PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام دی وی دی رایتر ها قابلیت lightScribe دارن در بازار؟

osmaan
04-12-2012, 22:06
سلام
دوستان دنبال دی وی دی رایتری هستم که قابلیت lightScribe یا همون چاپ متن یا عکس روی دیسک رو داشته باشه هستم
تو بازار پیدا میشه؟ چه مارک و مدلی؟
کیفیت چاپشون چطوره؟

ata.royalfalcon
05-12-2012, 12:09
سلام
دوستان دنبال دی وی دی رایتری هستم که قابلیت lightScribe یا همون چاپ متن یا عکس روی دیسک رو داشته باشه هستم
تو بازار پیدا میشه؟ چه مارک و مدلی؟
کیفیت چاپشون چطوره؟

سلام

DVD Writer از برند HP هستند که قابلیت lightScribe دارند که البته قبل از خرید باید مطمئن بشید . برای چاپ هم باید DVD مخصوص رو بخرید .
یه دونه رایتر HP دارم که قابلیت lightScribe داره . بعد از یه مدت دیگه درش باز نمیشه و در نتیجه همیشه باید یه DVD داخلش میذارم تا درش باز بشه ...

osmaan
05-12-2012, 20:54
سلام

DVD Writer از برند HP هستند که قابلیت lightScribe دارند که البته قبل از خرید باید مطمئن بشید . برای چاپ هم باید DVD مخصوص رو بخرید .
یه دونه رایتر HP دارم که قابلیت lightScribe داره . بعد از یه مدت دیگه درش باز نمیشه و در نتیجه همیشه باید یه DVD داخلش میذارم تا درش باز بشه ...
تا حالا باهاش چاپ کردین؟
منظورتون از دی وی دی خاص همین پرینتیبل ها هست دیگه؟

EXTREME
05-12-2012, 21:13
تا حالا باهاش چاپ کردین؟
منظورتون از دی وی دی خاص همین پرینتیبل ها هست دیگه؟

باید اول از همه درایوتون این قابلیت رو داشته باشه من مدل hp 1270i رو بهتون پیشنهاد میکنم

بله دی وی دی هم باید این قابلیت رو داشته باشه و برای اینکه بتونید روش چاپ کنید دی وی دی رو باید برعکس بزارین تو درایو

osmaan
06-12-2012, 09:14
باید اول از همه درایوتون این قابلیت رو داشته باشه من مدل hp 1270i رو بهتون پیشنهاد میکنم

بله دی وی دی هم باید این قابلیت رو داشته باشه و برای اینکه بتونید روش چاپ کنید دی وی دی رو باید برعکس بزارین تو درایو
بله اینارو میدونم

فقط میخوام بدونم کیفیت چاپش چطوره؟ ارزش خرید داره؟
بعد hp 1270i تو بازار هست؟

EXTREME
06-12-2012, 09:52
بله اینارو میدونم

فقط میخوام بدونم کیفیت چاپش چطوره؟ ارزش خرید داره؟
بعد hp 1270i تو بازار هست؟

بد نیست کیفیتش
باید بگردید ببینید میتونید پیدا کنید یا نه خبر ندارم دقیق که تو بازار است یا نه