PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازی نشدن سیستم

matin_blue
01-12-2012, 22:20
سلام دوستان
من سیستم جدیدا یه مشکل جدید پیدا کرده! اول که روشنش می کنم، اون بوق اولیه رو میزنه و بعد مانتیور روشن نمیشه. یعنی مطمئنم مانیتور درست وصله ها. از اینم مطمئنم که مشکل از هارد نیست، چون اون رو هم با یه سیستم دیگه تست کردم، درست بود. ممکنه ایراد از ROM باشه؟ چون واسه راه اندازی اولیه سیستم، اطلاعات توی ROM خونده میشه دیگه؟ ممکنه خالی شده باشه؟ من اصلا نمیدونم کجای مادربرده!
ممنون از راهنماییتون

EXTREME
01-12-2012, 22:31
سلام دوستان
من سیستم جدیدا یه مشکل جدید پیدا کرده! اول که روشنش می کنم، اون بوق اولیه رو میزنه و بعد مانتیور روشن نمیشه. یعنی مطمئنم مانیتور درست وصله ها. از اینم مطمئنم که مشکل از هارد نیست، چون اون رو هم با یه سیستم دیگه تست کردم، درست بود. ممکنه ایراد از ROM باشه؟ چون واسه راه اندازی اولیه سیستم، اطلاعات توی ROM خونده میشه دیگه؟ ممکنه خالی شده باشه؟ من اصلا نمیدونم کجای مادربرده!
ممنون از راهنماییتون

جوابتون رو در اون تاپیک دادم

kurdtarfand
02-12-2012, 01:02
سلام دوستان
ممنون از راهنماییتون

دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از کارت گرافیک یا از RAM هستش که باید تست یشه ببینیم مشکل از کدومه !
موفق