PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا به من كمك كنيد !!

Monica
08-04-2005, 06:27
سلام من مي خوام مكالمات موبايل يه نفر رو كنترل كنم . مي خواستم بدونم آيا نرم افزاري وجود داره كه به كمك اون بشه با استفاده از كامپوتر مكالمات موبايل رو هم ضبط كرد يا نه ؟! اگر كسي مي تونه كمكم كنه ممنون مي شم.... :P

Monica
09-04-2005, 16:32
دوستان ممنونم از سيل ژاسخ هايي كه به سمت من جاري كرديد. :shock:

hyriand
09-04-2005, 16:42
دوست عزيز
شما كه يك روز بيشتر نيست كه اينو نوشتيد.
صبر كنيد تا كسي بهتون جواب بده. اگه كسي بلد بود خب كمكتون ميكنه.
قوانين پست كردن رو هم در اين قسمت بخونيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشكر از توجه شما

Ehsani
13-04-2005, 04:34
يه نرم افزار هست كه پليس 110 ازش استفاده مي كنه.. مي توني ازشون بگير :mrgreen:

Mehdi_Best
13-04-2005, 08:56
مونيكا جان سلام
اصلا فكر نمي كنم همچين نرم افزاري موجود باشه. چون اينطوري كه سنگ روي سنگ بند نمي شه. در ضمن استراق سمع قانون سفت و سختي داره كه حتي پليس 110 هم نمي تونه اين كارو بكنه. احساني جان اين مورد رو اشتباه نوشتن كه 110 اين كارو مي كنه.
فقط مراجع اطلاعاتي مي تونن اين كارو بكنن .

Monica
13-04-2005, 16:01
ممنونم از كمكتون .ظاهرا با توجه به حرفايي كه زديد هيچ راهي ندارم جز اينكه دست به دامن پليس 110 بشم . :wink:
در هر صورت از كمكتون ممنونم.. :)

Mehdi_Best
13-04-2005, 18:23
ممنونم از كمكتون .ظاهرا با توجه به حرفايي كه زديد هيچ راهي ندارم جز اينكه دست به دامن پليس 110 بشم . :wink:
در هر صورت از كمكتون ممنونم.. :)

من كه گفتم پليس 110 هم نمي تونه در اين مورد اقدامي بكنه. فقط بايد از مراجع اطلاعاتي كمك بخواي!!!

Ehsani
14-04-2005, 06:50
پليس 110 با اجازه سردار مستقر تو مركزش اجازه همه كاري رو داره .. يه زنگ بزن 110 يه شماره بده بگو اينا دارن با اين خط واسه براندازي نقشه مي كشن.. :mrgreen: از همون لحظه هم خط خودت هم خطي كه دادي 24 ساعته توسط واحد مخابراتي مستقر تو مركز 110 تحت امر سردار كنترل ميشه :D

Mehdi_Best
14-04-2005, 12:09
احساني جان باز هم مي گم كه 110 اجازه چنين كاري رو نداره. درسته كه اگه همچين كاري بكني كنترل خواهد شد اما نه توسط 110 . بلكه اونها به مراجع ذيربط اطلاعاتي گزارش مي دن و اونها اين كارو مي كنن. كه خب طبيعيه كه در تمام دنيا همينطوره و سازمان هاي اطلاعاتي هر كشور همين كارو مي كنن.

Monica
14-04-2005, 17:23
پليس 110 مي تواند يا نمي تواند!!
:roll: دوستاي خوبم مشكل من از اول هم اين نبود كه 110 مي تونه يا نه مي خواستم بدونم خودم مي تونم كاري بكنم كه اين طور كه معلومه هيچ كاري از دستم بر نمي ياد .

Ehsani
15-04-2005, 06:00
:roll: دوستاي خوبم مشكل من از اول هم اين نبود كه 110 مي تونه يا نه مي خواستم بدونم خودم مي تونم كاري بكنم كه اين طور كه معلومه هيچ كاري از دستم بر نمي ياد .

اصلا فكر نمي كنم همچين نرم افزاري موجود باشه. چون اينطوري كه سنگ روي سنگ بند نمي شه

كاملا موافقم!!! :wink:

Mohammad
15-04-2005, 10:41
مسئله اين است بودن يا نبودن!
منم با دوستان موافقم.
اين كار تجاوز به حريم خصوصي افراد ميشه!

mohammad2006
15-04-2005, 10:49
سلام
فكر كنم اول بايد به كار پليس 110 رسيدگي كنيم :shock:

Monica
17-04-2005, 21:13
راستي قابل توجه همه ي دوستاني كه گفتن اين كار امكان نداره من خودم يه برنامه به اسمnokia finder پيدا كردم . :lol: دقيقا همين كار رو انجام مي ده ولي فقط رو گوشي هاي نوكيا جواب مي ده .
: پس به غير پليس 110 يا كسايي كه گفتين شهروند هاي معمولي هم مي تونن اين كار رو انجام بدن . :mrgreen:

mohammad2006
17-04-2005, 21:15
حالا بدرد چي ميخوره . گوش كنيم كه چي بشه ؟ :shock:

ctxmonitor123
17-04-2005, 21:31
تو آمريكا با باشون در اومد تل اينكارو كردن چه رسد به ايران

Monica
17-04-2005, 22:47
محمد جان اين ديگه پرسيدن نداره . خب وقتي لازم باشه يه جوري مچ يه نفر رو بگيري بهترين راه تلفن همراهه .....
چون شما پسرا هيچ چيزي رو نمي تونيد از يه دختر پنهان كنيد به جز مكالمات موبايل . كه اگه مشكل اون رو هم حل كنم خدمت بزرگي به جامعه ي دخترا كردم . :lol:

MaFia
18-04-2005, 00:48
خب به نظر من بهترين كار اينه كه شما از قدرت دختر بودن خودت استفاده كني يا با كلك يا با درخواست مستقيم قبض تلفن رو بگيري و بري ريز مكالمه بگيري اگه نداد كه يعني ....
البته اشتباه من رو نكني چون من اين كار رو كردم قبض رو بردم گفتن اينكه پرداخت نشده رفتم 60 تومن پرداخت كردم سريع اومدم گفت اا اين كه ماله شما نيست :mrgreen:
ولي خب براي خانومها زياد سخت نمي گيرن البته قبض پرداخت شده :arrow:

hossein500300
18-04-2005, 01:20
مونيکا جان اگه اين برنامه که گفتی پيدا کردی لينکشو بزار که ما هم استفاده کنيم،من که فکر نميکنم يه همچين برنامه اي باشه. :D

Ehsani
18-04-2005, 06:54
چون شما پسرا هيچ چيزي رو نمي تونيد از يه دختر پنهان كنيد به جز مكالمات موبايل . كه اگه مشكل اون رو هم حل كنم خدمت بزرگي به جامعه ي دخترا كردم . :lol:

اين جامعه دختر ها انقدر مشكل داره كه با اين خدمت ها حل شدني نيست... :mrgreen: كار ها بايد زير بنايي باشه :lol: :lol:

ولي خب براي خانومها زياد سخت نمي گيرن البته قبض پرداخت شده

خوب معلومه ..چون حق تقدم هميشه با خانوما هست.. حتي تو خيابون يك طرفه!!! :mrgreen:

mohammad2006
18-04-2005, 15:56
خب به نظر من بهترين كار اينه كه شما از قدرت دختر بودن خودت استفاده كني يا با كلك يا با درخواست مستقيم قبض تلفن رو بگيري و بري ريز مكالمه بگيري اگه نداد كه يعني ....:arrow:
يعني چي ؟ :?: :shock:

Monica
18-04-2005, 17:21
مونيکا جان اگه اين برنامه که گفتی پيدا کردی لينکشو بزار که ما هم استفاده کنيم،من که فکر نميکنم يه همچين برنامه اي باشه.

من اين برنامه رو از كامپيوتر پايتخت خريدم نمي دونم لينكي براي دانلود داره يا نه.

اين جامعه دختر ها انقدر مشكل داره كه با اين خدمت ها حل شدني نيست... كار ها بايد زير بنايي باشه
قابل توجه شما «دخترا فقط يه مشكل دارن . اونم شما پسراييد »اگه بتونيم اين مشكل عظيم رو حل كنيم ديگه فكر نمي كنم مشكلي وجود داشته باشه . :lol: البته اين مشكل فقط با 60٪ از پسراست . 40 ٪ را مي شه يه جوري تحمل كرد . ولي اون 60 ٪ وااااي....

خب به نظر من بهترين كار اينه كه شما از قدرت دختر بودن خودت استفاده كني يا با كلك يا با درخواست مستقيم قبض تلفن رو بگيري و بري ريز مكالمه بگيري اگه نداد كه يعني ....
من مي خوام از متن مكالمات با خبر بشم نه از شماره ها :)

Mehdi_Best
18-04-2005, 19:13
مونيكا جان اگه شما به اون كسي كه مي خواهيد مچش رو بگيريد اعتماد نداريد بهتره اصلا بي خيالش بشيد. اگه هم اعتماد داريد پس اين كارها ديگه براي چيه؟
دوم اينكه شما چطور توقع داري پسرها بر عليه خودشون به شما كمك كنند ؟؟!!! :shock:
سوم اينكه تو تهران خود 2 نفري كه دارن با موبايل صحبت مي كنند خيلي از صحبتهاي همديگر رو متوجه نمي شن (بس كه قطع و وصل ميشه) چطور شما توقع داري به عنوان نفر سوم و از جاي ديگه اي كه ممكنه خيلي با اون موبايل فاصله داشته باشه گفتگوي اونها رو بشنوي؟

چهارم درسته كه 60 % يا به نظر من حتي بيشتر پسرها مشكل شما دختر ها هستن اما شك نداشته باش كه در دخترها هم به همين اندازه يا بيشتر!!!! همين مشكل هست!!!

پنجم شما از بين 40% خوب پسرها كه مشكل ندارن كسي رو انتخاب كنيد. حتما نياز نيست كه از بين 60 % بقيه باشه كه!

ششم اگه شما به اون طرف كه مي خواهيد مكالماتش رو بشنويد اينقدر مشكوك هستيد به نظر من بهتره در يك فرصت مناسب يه چيپست كوچك در لابلاي موهاش جاسازي كنيد تا به غير از مكالمات موبايل هر حرف ديگه اي هم كه مي زنه بشنويد!!!

moslem.b
18-04-2005, 19:47
اولا اينكه من يه بار تو سايت setarehsorkh.com ديدم نوشته بود هكرها ميتونن مكالمات تلفن همراه گوش كنن

دوما اينكه شما مي تونين امتحانش كنيد به وسيله ي يه دختر ديگه مي تونيد بفهميد چهقدر راستگو :mrgreen:

چون اصولا بعضي پسرا قلبشون چند تا ورودي-خروجي داره

3تايي ----5تايي-----9تايي

بستگي به خوده شخص داره :mrgreen:

Monica
18-04-2005, 20:08
چيزايي كه نوشتيد خيلي جالبه . اما مشكل من اصلا با دوست پسرم نيست . تازه اصلا برام مهم نيست با چند هزار تا دختر ديگه در ارتباطه چون اونكه فقط ماله من نيست .
من مي خواستم موبايل يه بنده خدايي كه خيلي مشكوك مي زنه رو چك كنم .
و در ضمن من با همين خط هايي كه به قول شما مدام و قطع و وصل مي شه و تازه دوطرف مكالمه هم درست متوجه حرفاي هم نمي شن يه كارايي كردم. :lol:

moslem.b
18-04-2005, 20:16
لطفا به ما هم بگو

mohammad2006
18-04-2005, 22:25
چيزايي كه نوشتيد خيلي جالبه . اما مشكل من اصلا با دوست پسرم نيست . تازه اصلا برام مهم نيست با چند هزار تا دختر ديگه در ارتباطه چون اونكه فقط ماله من نيست . :lol:
چي... :shock:

Monica
18-04-2005, 22:58
mohmmad2006 مي شه بگي كجاش قابل فهم نبود؟؟ :shock:

Mohammad
19-04-2005, 07:26
عجب بحثي شده اينجا :wink:
به نتيجه برسونينش تا ما هم استفاده كنيم :mrgreen:

mohammad2006
19-04-2005, 07:40
تازه اصلا برام مهم نيست با چند هزار تا دختر ديگه در ارتباطه چون اونكه فقط ماله من نيست . :lol:

منظوري نداشتم همين جوري گفتم .

Monica
19-04-2005, 17:22
شما ها اصلا مساله ي اصلي رو يادتون رفته !! :shock:

Ali_k
20-04-2005, 03:12
کاملن موافقم .ولی اگه واقعن به نتیجه نمیرسه ولش کنید چون موضوع اصلی این تاپیک بیشتر سوال از monica خانوم شده و هیچ کس واقعن نمیدونه ایا همچین نرم افزاری تو بازار هست یا نه؟! :arrow:

Monica
20-04-2005, 12:44
کاملن موافقم .ولی اگه واقعن به نتیجه نمیرسه ولش کنید چون موضوع اصلی این تاپیک بیشتر سوال از monica خانوم شده و هیچ کس واقعن نمیدونه ایا همچین نرم افزاری تو بازار هست یا نه؟! :arrow:
براي اطلاع شما يه بار ديگه من اين نرم افزار رو دارم . فقط يه كم با مودمم مشكل داره كه اگه اين مشكل هم برطرف بشه من ديگه مشكلي ندارم . و پروزه شروع مي شه :lol:

Mohammad
21-04-2005, 07:06
به به
پس همگي سر كاريم؟؟؟ :roll:

Mehdi_Best
21-04-2005, 09:18
به به
پس همگي سر كاريم؟؟؟ :roll:

داش محمد چند روزه كمتر مي آيي و حواست به درسه مثل اينكه نديدي كه مونيكا گفته بود كه سي دي برنامه رو خريده و به خاطر مشكل مودمش هنوز نتونسته !!! قرار شده اگه درست شد بگه كه كار كرد يانه!

Mohammad
21-04-2005, 09:20
اوه اوه
ببخشيد داش مهدي :oops:
امان از درس :wink:
حواس برايه آدم نميذاره :roll:

Monica
21-04-2005, 16:51
داش محمد چند روزه كمتر مي آيي و حواست به درسه مثل اينكه نديدي كه مونيكا گفته بود كه سي دي برنامه رو خريده و به خاطر مشكل مودمش هنوز نتونسته !!! قرار شده اگه درست شد بگه كه كار كرد يانه!
راستش من اصلا نمي دونم اين مشكل رو چه جوري حل كنم . تو اين چند روز چند تا متخصص كامپيوتر منو زير و رو كردن ولي همشون دست از پا دراز تر برگشتن خونشون .
نمي دونم چرا با وجود اينكه مودم من voice داره هر بار كه تمام برنامه ريزي هاي نرم افزار تموم مي شه اين پيغامو مي ده:
ERROR: THIS IS NOT VOICE MODEM :shock:

mohammad2006
21-04-2005, 17:14
پس فعلا منتظر باشيم .

Reza Alimadadi
21-04-2005, 17:52
سلام ! من يك راه براى كسى كه با PC شما وارد yahoo messenger بشه دارم كه براى بدست آوردن `Password است كه با دست كارى در رجيسترى امكان داره ولى بشرطى كه آخرين نفر باشه يعنى آخرين نفرى را كه وارد yahoo messenger شده را و منظورم اين هست كه حتى اگه اون Password را save نكرده باشه كه با اين كار Username , Password آخرين نفر نمايان ميشه و ميشه راحت وارد yahoo قربانى شد :lol: :( :shock: :twisted: ولى Password به صورت ****** كه اون هم اگه لازم داشته باشيد اساتيد همين سايت بى نظر كمك مى كنند كه آن را پيدا كنيد با استفاده از يك برنامه مخصوص :?: :idea: :!: :roll:
رضا علي مددى

Monica
21-04-2005, 21:17
سلام ! من يك راه براى كسى كه با PC شما وارد yahoo messenger بشه دارم كه براى بدست آوردن `Password است كه با دست كارى در رجيسترى امكان داره ولى بشرطى كه آخرين نفر باشه يعنى آخرين نفرى را كه وارد yahoo messenger شده را و منظورم اين هست كه حتى اگه اون Password را save نكرده باشه كه با اين كار Username , Password آخرين نفر نمايان ميشه و ميشه راحت وارد yahoo قربانى شد :lol: :( :shock: :twisted: ولى Password به صورت ****** كه اون هم اگه لازم داشته باشيد اساتيد همين سايت بى نظر كمك مى كنند كه آن را پيدا كنيد با استفاده از يك برنامه مخصوص :?: :idea: :!: :roll:
رضا علي مددى
فقط يه سوال كوچيك مي شه بگيد اين چه ربطي داره به موضوع تاپيك ؟!! :shock:

Reza Alimadadi
22-04-2005, 03:13
سلام! كنترل تلفن نوعى حك هست براى آگاهي از نوع و چگونگى ارتباط خصوصى ديگران ! :shock: كه كنترل تلفن همان طور كه ديديد كارى تقريبا غير ممكن هست . و از اين رو راه معقو....

Ehsani
22-04-2005, 07:21
ميدونم كه ربطي به عنوان تاپيك نداره ..چون هرچي باشه monica برنامه رو خريده و مشكلش هرچي بوده حل شده!!!!! مي خواستم جواب چند تا حرف( كه اوليش خيلي گستاخانه بود ) رو با همون لحن بدم.. قبلش از همه دوستان عزيز.. علما و انديشمندان سايت وزين p30world معذرت مي خوام...

البته اين مشكل فقط با 60٪ از پسراست . 40 ٪ را مي شه يه جوري تحمل كرد . ولي اون 60 ٪ وااااي...
monica جان شما لازم نيست با همه 100٪ پسرها بپري... شما اگه به همون 40٪ هم قناعت كني مشكلت حل مي شه و اموراتت ميگذره!!!! باقي 60٪ رو بزار واسه بقيه دختر ها ..هر چي باشه اونام تو اين جامعه زندگي مي كنن و سهم دارن!!!

چيزايي كه نوشتيد خيلي جالبه . اما مشكل من اصلا با دوست پسرم نيست . تازه اصلا برام مهم نيست با چند هزار تا دختر ديگه در ارتباطه چون اونكه فقط ماله من نيست .
اين حرف رو كه خوندم بيشتر به جواب اولم اعتقاد پيدا كردم!!!! :wink: :D اميدوارم با خوندن حرف فوق ناراحتي دوستان بابت جواب اولم از بين رفته باشه :roll:

من مي خواستم موبايل يه بنده خدايي كه خيلي مشكوك مي زنه رو چك كنم .
جزو 40٪ يا 60٪ ...؟؟؟؟ :twisted:

و در ضمن من با همين خط هايي كه به قول شما مدام و قطع و وصل مي شه و تازه دوطرف مكالمه هم درست متوجه حرفاي هم نمي شن يه كارايي كردم.
شما ها چرا نميگيرين!!! راست مي گه اصلا به خط كاري نداشته :mrgreen: ا .. cd رو گذاشته تو cdrom بعد اتوران اجرا شده و بعد از چندتا next كردن برنامه نصب شده..فقط يك مشكل كوچولو هست كه به دليل اينكه مودم voice نداره برنامه كار نمي كنه !!!! كه اينم اگه حل بشه اطمينان داشته باشيد برنامه 100٪ كار مي كنه!!! :lol: چون اون اقا فروشنده گفته پس حتما كار ميكنه..شك نكنين :wink: :D )

و پروزه شروع مي شه!!!
موفق باشييييييييييييييي..... :D

Monica
22-04-2005, 08:00
monica جان شما لازم نيست با همه 100٪ پسرها بپري... شما اگه به همون 40٪ هم قناعت كني مشكلت حل مي شه و اموراتت ميگذره!!!! باقي 60٪ رو بزار واسه بقيه دختر ها ..هر چي باشه اونام تو اين جامعه زندگي مي كنن و سهم دارن!!!:D
اين يه واقعيته كه تو هر جامعه اي ( دخترونه يا پسرونه ) يه عده وجود دارند كه باعث ايجاد مشكل مي شن و در واقع يه جورايي مشكل دارن . حالا ديگه به من ربطي نداره كه تو جامعه ي پسرا آمار اونايي كه مشكل دارن بالاست . بين دخترا هم مطمپنا كسايي هستن كه نرمال نيستن . حالا اينكه بازم آمار اونا نسبت به پسراي آنرمال كمتره به من چه ؟!! ضمنا آدم وقتي به يه چيزي علاقه نداشته باشه سعي مي كنه باهاش ارتباط هم نداشته باشه . من هم دور اون 60 ٪ كه خط كشيدم هيچ تازه سعي مي كنم روابطم با اون 40٪ رو هم به حداقل برسونم . :lo

Monica
22-04-2005, 08:14
:lol: اينو يادم رفت بگم يه اشكال همه گير هم تو پسرا هست كه شايد استثنا باشن پسرايي كه اين مشكل رو ندارن اونم اينه كه هيچ كدومتون طاقت انتقاد نداريد . و دليل اين شايد اين باشه كه منطقي نيستيد . رو دليلش خيلي فكر مردم ولي هيچ چيزه ديگه اي به نظرم نرسيد . :D

Mohammad
22-04-2005, 08:16
تا كي مي خواين اين بحث رو ادامه بديد؟
يادتون رفته موضوع تاپيك چي بوده؟ :arrow:

Mehdi_Best
22-04-2005, 11:15
من باز هم می گم که به نظر من اصلا اون برنامه ای که مونیکا می گه کار نمی کنه. یعنی به این اسم خریده اما فکر نکنم کار کنه. مشکل مودم هم نیست. مشکل برنامه است که این کاره نیست!!!!

Monica
22-04-2005, 20:54
من باز هم می گم که به نظر من اصلا اون برنامه ای که مونیکا می گه کار نمی کنه. یعنی به این اسم خریده اما فکر نکنم کار کنه. مشکل مودم هم نیست. مشکل برنامه است که این کاره نیست!!!!
اگه اين جوري باشه خيلي خيلي خيلي خيلي قضيه پيچيده مي شه. :twisted:

Mehdi_Best
22-04-2005, 21:26
چطور پیچیده؟ منظورت چیه؟
من از همون اول هم گفتم فقط مراجع اطلاعاتی این کارو می تونند بکنند اونهم با مجوز.

mohammad2006
22-04-2005, 21:28
حالا اين قضيه چي هست ؟
شايد از راه ديگه قابل حل باشه ؟

Monica
22-04-2005, 21:49
حالا اين قضيه چي هست ؟
شايد از راه ديگه قابل حل باشه ؟
اول بايد بدونم كدوم قضيه رو مي گيد . اگه منظورت قضيه ي شنود كه خب اون از اول هم پيچيده بود ولي اگه منظورت سركاري بودن سي دي :shock: اون وقت قضيه باز هم پيچيده تر مي شه . و در اون صورت ديگه اصلا اصلا نمي دونم بايد چي كار كنم . :(

mohammad2006
22-04-2005, 21:53
منظورم اين قضيه اي كه براش اينقدر دنبال نرم افزار گشتي .
شايد اصلا راه ديگه اي وجود داشته باشه .

Mehdi_Best
22-04-2005, 21:55
متاسفانه تو ایران هر چیزی امکان پذیره از جمله اینکه یک سی دی رو به اسم یک برنامه بفروشند اما اصلا اون کاری که شما می خواهید رو نشه با اون برنامه انجام داد.

mohammad2006
22-04-2005, 21:59
اخه يكي بگه اين قضيه چيه كه اينقدر دنبال نرم افزار و سي دي ... هستيد :shock:
اخه من كه مردم از بس كه پرسيدم .
فضولم ... :!:

Mehdi_Best
22-04-2005, 22:04
محمد جان سلام
راستش جریان چراغونی پارساله که ریسه ها کم اومد و مجبور شدیم دیوار رو هل بدیم که برسه:wink:.
آخه داداش خوبم مگه شما وارد یه تاپیک می شی فقط فقط صفحه آخر اون رو می خونی؟ خب اگه از صفحه 1 و اولین پست تا اینجا که صفحه 4 و آخرین پست هست رو بخونی کامل متوجه می شی . چون اگه بخوام دوباره از اول ماجرا برات تعریف کنم که 4 صفحه دیگه به این تاپیک اضافه می شه. :wink:

mohammad2006
22-04-2005, 22:14
محمد جان اين ديگه پرسيدن نداره . خب وقتي لازم باشه يه جوري مچ يه نفر رو بگيري بهترين راه تلفن همراهه .....

اخه داش مهدي من اين قضيه رو مي گم .
مي گم شايد راه ديگه اي هم باشه ؟

Monica
22-04-2005, 22:54
عزيز اگه شما بخواي مچ يه نفر رو بگيري چه كار مي كني؟
اگه بخواي بفهمي با چه كسايي رفت و آمد مي كنه رفيق فابش كيه و .. مي شه بگي چه راه حل بهتري مي شناسي؟ :?:

Ehsani
23-04-2005, 00:23
:lol: اينو يادم رفت بگم يه اشكال همه گير هم تو پسرا هست كه شايد استثنا باشن پسرايي كه اين مشكل رو ندارن . . :D
بسوزه پدر تجربهههه... :!: monica جان شما داري نشون ميدي كه خيلي .......( خوب پريدن رو بلدي!!!!) .. نه تنها اوون 40٪ درصد بلكه به نظر من با 60٪ بقيه هم خيلي پريدي وگرنه اينقدر با قدرت در مورد تمام پسر ها اظهار نظر نمي كردي.. :!: :arrow:

اگه بخواي بفهمي با چه كسايي رفت و آمد مي كنه رفيق فابش كيه و .. مي شه بگي چه راه حل بهتري مي شناسي؟

شما چرا؟!؟!؟!؟ شما كه اينقدر حرفه اي هستي و اخلاق پسرها دستته .. وقتي شما با اين تجربه تو حل اين موضوع مونده باشي از ماهاي كم تجربه چه كاري بر مياد؟!؟! :roll: :lol:

mohammad2006
23-04-2005, 11:43
عزيز اگه شما بخواي مچ يه نفر رو بگيري چه كار مي كني؟
اگه بخواي بفهمي با چه كسايي رفت و آمد مي كنه رفيق فابش كيه و .. مي شه بگي چه راه حل بهتري مي شناسي؟ :?:
من نمي دونم ولي اينم راهش نيست اخه يه جورايي نشدني :roll:

Mehdi_Best
23-04-2005, 11:49
احساني جان بابا بي خيال! خب حتما يه موضوع مهمي هست كه مونيكا اينقدر پيگيره. به نظر من اگه مي تونيد كمك كنيد اگه نمي تونيد هم ديگه اينقدر گير نديد. در مورد كري خوندن با دخترها هم به نظر من جاش تو اين تاپيك نيست. مي تونيد به تاپيكي كه نويد جان درست كرده رفته و اونجا هر چقدر مي خواهيد كري بخونيد!
در ضمن مونيكا يه نفره و ما چند نفر. اين درسته كه يك نفر به چند نفر؟!

Mohammad
23-04-2005, 12:02
من نميدونم اين بحث كي مي خواد تموم بشه :arrow:
چطوره عنوان تاپيك رو عوض كنيم :!:

mojtaba-p30
23-04-2005, 12:03
به نظر من به درد نمي خوره. :shock:
مگه اون شخص راضي نباشه كه مكالمات اون رو گوش بدن :wink:

Meisam
23-04-2005, 12:07
سلام
اگه بحث به موضوع خودش برنگرده من مجبور ميشم تاپيك رو قفل كنم
از بحث هاي حاشيه اي بپرهيزيد :arrow:
ممنون

Monica
23-04-2005, 15:02
احساني جان بابا بي خيال! خب حتما يه موضوع مهمي هست كه مونيكا اينقدر پيگيره. به نظر من اگه مي تونيد كمك كنيد اگه نمي تونيد هم ديگه اينقدر گير نديد. در مورد كري خوندن با دخترها هم به نظر من جاش تو اين تاپيك نيست. مي تونيد به تاپيكي كه نويد جان درست كرده رفته و اونجا هر چقدر مي خواهيد كري بخونيد!
در ضمن مونيكا يه نفره و ما چند نفر. اين درسته كه يك نفر به چند نفر؟!
مرسي از اينكه مي توني اينو درك كني . :P من كه در هر صورت كم نمي آوردم :lol: ولي بازم از اينكه اين بحث مسخره رو تموم كردي ممنون .
راستي من هنوز نفهميدم دليل خطايي كه در هر بار اجرا اين برنامه داده مي شه چيه . اين به اين معناست كه هنوز مشكلم حل نشده . پس اگه مي تونيد به جاي كل انداختن هاي الكي كمكم كنيد. :!:

Ehsani
24-04-2005, 08:42
هدف اول تو سايت p30world اموزش گرفتن از ديگران و اموزش دادن به ديگران هست .. پس بي خيال كل كل ميرم سراغ راهنمايي كردن .. :D

متن خطا رو بنويس.. 100٪ مودمت voice نداره... اگه اطمينان داري كه مودمت voice داره حتما بايد درايورش رو كامل نصب كني.. ويندوز xp معمولا مودم رو به صورت generic ميشناسه ..اگه ويندوزت xp هست و مودمت رو generic شناخته و از طرفي هم اطمينان داري كه مودمت voice داره در نتيجه بايد درايور xp مودمت رو نصب كني تا كامل مودم رو بشناسه... معمولا برنامه هاي از اين دست كه با خط تلفن براي ضبط مكالمات به كار ميرن گيرشون سره voice مودم هست كه اگه voice داشته باشن بايد درايور مربوطشون با توجه به نوع ويندوز نصب بشه تا صحيح كار كنن... راستي مودمت چيه؟!؟!

Mehdi_Best
24-04-2005, 08:59
:lol: مرسي از اينكه مي توني اينو درك كني . Razz من كه در هر صورت كم نمي آوردم Laughing ولي بازم از اينكه اين بحث مسخره رو تموم كردي ممنون .
راستي من هنوز نفهميدم دليل خطايي كه در هر بار اجرا اين برنامه داده مي شه چيه . اين به اين معناست كه هنوز مشكلم حل نشده . پس اگه مي تونيد به جاي كل انداختن هاي الكي كمكم كنيد. . :D

من هم نگفتم كه تو كم مي آري . اما نه اينجا جاي اين كل كل انداختن هاست و نه چند نفري با يك نفر در افتادن كار درستيه.

Monica
24-04-2005, 12:26
متن خطا رو بنويس.. 100٪ مودمت voice نداره... اگه اطمينان داري كه مودمت voice داره حتما بايد درايورش رو كامل نصب كني.. ويندوز xp معمولا مودم رو به صورت generic ميشناسه ..اگه ويندوزت xp هست و مودمت رو generic شناخته و از طرفي هم اطمينان داري كه مودمت voice داره در نتيجه بايد درايور xp مودمت رو نصب كني تا كامل مودم رو بشناسه... معمولا برنامه هاي از اين دست كه با خط تلفن براي ضبط مكالمات به كار ميرن گيرشون سره voice مودم هست كه اگه voice داشته باشن بايد درايور مربوطشون با توجه به نوع ويندوز نصب بشه تا صحيح كار كنن... راستي مودمت چيه؟!؟!
متن خطا رو يه بار نوشتم . مودم هم 100٪ voice داره . ويندوزم xp و98 . مودمو چند بار تو اين چند روز نصب كردم . ولي باز همون خطا داده مي شه . در ضمن اين برنامه هم تو xp و هم تو 98 همين مشكلو داره :!:

CD-RW
24-04-2005, 22:00
جالب شد :shock:

Monica
25-04-2005, 21:05
:roll: :?: :!:

mohammad2006
25-04-2005, 21:51
خوب مونيكا خانم اين برنامه رو بده يه نفر ديگه روي كامپيوترش امتحان كنه ببينه جواب ميده .
البته كامپيوتري كه شرايطشو داشته باشه .

مهمان
26-04-2005, 08:22
سلام دوستان عزيز
در مورد استراق سمع مکالمات بايد بگم اين موضوع به تکنولوژي phreak در ارتباطات ربط داره.
در مورد سوال دوستان که آيا برنامه اي جهت استراق سمع مکالمات موبايل وجود داره بايد بگم که بدون قطعه سخت افزاري نمي توان به اين امر دست يافت.
در مورد اينکه مي توان يا نمي توان بايد گفت که چنين کارهايي 100 درصد عملي هست.
در ضمن مي توان کاري کرد که حتي قابل رديابي هم نباشيد.
و نکته اي ديگر اينکه دستگاههايي وجود دارند که مي توانند شماره هاي ثبت شده در موبايل را نمايش دهند.
اين هم قابل توجه دوستاني که به جنس مخالف خود شک دارند :mrgreen:

Monica
26-04-2005, 10:25
سلام دوستان عزيز
در مورد استراق سمع مکالمات بايد بگم اين موضوع به تکنولوژي phreak در ارتباطات ربط داره.
در مورد سوال دوستان که آيا برنامه اي جهت استراق سمع مکالمات موبايل وجود داره بايد بگم که بدون قطعه سخت افزاري نمي توان به اين امر دست يافت.
در مورد اينکه مي توان يا نمي توان بايد گفت که چنين کارهايي 100 درصد عملي هست.
در ضمن مي توان کاري کرد که حتي قابل رديابي هم نباشيد.
و نکته اي ديگر اينکه دستگاههايي وجود دارند که مي توانند شماره هاي ثبت شده در موبايل را نمايش دهند.:mrgreen:
آخ جون بلاخره يه جواب اساسي رسيد .
اگه مي توني يه كم بيشتر توضيح بدي ممنون مي شم .

Mohammad
26-04-2005, 10:55
آقا رامبد تا حالا كجا بودي؟ :wink:
بيشتر توضيح بديد تا همگي آگاه بشن.

مهمان
26-04-2005, 17:23
سلام عزيزان
اول در مورد نقل قولي که monica جان از من قرار داده اند بايد بگم که هرگونه دخل و تصرف در نقل قول من تحت پيگرد قرار مي گيرد پس اگر نقل قول مي کنيد لطفا کامل نقل کنيد چون خط آخر نوشته هاي من را حذف نموده ايد! :mrgreen:
و اما در مورد تکنولوژي Phreak بايد بگم که اطلاعات زيادي در اين مورد وجود دارند.
تا آنجايي که بتوانم کمکتون مي کنم اما تا اونجايي که قانون ايران به من اجازه ميدهد.
چون نمي خواهم اول جووني بيفتم گوشه زندون :wink:
واژه ايي که مي توانيد جستجو کنيد: Phreaking Programs
سايت مخصوص: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به طور کلي در مورد استراق سمع بايد بگم که گرفتن فرکانس صوتي کافي است. چنانچه بتوانيد مفاهيم ارتباط و فرکانسي را خوب فرا بگيريد و تحقيقات خود را گسترده تر انجام دهيد مي توانيد کارهاي خارق العاده زير را انجام دهيد:
1. در هنگام اشغالي خطوط تلفن مي توانيد به اينترنت متصل شويد و يا تماس تلفني داشته باشيد. (مخصوص افرادي که پول تلفن نداده اند و تلفن آنها بوق ممتد نمي زند)
2. به راحتي مي توانيد اطلاعات موبايل اشخاصي که در اطرافتان هستند را دريافت نماييد و دريافت مکالمه يکي از اين کارهاست و همچنين دريافت شماره هاي ثبت شده در موبايل اشخاص.
به اين نکته توجه داشته باشيد که اين کارها خطرناک مي باشد زيرا غير قانوني تلقي مي شوند.
و نکته آخر اينکه همه کارهايي که در بالا ذکر شد قابل انجام مي باشد پس لطفا بدون علم و تحقيق نگوييد که نمي شود.
تا آنجايي که امکان داره نامي از من جايي نبريد. (از لحاظ امنيتي)
موفق باشيد :twisted:

Monica
26-04-2005, 18:55
سلام عزيزان
اول در مورد نقل قولي که monica جان از من قرار داده اند بايد بگم که هرگونه دخل و تصرف در نقل قول من تحت پيگرد قرار مي گيرد پس اگر نقل قول مي کنيد لطفا کامل نقل کنيد چون خط آخر نوشته هاي من را حذف نموده ايد! :mrgreen:

rambod جان دلیل حذف خط آخر این بود که من دیگه نمی دونم به چه زبونی باید بگم کسی که می خوام چکش کنم دوستم نیست . به نظرم این یه جور مقابله به مثله :mrgreen:
بابت بقیه ی اطلاعات هم ممنون . فقط لطفا هر چند روز یه بار به اینجا یه سری بزن که اگه مشکلی بود با کمک خودت بر طرف بشه . :)

Monica
27-04-2005, 12:36
من به سایتی که گفتی سر زدم فقط مشکل اینه که اصلا نمی دونم دنبال چی باید بگردم . :shock: :?:

مهمان
27-04-2005, 19:48
سلام
به دليل مسائل امنيتي و اينکه اينجانب به زندانهاي تاريک و بي روح نيفتم از دادن اطلاعات بيشتر معذورم.
دوستان اميدوارم اين مساله را درک نماييد.
به هر حال اگر سوالي به غير از کارهاي غير قانوني باشد در خدمت شما عزيزان هستم.
چون اين طوري مجبورم کل کار سيستم مخابرات ايران را در خدمت شما بگذارم که اين کار خطرناک مي باشد.
به هر حال موفق باشيد :)

Monica
28-04-2005, 21:05
دوستان من هنوز به كمك نياز دارم . :(
رامبد جان تا يه حدي كمك كردن ولي خب به دليل مساپل امنيتي نشد از كمكشون استفاده كنم . :cry:
پس هنوزم اگه راهي به نظرتون مي رسه ..... :|

مهمان
28-04-2005, 22:24
سلام monica
دوست عزيز در رابطه با اصرار شما طبق قانون نميشود پيش رفت.
کاري که شما مي خواهيد انجام بدهيد غير قانوني است بنابراين بهتر است پيگيري ننماييد.
رديابي شما براي قانونمندان ايراني بسيار ساده هست.
پس بيشتر از اين نه خودتان را درگير نماييد و نه بچه هاي ديگر را.
يا حق

double_n
28-04-2005, 23:48
جالب بود . monica درست ميگه .

lvlarshal
29-04-2005, 06:07
:lol: :lol: :lol: يكم به خودتون بيايد شما وقتي تا حالا اسم برنامه رو نشنيديد چطور ميخوايد به اين خانم كمك كنيد بحث بيخودي :?

Alone_In_Hell
08-01-2007, 19:36
بهترين راه براي اينكار استفاده از علم phreaking هست كه خودش هم به شاخه هاي زيادي تقسيم ميشه و همون طور كه دوستمون گفت بايد سخت افزار هم داشته باشيد اما مي ترسم قوانين انجمن دست و پام رو ببندن مگه نه ميگفتم اما اگه موضوع خيلي حياتيه پي ام بديد تا بتون بگم چيكار كنيد