PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : s3 یا one x یا 4x hd ؟

Paradise_human
29-11-2012, 23:29
سلام دوستان واقعا مرددم کدومارو انتخاب کنم ...
اگه ممکنه راهنماییم کنید.
ممنون.

h!tman
29-11-2012, 23:33
S3 به آسونی با یک مقایسه ساده از همشون بهتره

ravani_13
30-11-2012, 00:09
S3 به آسونی با یک مقایسه ساده از همشون بهتره

ما پیر شدیم ولی هنوز این عادت تبعیض و جانبداری توی پی سی ورلد هنوز پا برجاست

حداقل بگو در کل کمی بهتره ، اونم توی ارقام

ـــــــــــــــــــــــــ ــــ

۱. با اپدیت وان ایکس عالی میشه

۲. اگه کسی دنبال کیفیت و کلاس باشه شما نباید اسم اس ۳ رو بیاری

۳. اگه کسی دنبال صفحه نمایش زنده و طبیعی وبهتر هست نباید اسم سوپر امولدهای ابرنگی و غیر طبیعی رو بیاری

من نمیدونم شماها بت گوشی میخواین فتوشاپ کار کنین که همتون افتادین توی بنچ مارک بازی ؟؟؟؟

بخدا اگه یه گوشی ۵ درصد توی گرافیک و سی پی یو عقب باشه که هیچوقتم استفاده نمیشه ولی صفحه بهتر داشته باشه ، خوشگل تر باشه ، با کلاس تر باشه ، با کیفیت تر باشه ، خوش ساخت تر باشه ، اینترفیس بهتری داشته باشه ، در کل بخدا بهترع و مفید تر

وسلام

FC.Barcelona
30-11-2012, 00:33
هر سه گوشی گوشی های عالی و قوی ای هستند
اینجا دیگه سلیقه مطرح میشه که با توجه به سلیقه خودتون یکی را انتخاب کنید

h!tman
30-11-2012, 01:51
ما پیر شدیم ولی هنوز این عادت تبعیض و جانبداری توی پی سی ورلد هنوز پا برجاست

حداقل بگو در کل کمی بهتره ، اونم توی ارقام

ـــــــــــــــــــــــــ ــــ

۱. با اپدیت وان ایکس عالی میشه

۲. اگه کسی دنبال کیفیت و کلاس باشه شما نباید اسم اس ۳ رو بیاری

۳. اگه کسی دنبال صفحه نمایش زنده و طبیعی وبهتر هست نباید اسم سوپر امولدهای ابرنگی و غیر طبیعی رو بیاری

من نمیدونم شماها بت گوشی میخواین فتوشاپ کار کنین که همتون افتادین توی بنچ مارک بازی ؟؟؟؟

بخدا اگه یه گوشی ۵ درصد توی گرافیک و سی پی یو عقب باشه که هیچوقتم استفاده نمیشه ولی صفحه بهتر داشته باشه ، خوشگل تر باشه ، با کلاس تر باشه ، با کیفیت تر باشه ، خوش ساخت تر باشه ، اینترفیس بهتری داشته باشه ، در کل بخدا بهترع و مفید تر

وسلام
شما به دیدن مشکلات وان اکس،همینطور در نظر گرفتن ساپورت و همینطور قابلیت های اختصاصی گوشی رو جانبداری میگی؟
زیادی جو نگیره شما رو .حرفی دارید که با مدرک باشه بفرمایید.

hajHasan
30-11-2012, 02:15
ال جی پشتیبانی نرم افزاری ضعیفی از گوشی میکنه ( آپدیت سیستم عامل ) اما در مقایسه با امکانات سخت افزاری قیمت مناسب تری داره

از لحاظ کیفیت عکس و فیلم , سامسونگ SIII سر تر از بقیه هست

شخصا اگر قیمت برام مهم نباشه , SIII را ترجیح میدم گرچه در واقعیت, قیمت همیشه فاکتور مهمی برام بوده !

ravani_13
30-11-2012, 10:13
شما به دیدن مشکلات وان اکس،همینطور در نظر گرفتن ساپورت و همینطور قابلیت های اختصاصی گوشی رو جانبداری میگی؟
زیادی جو نگیره شما رو .حرفی دارید که با مدرک باشه بفرمایید.

تا جایی که من میدونم بیشتر مشکل ها مربوط به سری های اول بود و الان توی فامیل ما ۳ نفر خریدن چند ماه اخ هم نگفته

جو گیری نیست عزیزم ، جو گیری مال یه عده هست که با یه بنچ مارک تصمیم میگیرن این گوشی خوبه یا نه اون یکی خوبه

خوشم میاد خوب گول شرکت های سازنده رو میخورین ، ۸ هسته ای هم بیاد میگید حتما لازمه و میخرین

فناوری خیلی خوبه و ارتقا ، ولی اگه استفاده بشه و بدرد بخوره

مثلا صفحه نمایش فول اچ دی واقعا ارزش ارتقا رو داره

ـــــــــــــــــــــ

شما مثل کسی هستین که میخواد واسه یه شرکت دولتی سیستم بخره و فقط کارایی واسش مهمه

یه مثال واست میزنم اگه جوابمو دادی من همه ی حرفام رو پس میگیرم :

هر دو گوشی اس ۳ و وان ایکس بسیار قوی هستن توی سخت افزار ، اما اس ۳ ، کمی { دقت کنید فقط کمی } قوی تر هست ، خوب به فرض قبول

من میگم کسی که اس ۳ داره از زیبایی وان ایکس ، از کیفیت ساختش ، از اینترفیسش و ..... محروم و هر روز توی دستش حس میکنه این اختلاف رو

ولی کسی که اس ۳ داره که برگ برندش رو کمی قوی تر بودن سخت افزار باید بدونیم چه کاری میتونه انجام بده که وان ایکس نمیتونه ، چه برنامه یا بازی میتونه نصب کنه که در وان ایکس اجرا نشه ؟

در ضمن اچ تی سی هم ساپورت خیلی خوبی داره و بعد سامسونگ سریعترین اپدیت ها رو داره ، فقط واسه چند هفته که دلیل به خرید نمیشه

تقریبا میشه گفت هنوزم هیچ چیزی وجود نداره که حتی گلکسی اس ۲ نتونه انجام بده ، چه برسه به وان ایکس ، پس فاکتورهای دیگه پر رنگ تر میشن

Paradise_human
30-11-2012, 12:13
دوستان من ساپورت خیلی برام مهمه ...
پس با این احتساب lg کنار میره ...
من راستش با ظاهر اس 3 اصلا حال نمیکنم ...
فقط میخوام بدونم واقعا تفاوت ساپورت نرم افزاری همون چند هفته است؟

ravani_13
30-11-2012, 13:01
دوستان من ساپورت خیلی برام مهمه ...
پس با این احتساب lg کنار میره ...
من راستش با ظاهر اس 3 اصلا حال نمیکنم ...
فقط میخوام بدونم واقعا تفاوت ساپورت نرم افزاری همون چند هفته است؟

داداشم من خودم گوشیم ایفون ۴ اس هست ، نه سامسونگ مال بابام هست و نه اچ تی سی

برای من کیفیت و زیبایی خیلی مهم هست ، شاید برای کسی کمتر مهم باشه ، و کمی قوی تر بودن سخت افزار خیلی مهم باشه ( البته گفتم از بدبختی همونم بکار نمیاد )

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ

الان هر ۲ گوشی اخرین اپدیت رسمی یعنی ۴.۱ رو گرفتن

در اپدیت فقط نکسوس ها شدیدا بیشتر و سریعتر مورد توجه هستن

775e
30-11-2012, 13:08
سلام من تاپیک رو کامل نخوندم ولی شم میتونی به سایت دیجی کالا مراجعه کنی و نظرات اون هایی که این گوشی رو خریدن بپرسید
به نظر من lg بهتر چون cpu بکار رفته درlg کمتر از بقیه داغ میکنه .

Paradise_human
30-11-2012, 14:28
یعنی خیلی قابل توجه داغ کردنشون ؟

FC.Barcelona
30-11-2012, 14:50

گوشی های جدید به خاطر قدرت بالای cpu و gpu یکمی گرم میشند ولی چیز مهمی نیست و مشکلی ایجاد نمیکنه

h!tman
30-11-2012, 15:17
تا جایی که من میدونم بیشتر مشکل ها مربوط به سری های اول بود و الان توی فامیل ما ۳ نفر خریدن چند ماه اخ هم نگفته

جو گیری نیست عزیزم ، جو گیری مال یه عده هست که با یه بنچ مارک تصمیم میگیرن این گوشی خوبه یا نه اون یکی خوبه

خوشم میاد خوب گول شرکت های سازنده رو میخورین ، ۸ هسته ای هم بیاد میگید حتما لازمه و میخرین

فناوری خیلی خوبه و ارتقا ، ولی اگه استفاده بشه و بدرد بخوره

مثلا صفحه نمایش فول اچ دی واقعا ارزش ارتقا رو داره

ـــــــــــــــــــــ

شما مثل کسی هستین که میخواد واسه یه شرکت دولتی سیستم بخره و فقط کارایی واسش مهمه

یه مثال واست میزنم اگه جوابمو دادی من همه ی حرفام رو پس میگیرم :

هر دو گوشی اس ۳ و وان ایکس بسیار قوی هستن توی سخت افزار ، اما اس ۳ ، کمی { دقت کنید فقط کمی } قوی تر هست ، خوب به فرض قبول

من میگم کسی که اس ۳ داره از زیبایی وان ایکس ، از کیفیت ساختش ، از اینترفیسش و ..... محروم و هر روز توی دستش حس میکنه این اختلاف رو

ولی کسی که اس ۳ داره که برگ برندش رو کمی قوی تر بودن سخت افزار باید بدونیم چه کاری میتونه انجام بده که وان ایکس نمیتونه ، چه برنامه یا بازی میتونه نصب کنه که در وان ایکس اجرا نشه ؟

در ضمن اچ تی سی هم ساپورت خیلی خوبی داره و بعد سامسونگ سریعترین اپدیت ها رو داره ، فقط واسه چند هفته که دلیل به خرید نمیشه

تقریبا میشه گفت هنوزم هیچ چیزی وجود نداره که حتی گلکسی اس ۲ نتونه انجام بده ، چه برسه به وان ایکس ، پس فاکتورهای دیگه پر رنگ تر میشن
اول این که تمامی سری های مشکل دار هنوز توی بازار هستند!حتی مدل هایی که گارانتی اصلی در ایران هستند و مشکل چفت نبودن و زردی رو قبول نمیکنن!
هیچ ربطی هم به هسته نداره. از نظر امکانات و ساپورت به طرز کاملا فاحشی S3 برتر هست!
شما چرا همش سخت افزار رو مثال میزنید ؟ تکنولوژی هایی که خود سامسونگ روی گوشی گذاشته کشکه!؟
Multi Window-Smart Stay-S beam -و و و !
ساپورت هم اچ تی سی حتی بعد سونی هم نیست! گوشی میده بیرون بعد یادش میره تست کنه ببینه وایفایش کار میکنه یا نه ( مثال بسیار خوب و بارزش One V)

مزایای S3 به One X :
صفحه نمایش که به قول شما آبرنگیه! ولی زیر نور آفتاب و همینطور توی نشون دادن تمامی رنگ ها متمایل به مشکی بهتره!
باطری بسیار قوی تر.بسیار! مخصوصا توی کاستوم رام ها خودش رو کاملا نشون میده. توی رام رسمی جلی بین هم باطری خیلی بهتر از One X عمل کرده! وان اکس توی کار سنگین روزی 2بار باید شارژ بشه!
دوربین بهتر! شاید هم بسیار کم نویز تر. (رجوع شود به Gsmarena)
ساپورت دولاپری و همینطور رسمی بهتر! حداقل توی آپدیت جدیدش سامسونگ اثبات کرد به حقوق مشتری احترام میزاره و تقریبا تمامی خصوصیت های Galaxy note II &10.1 رو به S3 اضافه کرد!
سخت افزار بهتر که خودتون اشاره کردید!:)
دارای اسلات SD کارد .
تکنولوژی سی پی یوی جدید تر(در نتیجه کم مصرف تر و کم دما تر!)
مزایای وان اکس به S3:
کیفیت ساخت بهتر
اینترفیس بهتر که صد البته همه لانچر ها الا ماشالله همین اینترفیس رو دارند!

همین؟! یعنی اینقدر اختلاف باعث برتری خیلی زیاد نیست!؟
دلیل نمیشه حالا که داره پول بیشتری خرج میشه بگیم چیزی نیست s2 انجام نده! بله. چیزیم نیست که آیفون 4انجام نده.ولی این دلیل بر نخریدن Iphone 5 هست؟!

h!tman
30-11-2012, 15:18
خیر دوست عزیز. چیز خاصی نیست و هیچ مشکلی هم پیش نمیاره
مثلا هنگامی که یک بازی سنگین اجرا کنید کنار دوربین گرم میشه!

joodi1998
01-12-2012, 22:13
کدوم مشکل ؟؟ یکیشو بگو

joodi1998
01-12-2012, 22:18
الکی چرا حرف میزنی !!؟؟!! اولا رابط کربری s3 one x رو میخوره دوما کیفیت صفحه نمایش one x از s3 سرتر سوما onex دارای DLNA و NFC و TV OUT PUT ...

maziarzar
04-12-2012, 14:14
دعوا نداره که
من خودم بااینکه طرفدار2اتیشه سامسونگ وبلاخس اس3 هستم ال جی 4ایکس اچ دی خریدم
الانم ازخریدم راضیم
درسته که اینترفیسش کمی سادس اما میشه با تم کمی درسش کرد
اماخیلی شیک وخوشگله
تو سرعت وگرافیک همون طور که چندتا از دوستان گفتن خیلی محسوس نیس
الان گوشی های2هسته ای راحت بازی های اچ دی رو اجرا میکنن چه برسه به4هسته ای ها
من تا الان اسفالت کمبت نیدفوراسپید و......... رو بدونم حتی یک تیک و... بازی میکنم
مهم اینه که ال جی الان1180باگارنتی هست ولی سامسونگ 1590 باگارانتی
واقعا میارزه من که راضیم

فقط یه مشکل هست اونم اینه که توایران قاب کیف وکلا لوازم جانبی ال جی خیلی کمیاب ونادره

saroman
04-12-2012, 14:33
سلام
دوست عزیز من one x دارم
از هر لحاظی گوشی کاملی هست.هنگ نمی کنه.زیاد داغ نمی کنه.باتریشم خوب نگه می داره اگر به نت وصل نباشی و پس زمینتون متحرک نباشه
با اس تری برابری میکنه فقط ترکیب و کیفیت رنگش یکم ضعیفه نسبت به اس تری که زیاد مهم نیست

775e
07-12-2012, 09:56
چه دلیلی داره که lg از سامسوگ ارزونتره.
من هرچی نگاه کردم اختلافی توی اماکاناتشون ندیدم.

775e
07-12-2012, 09:57
سلام
دوست عزیز من one x دارم
از هر لحاظی گوشی کاملی هست.هنگ نمی کنه.زیاد داغ نمی کنه.باتریشم خوب نگه می داره اگر به نت وصل نباشی و پس زمینتون متحرک نباشه
با اس تری برابری میکنه فقط ترکیب و کیفیت رنگش یکم ضعیفه نسبت به اس تری که زیاد مهم نیست

سلام
این هگ نی کنه زیاد داغ نمیکنه خوبه.
با این cpu کدوم گوشی هنگ میکنه /؟؟؟؟؟ نه کوم گوشی.

h!tman
09-12-2012, 22:52
چه دلیلی داره که lg از سامسوگ ارزونتره.
من هرچی نگاه کردم اختلافی توی اماکاناتشون ندیدم.
بوت لودرش بستس. یعنی کاستوم رام براش معنی نداره

maziarzar
12-12-2012, 09:34
بوت لودرش درسته بستس اما باز میشه
تو این دنیا کار نشد نداره
برین تو قسمت این مدل تو فرو همسایه موبایلستان

h!tman
12-12-2012, 12:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فعلا که خبری نیست و خبری هم نخواهد شد!

Paradise_human
17-12-2012, 23:46
دوستان از باتری one x زیاد شکایت شده ....
تو آپدیت رفعش نکردن ؟
چقدر فرق دارن باتری های s3 و one x ؟
میدونم بانری سامسونگ میلی آمپرش بیشتره ....

h!tman
17-12-2012, 23:51
باتری وان اکس یک خورده زیادی ضعیفه
مثلا در کاربری سنگین(بازی با برایتنس 100%) توی رام رسمی،حدود 30-40%اختلافه

joodi1998
29-03-2013, 12:48
کسی تا به حال وان ایکسو به اندروید 4.1 اپدیت کرده؟؟.
.
.
.
این آپدیت وضعیت این گوشی رو تو بنچمارک ها تغیر به طوری که از اس 3 بهتر میشه دوما بازده باتری میبره بالاتر رابط کاربری هم میشه مثل باترفلای ...