PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رمز مودم وايرلس

mehdisp
04-12-2012, 16:31
من واسه كامپيوترم مودم وايرلس خريدم حالا كه مي خواهم از طريق گوشي به اينترنت وصل بشم شبكه محلي بيسيم رو پيدا ميكنه اما رمز ميخواد رمز رو از كجا بياورم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اميدوارم تو جاي اشتباهي سوال نپرسيده باشم كه در اين صورت راهنمايي كنيد كجا بپرسم

hamed29
06-12-2012, 14:03
من واسه كامپيوترم مودم وايرلس خريدم حالا كه مي خواهم از طريق گوشي به اينترنت وصل بشم شبكه محلي بيسيم رو پيدا ميكنه اما رمز ميخواد رمز رو از كجا بياورم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اميدوارم تو جاي اشتباهي سوال نپرسيده باشم كه در اين صورت راهنمايي كنيد كجا بپرسم

این همون رمزی هست که شما واسه مودمتون تنظیم کردید دیگه؛ همون رو وارد کنید.

اگه رمز رو یادتون رفته ناچارید مودم رو ریست کنید و دوباره کانفیگش کنید.( البته اگه بلد نیستید فعلاً دست نزنید؛ دردسر میشه!)

--------------------

( + نکنه گوشیتون یه مودم دیگه رو پیدا کرده؟! یعنی مودم خودتون رو نیافته؟!
اگه اینطوریه چک کنید وایرلس مودم روشن باشه!! )

mehdisp
06-12-2012, 14:33
اتفاقا رمز رو اول بلد نبودم مودم ریست کردم ، اما بازهم رمز می خواد که بلد نیستم

1002reza
07-12-2012, 10:24
من یه مودم وایرلسprolink دارم میخواستم بپرسم چی جوری میشه روی مودم وایرلسم رمز بزارم

hamed29
07-12-2012, 12:18
اتفاقا رمز رو اول بلد نبودم مودم ریست کردم ، اما بازهم رمز می خواد که بلد نیستم

فکر کنم رمزی که الان میخواد واسه ورود به تنظیمات مودم هست. اکثر مودم ها رمزشون اینه:

Usre name : admin
password : admin

این روها رو وارد و مودموت رو کانفیگ کنید.

Agame.Arash
07-12-2012, 12:30
مدل مودمتون چیه عزیزم ؟ ..... اگه Linksys دارین از این مصیبتا زیاد واسش پیش میاد بدین همون که پیشش خریدین کانفیگش کنه ...

hamed29
07-12-2012, 12:45
من یه مودم وایرلسprolink دارم میخواستم بپرسم چی جوری میشه روی مودم وایرلسم رمز بزارم

اینجا جاش نبود ولی جوابتون رو میدم:

در اکثر مودم ها برای گذاشتن رمز روی وایرلس این مسیر رو باید رفت:

Network --> WLAN --> Security

در کادر Pre-shared Key رمز مورد نظرتان را برای محافظت از شبکه ی وارد کنید.
به این رمز در زمان اتصال نیاز خواهید داشت.به این ترتیت دیگران بدون وارد کردن رمز قادر به استفاده از وایرلس شما نخواهند بود.
پس از تکمیل موارد مشخص شده روی دکمه ی Apply Changes کلیک کنید.

تصویر کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

------------------

اما اگه منظورتون از رمز جایگزین کلمه ی پیشفرض admin هست. این مسیر رو برید:

از بخش Admin > Password می توانید رمز ورود به تنظیمات مودم را نیز تغییر دهید.

mehdisp
07-12-2012, 14:42
مدل مودمتون چیه عزیزم ؟ ..... اگه Linksys دارین از این مصیبتا زیاد واسش پیش میاد بدین همون که پیشش خریدین کانفیگش کنه ...

مدل مودم من tplink هست

mehdisp
08-12-2012, 19:57
مشكل رمز حل شد امام مشكل جديد، راهنمايي كنيد كجا بپرسم؟
هيچ سايتي داخل گوشيم باز نميشه و پيغام ميده تنظيمات اتصال را بررسي كنيد

hamed29
09-12-2012, 00:09
احتمالا به خاطر اینه که تنظیمات ‏gprs‏ رو گوشیتون نصب نیست.اگه سیمکارتتون ایرانسله باید کد دریافت تنظیمات رو بزنید. بعد از دریافت تأیید و نصب کنید.همراه اول رو بلد نیستم/\/‏ یه سرچ بزنید پیدا میکنید

mehdisp
09-12-2012, 09:30
احتمالا به خاطر اینه که تنظیمات ‏gprs‏ رو گوشیتون نصب نیست.اگه سیمکارتتون ایرانسله باید کد دریافت تنظیمات رو بزنید. بعد از دریافت تأیید و نصب کنید.همراه اول رو بلد نیستم/\/‏ یه سرچ بزنید پیدا میکنید

گوشيم همراه اوله و تنظيمات gprs داره