PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبلت تا 700 تومان

mohammad_87
05-12-2012, 18:53
سلام
قصد خرید تبات تا 700 تومان رو دارم.برای کارهای سرگرمی مثل اینترنت،اجرای موسیقی و فیلم(کیفیت بالا) و بازیهای کیفیت بالا
برندهای معتبر که همشون بالاترند.این مدل رو پپیدا کردم که یکی از سایتها 695 زده بود.مسلما چینی ست ولی روی کاغذ سخت افزار خوبی داره.
نظر شما در مورد این برند و مدل چیه؟آیا کیفیت پخش و اجرای خوبی هم میتونه داشته باشه؟
ainol novo 7 fire flame wifi 8 gig
مشخصات:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ضمنا قیمت روز htc flyer اگه دارید بگید.چون خیلی سخت پیدا میشه.ممنون

mohammad_87
10-12-2012, 21:00
کسی این تبلت رو تداشته به لحاظ کیفیتش نظری بده؟می دونم در حد تبلتهای درجه 1 نیست اما میتونه کیفیت مطلوبی ارائه بده؟

مهرسا1
10-12-2012, 22:20
سلام
قصد خرید تبات تا 700 تومان رو دارم.برای کارهای سرگرمی مثل اینترنت،اجرای موسیقی و فیلم(کیفیت بالا) و بازیهای کیفیت بالا
برندهای معتبر که همشون بالاترند.این مدل رو پپیدا کردم که یکی از سایتها 695 زده بود.مسلما چینی ست ولی روی کاغذ سخت افزار خوبی داره.
نظر شما در مورد این برند و مدل چیه؟آیا کیفیت پخش و اجرای خوبی هم میتونه داشته باشه؟
ainol novo 7 fire flame wifi 8 gig
مشخصات:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ضمنا قیمت روز htc flyer اگه دارید بگید.چون خیلی سخت پیدا میشه.ممنون
سعی کنین تبلتی که میگیرین حتما سیم کارت خور باشه

mohammad_87
10-12-2012, 23:55
سعی کنین تبلتی که میگیرین حتما سیم کارت خور باشه
برای کسی که میخوام بگیرم بیشتر از اینترنت و بازی و سرگرمی استفاده میکنه.به سیمکارت نیازی نیست.چندتا ریویو ازش دیدم ولی مطمئن نیستم مثلا بازی گرافیک بالا یا فیلمهای کیفیت بالا رو براحتی اجرا کنه.

مهرسا1
11-12-2012, 00:17
برای کسی که میخوام بگیرم بیشتر از اینترنت و بازی و سرگرمی استفاده میکنه.به سیمکارت نیازی نیست.چندتا ریویو ازش دیدم ولی مطمئن نیستم مثلا بازی گرافیک بالا یا فیلمهای کیفیت بالا رو براحتی اجرا کنه.
خوب دیگه برای وصل شدن به اینترنت باید سیم کارت بخوره مخصوصا اگه نسل 3 رو هم پشتیبانی کنه

mohammad_87
11-12-2012, 02:48
خوب دیگه برای وصل شدن به اینترنت باید سیم کارت بخوره مخصوصا اگه نسل 3 رو هم پشتیبانی کنه
هم wifi هست هم مودم سیمکارت دارم که 3g هم ساپورت میکنه.برای بیرون رفتن خوبه.با usb وصل میشه.
کیفیت تصویر و قدرت پردازش برام مهمتره.اینکه مثلا بازی های hd در این رزولوشن روون اجرا بشه و فیلمهای کیفیت بالا...