PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعویض ویندوز

ittools
03-12-2012, 20:43
سلام
چند روزیه که نوت بوک یکی از دوستام ارور بلو اسکرین میده اکثر قطعات رو هم چک کرده و مشکلی نداشتن الان میخواد ویندوز رو هم تغییر بده چون هنوز مشکل حل نشده
زیر نوت بوک سریال ویندوز 7 هوم پرمیوم زده شده حالا سوال اینجاست که ایشون ویندوز هو پرمیوم رو دانلود کنه و از اون سریال استفاده کنه ؟
من شنیدم تو بعضی از این نوت بوک ها تو ریستارت اگر کلیدی رو بزنن (فکر کنم F8) ویندوز به تنظیمات کارخانه برمیگرده یه همچین چیزی :31: کسی اطلاعی داره ؟
راستی ویندوز رو میشه از خوده ماکروسافت دانلود کرد بعد با سریال اکتیو کرد ؟
بزارید سوال های دیگه رو هم بپرسم :31:
همراه نوت بوک هیچ دی وی دی داده نشده تا اونجایی که من میدونم نوت بوک هم از برند ایسوس هست چه راه اندازهایی باید حتما نصب بشن ؟

لینک سایت ایسوس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منظورم این بخش هاست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] BIOS (7)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] BIOS-Utilities (1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Chipset (1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ATK (1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AUDIO (1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VGA (3)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LAN (1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] TouchPad (2)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] USB (2)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Utilities (9)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Wireless (3)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Source Code (1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] SATA (1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] BlueTooth (1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Others (4)

ممنون :sq_12:

biostar
03-12-2012, 21:29
سوال خود را در مکان مناسب مطرح کنید...

مشکلات نرم افزاری / درایورها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])