PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فعال نشدن ویندوز 8

parhamsoft
04-12-2012, 11:24
سلام دوستان ، من از فروشگاه سایت ( p30world) دی وی دی ویندوز 8 رو خریدم ( نسخه 32 و 64 بیتی). بعد از نصب ویندوز رو کرک می کنم و ویندوز کرک میشه با موفقیت.
اما بعضی از قسمت های ویندوز ( مثل تغییر صفحه لوگین و ...) پیغام میده که برای تغییر باید ویندوز رو فعال کنید..... Active your windows ....\

اگر محبت کنید راهنمایی کنید ممنون میشم. با تشکر پرهام

ramsam2
05-12-2012, 14:30
اکتیوش کن فعال میشه

parhamsoft
09-12-2012, 15:11
اکتیوش کن فعال میشه

با سلام و تشکر از راهنمایی تون ، من نگاه که می کنم ( توی properties) نوشته ویندوز فعال هست .... اما پس چرا بعضی قسمت ها توی سیستم ستینگ خاموشه ؟ بعنوان مثال ، تغییر صفحه لاگ این .... تغییر صفحه لاک اسکرین و ...
همه شون بصورت کم رنگ هستن ( خاکستری)

Agame.Arash
09-12-2012, 15:57
کرکی که استفاده می کنی خوب نیست واسه منم قبلا اینجوری بود تا اینو امتحان کردم و همه چی اومد : توگوگل بسرچون win8profinalactivator یا تو تاپیک کرک وین 8 تو همینجا پیداش کن ...

hamidreza2010
09-12-2012, 16:21
با سلام و تشکر از راهنمایی تون ، من نگاه که می کنم ( توی properties) نوشته ویندوز فعال هست .... اما پس چرا بعضی قسمت ها توی سیستم ستینگ خاموشه ؟ بعنوان مثال ، تغییر صفحه لاگ این .... تغییر صفحه لاک اسکرین و ...
همه شون بصورت کم رنگ هستن ( خاکستری)

100 درصد مشکل شما از کرک هست.من از این کرک استفاده میکنم همه تنظیمات ویندوز فعاله.تازه آپدیتش هم میکنم کرکش کار میکنه:

لینک دانلود کرک برای شما که آپ کردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی