PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اساسی در ویندوز

pori.ya
30-11-2012, 13:47
سلام دوستان ویندوز من به تازگی مشکلات زیادی پیدا از جمله اینکه امکان دسترسی از مدیر به کاربر عادی تغییر پیدا کرده و نمیتونم اکانت جدید درست کنم ، هنگام خاموش کردن زمان و یا log off کردن مدت زمان زیادی رو میخواد تا انجام بشه ، هنگام کار کردن با نرم افزار های طراحی مثل فتوشاپ گیر میکنه و زمانی که رو دسکتاپ راست کلیک میکنم چند لحظه ای طول میکشه تا بیاد چون ویندوز اصل هست نمیخوام پاک کنم آیا با ریپیر کردن ویندوز مشکلات برطرف میشه؟
از لحاظ سخت افزاری لپ تاپ قوی هست و تا حالا این مشکلاتو نداشتم
ممنون میشم کمک کنید
باتشکر

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

jafarian
30-11-2012, 14:46
برای ساخت اکانت این روش برین منوی استارت اجرا درقسمت سرچش تایپ کنید cmd بعدشم روی گزینه مورد نظرکلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنیددرکادری که باز میشه این دستور تایپ اینتر کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نکته: بجای UserName باید اسمی که میخواین برای یوزر خودتون مشخص کنید تایپ کنید بجای Password هم باید پسوردی که قرارهست روی ویندوز قراربدین مشخص کنید بعدشم اینتر کنید

برای کند بودن زمان خاموش شدن سیستم هم طبق تاپیک پایین پست آخرش برین

علت دیر خاموش شدن ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای repair کردن ویندوز هم شما نیاز به dvd خود ویندوزتون دارین که از داخل خود ویندوز اقدام به repair کنید درضمن لپ تاپ شما باید از ویندوزی که روش اورجینال نصب هست ایمیج روی هارد داشته باشه:20:

pori.ya
30-11-2012, 16:11
ممنون دوست من برای ساخت یوزر کاری که گفته بودید رو انجام دادم اما باز به عنوان کاربر استاندار اکانت میسازه و من به تنظیمات سیستم دسترسی ندارم
و یه مشکل دیگه هم هست وقتی روی آهنگی میرم روی پخش این ارورر رو میده
Server execution failed
به نظرتون با این همه مشکل بهتر نیست ویندوز جدید نصب کنم که این مشکلات رو دیگه نداشته باشه؟

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

jafarian
30-11-2012, 16:23
شما منظورتون اینه که الان میخواین یوزر با کاربرادمین درست کنید اگر که اینطوریه باید داخل همون پنجره cmd این دستور تایپ اینتر کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای اون یکی سئوال خودتونم همینطور که گفتم برای repair کردن نیازبه dvd ویندوز دارین یا که اگر لپ تاپ شما ایمیج داره از ایمیجی که از ویندوز گرفته شده استفاده کنیداینم بگم که هیچ تفاوتی بین ویندوز اورجینال با غیراورجینال نیست اون یکی فقط کرک داره جفت راحت آپدیت میشن خواستین میتونید از ویندوزهای 7 داخل همین انجمن دانلود استفاده کنید که اپدیتهای این ویندوزها هم مروبط به همین ماه میشه.