PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كرك Partition Table Doctor3.5 يا نرم افزار هاي Recovery بوت سكتور

sastwhc
27-07-2006, 14:18
سلام
كرك Partition Table Doctor3.5 بد جوري احتياج دارم. با نرم افزاري شبيه پارتيشن ماجيك فرمت پارتيشن رو تغيير دادم ولي نه فرمت كردم نه بيشتر دستكاري كردم. با ريكاوري ميشه فايل ها رو ريكاوري كرد ولي با اين نرم افزار كه دمو شو دارم خيلي راحت با فيكس كردن بوت سكتور مسئله حله البته fdisk /MBR كردم تازه به اينجا رسيدم...
مخلصيم
---------------------------------
نميدونم تو قسمت نرمافزارهاي ريكاوري هم پيغام بذارم يا نه؟ آقاي رييس فروم چه كنم؟

nmostafa
27-07-2006, 16:10
سلام شرمنده دادا تو خيلي جا ها دنبالش گشتم ولي نبود
البته از اينا بودا
PartitionMagic 8.0
اگه خواستي بگه تا بدم
بازم شرمنده

Mani_Borna
28-07-2006, 03:15
كرك براي نسخه 3.5 نديدم.لينك زير نسخه فول 3.0 هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پسورد
password: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sastwhc
29-07-2006, 07:54
سلام
خيلي لطف كرديد برام سرچ كرديد.دستتون درد نكنه. الان ميخوام 3.0 رو دانلود كنم شايد كارم راه افتاد.
ارادتمند همه دوستان شرمنده ام كرديد

sastwhc
29-07-2006, 08:09
سلام
ببخشيد نتونستم دانلودش كنم
login? ==>password
username= [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رپيدشير اجازه دانلود نداد .اول فكر كردم رجيستر نرم افزار در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش ولي اونجا برام ----- بود بعد فكر كردم پسورد لينك نرو افزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و login را password و passwords وارد كردم كه نشد. اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم
ارادتمند شما

Mani_Borna
30-07-2006, 03:21
دوست عزيز توي رپيد شر كه ميريد چون اكانت نداريد بايد از گزينه free استفاده كنيد و در صفحه بعد اعداد و حروف را داخل باكس وارد كنيد البته قبلش ممكنه ثانيه شمار هم داشته باشه.بعد روي download كليك ميكنيد و دانلود ميشه.اون پسورد بعد از اينكه فايل را گرفتيد استفاده ميشه.

sastwhc
30-07-2006, 08:46
سلام
اقا ممنون كمك ميكنيد. كلي شرمنده شديم ولي من چند باري از رپيد شير دانلود كردم حالا ديكه از اوون كلمه هاي ضر سافت روبوت نمياد ميگه:
You have reached the download-limit for free-users. Want to download more?
Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 48 minutes)

راه ديگه يا جايه ديگه ميتونم پيداش كنم. بد جوري اطلاعات هاردم رو از دست ميدم. البته حيات نيست ولي خوب يكماهي طول ميكشه تا چيزايي كه روش بوده رو نصب يا دانلود كنم.
اقا شرمنده لطف شما هستم

sastwhc
30-07-2006, 10:47
سلام
ممنون دانلود شد ولي يك ساعت آن لاين بودم تا اجازه داد
دستتون درد نكنه