PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست پلاگین Pinnacle Hollywood FX PRO V5.2

ali1391
05-12-2012, 15:36
من یه پلاگین دارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که Hollywood FX4.5.8 رو به ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نرم افزار یولید مدیا استدیو معرفی میکنه یعنی هالیوود رو نصب میکنم بعد این پلاگین رو نصب میکردم و ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Hollywood به ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قسمت Transition مدیا استدیو اضافه میشد.الان ورژن Hollywood FX PRO V5.2 گرفتم ولی اون پلاگین ورژن FX4.5.8 رو ورژن FX PRO V5.2 کار نمیکنه. در خواست پلاگین رو از ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوستان داشتم

jafarian
05-12-2012, 15:41
ابتدا فایل µTorrent دانلود نصب کنید بعدش اون یکی فایل لینک دوم دانلود کنید اجراش کنید یک پنجره بعد باز میشه گزینه اکی بزنیدتا دانلود شروع بشه حجم فایل 35 مگ هست بهمراه سریال:20:

µTorrent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pinnacle Hollywood FX PRO ver 5.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .serial.rar.torrent.html)

ali1391
05-12-2012, 16:32
فکر کنم منظور منو متوجه نشدید من برنامه Pinnacle Hollywood FX PRO ver 5.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .serial.rar.torrent.html) رو دارم سریالشم دارم نصب هم کردم مشکلی باهاش ندارم فقط یه پلاگین میخوام که این برنامه رو معرفی کنه برا ی یولید مدیا استدیو همین..... میخوام Hollywood FX PRO ver 5.2 بره تو قسمت Transition نرم افزار مدیا استدیو.....

ali1391
08-12-2012, 08:17
کسی نیست بهم کمک کنه؟