PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسمارت فون تا 500 ، وین فون ، یا آندرویید ؟

akhoond
27-11-2012, 11:53
سلام
من تا همین چند روز پیش ، یه ان 78 خوب داشتم ، پسر خوبی بود :دی آب خورد و احتمالا دیگه نشه استفاده کرد.
استفاده هایی که می کردم .
برنامه های مختلفی روش داشتم ، بلک لیست ، انسر ماشین ، کال ریکوردر ، اتو رسپاندر اس ام اس و ... . از نوکیا مپ و جی پی اس زیاد استفاده می کردم ( زیاد گم می شم :دی) گاهی که باتری پلیر خالی می کرد با اون آهنگ یا رادیو گوش می کردم .
حالا موندم که چی بگیرم ، اولین انتخاب اینه که برم دوباره یه نوکیای سیمبیانی بگیرم تا بتونم همه اپ ها رو داشه باشم ، خوب ، زیبا ، مطمئن ، مثلا نوکیا 500 ، اشکال کار در چیه ، این که 400 تومان هزینه برای یه او اس که دیگه مرده و دولوپ نمی شه ، به نظرم بسی اشتباه .
حالا او اس هایی که هست چیه ، وین فون ، آندرویید .
در مورد وین فون نمی دونم هیچی ( مثلا به جیب من لومیا 710 می خوره ، اما اصلا خبر ندارم اپ ها چه مدلیه ، دولوپی خواهد شد روی 7.5 یا 7.8 که قراره چند روزه دیگه بدند ؟ آیا جی پی اس 710 به قوی ای نوکیا مپ می رسه ؟ (شنیدم مپ بینگه ) آیا اپ های وین 8 که قراره در آینده بیاد یا اون هایی که الان هست ، روی 7.5 یا 7.8 قابل نصب خواهد بود ؟ خلاصه این که در مورد وین فون اطلاعات کمی دارم )
آندرویید رو می دونم که اپ ها خوبند ، دولپ می شه ، -- زیاده ، دست بازه ، اما درد اینجاست که مثل وین فون تا 500 _ 600 چیز دندون گیری دستم رو نمی گیره ، چیزی که مثل 710 سرش به تنش بیرزه ، دیدم الان ایکس 8 سونی اریکسون شده 450 تومان ، این اصلا جالب نیست . بقیه گوشی هایی هم که یه کم سی پی یو و رمشون خوب باشه ، قیمت ها خیلی می ره بالاتر .
* اهل -- و کاستوم رام و ور رفتن و گیر دادن و خلاصه سرویس کاری گوشی هم هستم

خلاصه این که پیشنهادات خریدارم ، هم چنین در مورد وین فون اطلاعات بدید ، لطفا

مرسی