PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پیام Userinit.exe

B3HZ@D
01-12-2012, 18:58
درود
سیستم یکی از دوستان بعد از نصب ویندوز مشکل عجیبی داره و بعد از Welcome Screen با یک صفحه سیاه مواجه میشیم که این پیام رو نمایش میده.

This Application Unable To Start Correctly (0x80000003)

ویندوز رو هم تازه عوض کرده ولی همچنان مشکل پابرجاست . وارد ویندوز هم نمیشه و روی همون صفحه سیاه موندگاره و این پیام بطور مکرر نمایش داده میشه.
مشکل از چیه ؟!
ممنون.

jafarian
01-12-2012, 23:57
بعضی از سایتها به این مورد اشاره داشتن که این پیغام مربوط به ویروس میشه که گفته شده از طریق safe mode بالا بیاین بعدشم برنامه
Malwarebytes' Anti-Malware از پایین دانلود نصب رجیسترش کنید با این برنامه سیستم فول اسکن کنید از طریق safe mode

Malwarebytes' Anti-Malware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا که گفته شده منوی run اجرا داخلش دستور regedit تایپ اینتر کنید درکادری که باز میشه به این مسیر پایین برین اول

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داخل پنجره سمت راست روی این گزینه Userinit کلیک راست گزینه modify انتخاب کنید درکادری که باز میشه درقسمت value هرچی متن هست پاک کنید بعدشم این متن پایین جایگزینش کنید اینتر کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعدم رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید:20:

How to fix infected userinit.exe and related errors ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

B3HZ@D
02-12-2012, 00:50
روش دوم رو که مربوط به جیستری میشه رو قبلا انجام دادم ولی فرقی نکرد .
فعلا دارم بوسیله دیسک نجات Kasper سیستمش رو اسکن میکنم اگه جواب نداد از روش اول شما استفاده میکنم.
ممنون :20: