PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعویض ویندوز

ittools
03-12-2012, 21:48
سلام
چند روزیه که نوت بوک یکی از دوستام ارور بلو اسکرین میده اکثر قطعات رو هم چک کرده و مشکلی نداشتن الان میخواد ویندوز رو هم تغییر بده چون هنوز مشکل حل نشده
زیر نوت بوک سریال ویندوز 7 هوم پرمیوم زده شده حالا سوال اینجاست که ایشون ویندوز هو پرمیوم رو دانلود کنه و از اون سریال استفاده کنه ؟
من شنیدم تو بعضی از این نوت بوک ها تو ریستارت اگر کلیدی رو بزنن (فکر کنم F8) ویندوز به تنظیمات کارخانه برمیگرده یه همچین چیزی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسی اطلاعی داره ؟
راستی ویندوز رو میشه از خوده ماکروسافت دانلود کرد بعد با سریال اکتیو کرد ؟
بزارید سوال های دیگه رو هم بپرسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همراه نوت بوک هیچ دی وی دی داده نشده تا اونجایی که من میدونم نوت بوک هم از برند ایسوس هست چه راه اندازهایی باید حتما نصب بشن ؟

لینک سایت ایسوس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منظورم این بخش هاست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] BIOS (7)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] BIOS-Utilities (1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Chipset (1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ATK (1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AUDIO (1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VGA (3)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LAN (1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] TouchPad (2)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] USB (2)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Utilities (9)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Wireless (3)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Source Code (1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] SATA (1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] BlueTooth (1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Others (4)

ممنون :sq_12:

ittools
05-12-2012, 15:06
کمک کنید :sq_3:

ittools
15-12-2012, 18:52
کسی کمک نمیکنه :n28:

lida
16-12-2012, 11:44
اره با اون سریلال مشه اکتیو کرد و

ittools
16-12-2012, 17:41
اره با اون سریلال مشه اکتیو کرد و

دمتون گرم :n12:
حالا ویندوز اصل از کجا پیدا کنم اکثر ویندوزها رو امتحان کردم دستکاری شده هستن و عمر زیادی هم نمیکنن میشه از ماکروسافت ویندوز رو دانلود کرد ؟
ممنون :11:

Soroush-S
16-12-2012, 18:52
واسه منم blue screen میشد - یکی از دوستام بایه نرم افزار تست کرد ببینه مشکل از کجاست - مشکل از بد پارتیشن بندی کردن هارد بود

ittools
05-01-2013, 14:47
واسه منم blue screen میشد - یکی از دوستام بایه نرم افزار تست کرد ببینه مشکل از کجاست - مشکل از بد پارتیشن بندی کردن هارد بود

مثل اینکه از نرم افزار هست که روی ویندوز نصب شده

maziar205
05-01-2013, 16:53
مثل اینکه از نرم افزار هست که روی ویندوز نصب شده

جای اینکه دانلود کنید رکاوری کنید خوبیش این که نه درایور لازم نصب کنید در ضمن مشکلات کمتری هم دارید

mrabbani
05-01-2013, 21:00
maziar عزیز درست میگه restor کنید بهترین راهه .

Soroush-S
05-01-2013, 23:56
من ازدوباره ویندوز عوض کردم حالا نمیدونم چرا فن لپتاپ واسه خودش داره کار میکنه - اصلا توقف نداره