PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید لب تاپ

payam178
05-12-2012, 23:25
سلام دوستان
من یه لب تاپ میخام با مشخصات زیر :
cpu: core i7 ( در کل بیش از 2.8 باشه )
cache :6
ram:8
گرافیک : 2
راستی اگه سبک باشه که چه بهتر .
در کل لب تاپی باشه سریع باشه و بتونه نرم افزار هایی مثل یولید ، فتوشاپ و... را راحت باز کنه
راستی من آماتورم پس اگه اشتباهی از من سر زد ببخشید
قربون همتون

biostar
06-12-2012, 11:43
یک همچین نوت بوکی حدود 2.5 میلیون تومان هزینه بر هست...

اگه مشکلی از بابت هزینه ندارید ، سری N ایسوس انتخاب مناسبی هست.

PersianEm0b0y
06-12-2012, 15:17
الزامی نداره حتما پردازنده i7 باشه چون فقط گرمای بی جهت داره و شما نمی تونی قدرتش رو با این کاربری عادی حس کنی ...
اجرای این نرم افزار ها خیلی نیاز به پردازنده بالا نداره ولی با i7 به نظر من hp pavilion 6c50 خیلی عالیه !
اسوس هم خوبه اما مشکل کیفیت تاچ و کیبرد و ...که پلاستیکی و خیلی بی کیفیته ...

payam178
06-12-2012, 20:39
ممنون از همه
قیمت هم دیگه تا 2 ، 2.5

PersianEm0b0y
06-12-2012, 20:53
من نظرم با شدت زیادی روی pavilion dv6 هست حالا هرمدلش چه 2011 چه 2012 ...
البته 2012 قیمتش بالاست ...
اینم بگم مدل های سری N اسوس خوبه ولی اصلا به pavilion نمیرسه ...
نمونه ش N55 که تو کیفیت 10 بر 0 به pavilion میبازه ...
نمیخواد بری مقایسه کنی فقط همون ظاهر و تاچ و کیبرد رو ببین متوجه میشی چقدر بی کیفیته اسوس .

payam178
14-12-2012, 19:24
دوستان خیلی ممنون
نظرتون درباره ی این مدل ها چیه؟
Acer Aspire V3-571G-73618G75Makk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Dell Inspiron N7520 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HP Pavilion DV6-6C65se ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HP Pavilion G4-2040TX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Asus A53SM-A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Asus K45VM-A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قربون همتونم:n11:

payam178
18-12-2012, 22:42
دوستان خیلی ممنون
Acer Aspire V3-571G-73618G75Makk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Dell Inspiron N7520 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HP Pavilion DV6-6C65se ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
HP Pavilion G4-2040TX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Asus A53SM-A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Asus K45VM-A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان کسی نیست جوابمو بده ؟
کارم گیره کمکم کنید:n04:

payam178
19-12-2012, 20:33
دوستان لطفا کمک کنید
:37::37::37:

javad.pc
19-12-2012, 20:45
به غیر از دل بقیه به نظرم لب تابهای خوبین مخصوصا ایسر و ایسوس...

Soroush-S
19-12-2012, 21:51
به غیر از دل بقیه به نظرم لب تابهای خوبین مخصوصا ایسر و ایسوس...
مجازات شما بعلت توهین به لپتاپ دل
:n24::n24::n24:

javad.pc
19-12-2012, 22:53
نزن داداش...
بخدا منم توی تحقیقاتی که اینجا کردم و تو سایت دیجی به این نتیجه رسیدم...
شما که دیگه در جریانی...
شرمنده من لنوو رو دوست دارم ولی از هیچ برندی بدم نمیاد و اصلا دوست ندارم برندی رو خراب کنم...
شرمنده...
راستی از بند لنوو لب تابی هست که بتونه روی مک بوک رو کم کنه...
یکی از فامیلامون مک بوک داره و خیلی تعصبی و بیدلیل سنگ اپل رو به سینه میزنه...

Soroush-S
19-12-2012, 23:49
نزن داداش...
بخدا منم توی تحقیقاتی که اینجا کردم و تو سایت دیجی به این نتیجه رسیدم...
شما که دیگه در جریانی...
شرمنده من لنوو رو دوست دارم ولی از هیچ برندی بدم نمیاد و اصلا دوست ندارم برندی رو خراب کنم...
شرمنده...
راستی از بند لنوو لب تابی هست که بتونه روی مک بوک رو کم کنه...
یکی از فامیلامون مک بوک داره و خیلی تعصبی و بیدلیل سنگ اپل رو به سینه میزنه...

یکی از فامیلای منم اپل داره - بعضی از کسایی که اپل دارن فکر میکنن دنیا دست اوناست . نزدیک 3 تومن بابت لپتاپش پول داده

Thor God
20-12-2012, 09:07
یکی از فامیلای منم اپل داره - بعضی از کسایی که اپل دارن فکر میکنن دنیا دست اوناست . نزدیک 3 تومن بابت لپتاپش پول داده

خب مهم این نیست که اسم برند رو پز بدی مهم اینه که بتونی با مک کارهای سنگین خودت رو انجام بدی !!
اگه به زیبایی باشه که زِن بوک های ایسوس رو یه نگا بندازید ! :n06:

بالای 3 و 100 هستن ! ولی خیلی خوشگلن ! مثلا همین UX21 رو یه نگا بندازین ! 1 کیلوگرم وزنشه ! خیلی هم نازک و زیبا ! با سخت افزار نصبتا قدیمی ولی گرونه ، 3 ملیون و 600 !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Soroush-S
20-12-2012, 09:28
یادمه msi یه همچین مدل نازکی داشت - هنوزم داره؟

aryobarzan1354
20-12-2012, 16:50
باسلام خدمت دوستان .من میخواستم یه لپ تاب بخروم برای حرفم که عکاسیه.هم بتونم باهاش فتوشاپ کار کنم هم وب گردی کنم.مجهز به وای فای برای اینتر نت وایمکس باشه.حالا اساتید فن چه برندی و چه مدلی از لپ تاپ هارو با ذکر قیمت پیشنهاد میدن(حتی دست دوم).باتشکر:n13:

Thor God
20-12-2012, 19:26
خب شما یه نرخ بده ببینیم چه قدر میتونی خرج کنی عزیزه دل !

Thor God
20-12-2012, 19:28
یادمه msi یه همچین مدل نازکی داشت - هنوزم داره؟

نه دیگه خیلی نازک بود ، زود می شکست ، جمعش کردن ( مزاح بود چون خبری از اون مدل ندارم گفتم به دل نگیر )!:n09::n08:

Soroush-S
21-12-2012, 01:26
نه دیگه خیلی نازک بود ، زود می شکست ، جمعش کردن ( مزاح بود چون خبری از اون مدل ندارم گفتم به دل نگیر )!:n09::n08:

به دل نگیرم یا دل نگیرم:n10:

aryobarzan1354
21-12-2012, 15:26
خب شما یه نرخ بده ببینیم چه قدر میتونی خرج کنی عزیزه دل !
خوب فکر کنم تا1200000بتونم هزینه کنم.چون با این بازار کنونی بودجم کمه مدل پیشنهادی اگه به روز هم نباشه خیلی مهم نیست.

javad.pc
21-12-2012, 17:31
سلام داداش من این چندتا مدل رو پیدا کردم...

Asus X401 U

CPU Model ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): AMD E450| VGA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): AMD 6320M Memory ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): 4GB III |
HDD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): 500 GB | Display ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): 14" | OS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): Free Dos

--------------------------------------------------------------------------------------------

Asus X501 U
CPU Model ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): AMD E450| VGA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): AMD 6320M Memory ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): 4GB III |
HDD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): 500 GB | Display ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): 15.6" | OS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): Free Dos

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Acer 5253

CPU Model ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): AMD C-50| VGA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): AMD 6250 Memory ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): 3GB III |
HDD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): 500 GB | Display ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): 15.6" | OS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): Free Dos
داداشم من هیچ شناختی رو مدلها ندارم و چون قیمتی که شما تو بازار الان میشه چیزه خیلی خوبی گرفت منم ی ذره تو دیج کالا و آرنا گشتم اینا بنظرم خوب اومدن...
اگه بتونی بودجتو تا 1600 یا1700افزایش بدی از ایسر و لنوو مدلهای خیلی خوبی هست...
ولی فکر میکنم اینا بد نباشه دوتا ایسوس ها 1225وایسر هم1275 هست...
قضاوتش بمونه با دوستان اهل فن...

aryobarzan1354
21-12-2012, 22:42
ممنونم از این راهنماییت ولی متاسفانه بودجم به بیشتر از 1300000نمی رسه.حال اینایی که معرفی کردی تو چه رنج قیمتیه؟البته من چیزی میخوام که فتوشاپ رو جواب بده. برند و جدید بودنش هم برام مهم نیست.

javad.pc
22-12-2012, 08:21
قیمتاشو نوشتم که داداش...
دوتا ایسوس ها 1225وایسر هم 1275 فکر کنم...
ولی چون منم مثل شما هنوز دارم دوران تحقیقات درمورد خرید رو سپری میکنم اونقدری از سخت افزار سردرنمیارم...
ولی دوستان حتما راهنمایی میکنن...

danialsalehi
22-12-2012, 12:37
سلام داداش من این چندتا مدل رو پیدا کردم...

Asus X401 U

داداشم من هیچ شناختی رو مدلها ندارم و چون قیمتی که شما تو بازار الان میشه چیزه خیلی خوبی گرفت منم ی ذره تو دیج کالا و آرنا گشتم اینا بنظرم خوب اومدن...
اگه بتونی بودجتو تا 1600 یا1700افزایش بدی از ایسر و لنوو مدلهای خیلی خوبی هست...
ولی فکر میکنم اینا بد نباشه دوتا ایسوس ها 1225وایسر هم1275 هست...
قضاوتش بمونه با دوستان اهل فن...

دوست عزیز. این چند مدلی که گذاشتید همشون سی پی یو amd هستن.
برای لپ تاپ ها بسیار توصیه شده که سی پی یو amd نگیرید.

تا قیمت 1300 شاید g580 لنوو با سی پی یو i3 با گرافیک اینتل بشه خرید.
البته گرافیکش مناسب بازی های متوسط به بالا نیست. ولی برای کار کردن روی عکس در فتوشاپ مشکل نخواهد داشت.

b570 لنوو هم با سی پی یو i3 و گرافیک اینتل احتمالا قیمت کمتر از 1300 داره.

با گرونی های حال حاضر کلا تو این رنج قیمت مدل های زیادی برای انتخاب وجود نداره.

javad.pc
22-12-2012, 14:32
من خودم عاشقه لنوو هستم ولی فکر نمیکردم با این قیمت بشه لنوو گرفت...
خیلی دمورد لنوو و مدلهاش تحقیق کردم و واقعا قبولش دارم...
خودمم دارم سعی میکنم اگه بشه یاz580 یا y580 بگیرم...
و این مدلی که آقا دانیال معرفی کردن بخ نظرک عالیه تو این رنج قیمتی...
ظاهرشم زیباست...

aryobarzan1354
22-12-2012, 20:24
بچه ها ازتون ممنونم.پس با این تفاسیر یه core i3جواب کارمو میده؟حالابرای فتوشاپ چقدر رم و گرافیک لازمه کسی میدونه؟

alimotory
22-12-2012, 22:33
با سلام خسته نباشید
میخوام لپ تاب ایسوس با گارانتی سازگار ارقام بگیرم نظرتون چیه
asus n56vm s3257
ممنونم

Thor God
23-12-2012, 16:26
دوست عزیز مدل خوبی رو انتخاب کردی ولی اگه یه کم بیشتر خرج کنی میتونی VZ رو بگیری با گرافیک 650 که خب خیلی قوی تره ! در هر صورت نظر خودته !

گارانتی سازگار ارقام هم نصبتا خوبه !

Soltan Shah Ali
24-12-2012, 18:15
ضمن عرض سلام و خسته نباشید
آقایون و خانوما بنده یه لپتاپ معمولی برای کارهای حسابداری میخوام تا سقف قیمت 1 میلیون و 200 هزار
به نظر شما چه لپتاپی بگیرم؟

flower boy2
24-12-2012, 21:54
ضمن عرض سلام و خسته نباشید
آقایون و خانوما بنده یه لپتاپ معمولی برای کارهای حسابداری میخوام تا سقف قیمت 1 میلیون و 200 هزار
به نظر شما چه لپتاپی بگیرم؟
میتونی از لنوو مدل g580 رو بهش یه نگاهی بندازی که فکر کنم به بودجه شما میخوره

alimotory
24-12-2012, 22:00
متشکرم وی زد کجا میتونم پیدا کنم قیمتش چنده

همساده
25-12-2012, 11:11
دوستان خیلی ممنون

dv6 و v3 بهتره
گارانتی دار بگیر حتما
مادیران االان این محصولا رو گارانتی می کنه
هر گارانتی که میگیری معتبر باشه چون یه دکمه کیبوردشم بیوفته تو این وضعیت بدون گارانتی اذیت میشی

jackov
26-12-2012, 00:58
سلام خدمت دوستان.دو مدل لپ تاپ ایسوس برای خرید در نظر دارم.
Asus U57A
Asus K45VD-A

کلا اهل بازی کردن نیستم و کار گرافیکی آنچنان ندارم. از نظربودجه هم دو تاش برام مناسبه. فقط دو تا نگرانی دارم.یکی این که بعضی جاها نوشته k45زاویه دید محدودی در صفحه نمایش داره و چون من زیاد با لپ تاپ کار تایپ میکنم و البته زیر انواع نورها این کارو میکنم منو مردد کرده.از طرفی هم u57کارت گرافیک پایین تر و قیمت ارزانتری داره.این یه مقدار نگرانم میکنه که با توجه به این قیمت پایین تر نکنه قطعاتش کیفیت پایینی داشته باشن.کلا من حاضرم هر کدوم از اینا که کیفیت بهتری داشته باشه تهیه کنم.اگه لطف کنید و زود جوابمو بدید ممنون میشم.باتشکر
:n16:

همساده
29-12-2012, 11:11
سلام خدمت دوستان.دو مدل لپ تاپ ایسوس برای خرید در نظر دارم.
Asus U57A
Asus K45VD-A

کلا اهل بازی کردن نیستم و کار گرافیکی آنچنان ندارم. از نظربودجه هم دو تاش برام مناسبه. فقط دو تا نگرانی دارم.یکی این که بعضی جاها نوشته k45زاویه دید محدودی در صفحه نمایش داره و چون من زیاد با لپ تاپ کار تایپ میکنم و البته زیر انواع نورها این کارو میکنم منو مردد کرده.از طرفی هم u57کارت گرافیک پایین تر و قیمت ارزانتری داره.این یه مقدار نگرانم میکنه که با توجه به این قیمت پایین تر نکنه قطعاتش کیفیت پایینی داشته باشن.کلا من حاضرم هر کدوم از اینا که کیفیت بهتری داشته باشه تهیه کنم.اگه لطف کنید و زود جوابمو بدید ممنون میشم.باتشکر
:n16:

زاویه دید در لپ تاپ معنا نداره دسوت عزیز
شما باید جلوی لپ تاپ بشنی و باهاش کار کنی
نهایتا مجبور میشی یه مقدار صفحه را باز و بسته کنی که حل میشه
اصلا به این حرفا گوش ده
جفت مدلا عالیه
به نظرم از نزدیک ببین و ببین از کدوم بیشتر خوشت میاد