PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیرنده وایرلس

meshkiposh2200
05-12-2012, 14:08
سلام.میخاستم بدونم اگر امواج وایرلس اطرافمون باشه واسه کامپیوتر رو میزی چطور باید استفاده کنم.من هر چی سرچ کردم همش مودم وایرلس اورد.

behrooz.shie
05-12-2012, 16:08
سلام.میخاستم بدونم اگر امواج وایرلس اطرافمون باشه واسه کامپیوتر رو میزی چطور باید استفاده کنم.من هر چی سرچ کردم همش مودم وایرلس اورد.

یک کارت شبکه وایرلس!!

meshkiposh2200
05-12-2012, 17:51
با سپاس از توجهتون.فقط همین یعنی چیزی نیست که فقط یک انتن باشه و سرش مثلا usb باشه

علی مقدس
15-12-2012, 00:45
با سپاس از توجهتون.فقط همین یعنی چیزی نیست که فقط یک انتن باشه و سرش مثلا usb باشه

وسیله مورد نیاز شما یک گیرنده امواج وایرلسه که به قول خودت یه سرشم یو اس بی هستش و میشه از فروشنده های لوازم کامپیوتر خرید ولی این وسیله به درد کسی میخوره که مودم وایرلس داشته باشه و بخواد ازش واسه ارتباط با کامپیوتر رو میزیش که از مودم وایرلسش دوره و نمیتونه با کابل لن وصل شه استفاده کنه و واسه همین کار هم باید تو تنظیمات مودم وایرلسش یک اسم کار بری و کلمه عبور بذاره و این گیرنده که با یو اس بی به سیستم وصل شده با استفاده از همون نام کاربری و کلمه عبور به مودم وصل شه اگه درست فهمیده باشم مودم شما وایرلس نیست و اگر هم باشه شما به شرطی میتونی با این وسیله به مودم هایی که تو سرچت پیدا کردی وصل شی که کلمه عبور و اسم کاربری اونارو بدونی

khelane
15-12-2012, 11:20
مثل من یه دونه tp-link مدل
wn7200nd
یو اس بی هم هست و انتن هم داری و خیلی عالی هست و انتن قوی هم داره