PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد حذف فایل از سیستم

abbas-t
03-12-2012, 17:09
سلام دوستان

من رو سیستم ( سون )دو اکانت ادمین ویوزر دارم ،در اکانت ادمین اگه فایلی را حذف کنم به سطل اشغال میره اما در اکانت یوزر با اینکه تنظیمات روی حذف فایل و رفتنش به به سطل اشغاله اما فایل مستقیما از سیستم پاک میشه!

jafarian
05-12-2012, 01:00
این روشهای پایین که میگم تست کنید:20:

روش اول

برنامه RecycleBinEx از پایین دانلود نصبش کنید بعدش اقدام به حذف یک فایل کنید بعد ببینید داخل این برنامه اون فایل حذف شده هست یا که نه درضمن قبلش روی گزینه Recycle Bin کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید درکادری که باز میشه گزینه custom size انتخاب باشه حتما حداکثر حجمی هم که برای تمامی درایوها درنظرگرفته شده به اندازه کافی باشه

RecycleBinEx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

سیستم ریستارت از طریق safe mode بالا بیاین بعداز داخل این محیط یک فایل txt به عنوان مثال روی دسکتاپ درست کنید بعد روی فایل کلیک راست گزینه Delete انتخاب کنید بعد ببینید اون فایل حذف شده داخل Recycle Bin قرارمیگیره یا که نه اگر که بود بعد از داخل خود محیط ویندوز باز برین تست کنید

روش سوم

به فلدر آپشم برین طبق شکل اول بعدشم طبق شماره 2 گزینه مورد نظر انتخاب کنید طبق شماره 3 هم چکمارک مورد نظر حذف کنید بعداکی کنید بیاین بیرون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد طبق شکل ابتدا به درایو c برین طبق شکل روی فایل مورد نظر کلیک راست گزینه Delete انتخاب کنید بعدم طبق شکل بعد پیش برین

همین فایل از مابقی درایوها طبق همین روش حذف کنید بعد که کلا از مابقی درایوها حذف شد به فلدر آپشن برین طبق شکل عمل کنید بعدشم سیستم ریستارت کنید بالا که اومد یک فایل از نوع حذف کنید.