PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای آغاز فارسی سازی

tranceyou
01-12-2012, 14:48
از دوستان عزیز میخوام بگن که چه راه هایی و چه نرم افزارهایی برای شروع فارسی کردن یک بازی وجود داره؟؟

تعدادی رو میشناسم ولی میخوام دقیق تر توضیح داده بشه و اگر تاپیکی هست در این مورد اینجا لینکش رو برام

بذارین ممنون میشم.

M0hsen3D
01-12-2012, 15:55
سلام ,
دیوونه شدم بنده خدا میخواد فارسی کنه به چی پاسش دادم!
.......................

واسه ادیت بازی اعم از منو ها و ... نرم افزار های زیادی هست که یه سرچ کنی واسه بازی مورد نظر به نتیجه میرسی.

Reza Azimy_RW
01-12-2012, 16:55
برای فارسی کردن بازی بستگی داره چه قسمتیشو میخای فارسی کنی
مثلا صداها رو دوباله کنی باید ببینی فایلهای صوتی بازی چه فرمتی هست یا کجا پکیج شده بازش کنی و....
متن بازیها رو هم اگه به صورت تکسچر باشه بازم با فوتوشاپ ویرایش و جایگذین میکنی
برای تعغیر تو فایلهای هر بازی بهتره اول تو سایتهای خارجی سرچ کنی مثلا Edit Resident Evil 5 نرم افزارهای مرتبط با بازی رو میتونی پیدا کنی

tranceyou
02-12-2012, 12:56
سلام ,
دیوونه شدم بنده خدا میخواد فارسی کنه به چی پاسش دادم!
.......................

واسه ادیت بازی اعم از منو ها و ... نرم افزار های زیادی هست که یه سرچ کنی واسه بازی مورد نظر به نتیجه میرسی.

سلام مرسی عزیز منم نگاه کردم تاپیک رو تعجب کردم :31:

والا در حال سرچم هستم ببینیم چی میشه به امید خدا البته تا 20 درصدی اشنایی دارم ولی خوب اطلاعاتم مال 2 - 3 سال گذشته هست

که الان کلی اپدیت شده این اطلاعات و باید منم بروزشون کنم

tranceyou
02-12-2012, 12:57
برای فارسی کردن بازی بستگی داره چه قسمتیشو میخای فارسی کنی
مثلا صداها رو دوباله کنی باید ببینی فایلهای صوتی بازی چه فرمتی هست یا کجا پکیج شده بازش کنی و....
متن بازیها رو هم اگه به صورت تکسچر باشه بازم با فوتوشاپ ویرایش و جایگذین میکنی
برای تعغیر تو فایلهای هر بازی بهتره اول تو سایتهای خارجی سرچ کنی مثلا Edit Resident Evil 5 نرم افزارهای مرتبط با بازی رو میتونی پیدا کنی

از شما هم ممنون البته شنیدم نرم افزارهایی وجود داره که دنبال اسمشون هستم چون میتونم دانلود کنم فقط مشکلم ندونستن اسم اون
برنامه های لازم برای استارت کار هست.

tranceyou
07-12-2012, 13:54
از دوستان میخوام بگن که چطوری زیرنویس بازی رو از توی پوشه نصب باز کنم؟؟؟