ هزینه هر کدوم چقدر میشه تقریبا؟

متاسفانه من قیمت ندارم
فن برای گرافیک است اگه بگردین پیدا میشه با هیت سینک هم هست