ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فشرده ساز قوی

ŞHÍЯÍŃ
05-12-2012, 19:40
سلام ممنون میشم یه نرم افزار فشرده ساز قوی بهم معرفی کنید که فایل پسوند zip یا rar داشته باشه.و بشه فایل فشرده شده رو با win rar یا win zip باز کرده و از حالت فشرده خارج کرد.

ممنون :دی

jafarian
05-12-2012, 22:56
ازبرنامه های ExtractNow یا ZipGenius میتونید استفاده کنید که هر دو رایگان هستن:20:

ExtractNow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ZipGenius ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ŞHÍЯÍŃ
05-12-2012, 23:52
ازبرنامه های ExtractNow یا ZipGenius میتونید استفاده کنید که هر دو رایگان هستن:20:

ExtractNow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ZipGenius ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون.ولی با دومی هر چقدر کلنجار رفتم نتونستم باهاش کار کنم..

jafarian
06-12-2012, 00:13
جفت برنامه ها مروبط به فشرده سازی میشن شما یک نگاهی به اسکرین شاتهای داخل همون سایت از برنامه بندازین متوجه میشین برای باز شدن عکسها هم از v p n استفاده کنید این یکی برنامه هم هست به اسم PowerArchiver که رایگان نیست.

ZipGenius Screenshots ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PowerArchiver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mjzaret
06-12-2012, 14:10
پيشنهادم استفاده از برنامه رايگان 7Zip هست.

شما مي‌تونيد اين برنامه رو از لينك زير دريافت كنيد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاد باشيد:40:

CafeNet999
06-12-2012, 17:12
یکی از مسائل مهم توی فشرده سازی نوع فایل هست.وقتی فایل خودش فشرده باشه دیگه فشرده سازی معنا نداره و با هیچ نرم افزاری نتیجه نمیگیرید.
مثلا فایل avi وقتی خودش فشرده شده،شما هرچی نرم افزار هم امتحان بکنید فایده نداره.
اما مثلا فایل های text به راحتی درصد زیادی فشرده میشن.
شما باید ببینی فایلت چه نوعی هستش.

hosein.mahany
06-12-2012, 17:26
فکر کنم سون زیپ از همه بهتر باشه

salar79
06-12-2012, 19:18
دو سوال

1آیا واقعا و عملی نرم تفزتر های بالا حجم بیشتری کم میکند
2یه سوال عجیب آیا اگر یک فایل رار یا زیپ را دوباره فشرده سازی کرد و حجمش کم میشود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!