PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شکسته شدن یکی از لولاهای لپ تاپ

Nike17
26-11-2012, 18:41
سلام دوستان

امیدوارم همگی خوب باشید

یکی از لو لاهای لپ تاپم شکسته طوری که نمیشه درش رو بست .. باید چه کار کنم ایا با جوش زدن حل میشه ؟ الا تو حالت یکم بیشتر از نود درجه درش بازه و میتونم باهاش کار کنم اما وقتی کمترش میکنم و میخوام تو حالت نود درجه درش رو بیارم پایین انگاری میخواد از وسط جداا شده و هرچی داخلشه بریزه بیرون !!!

لطفا بگید باید کجا ببرمش .. میشه فرستاد گارانتی ؟

ممنون

Nike17
27-11-2012, 16:08
کسی جواب نمیده ؟
جنس لپ تاپ پلاستیکی هست نگرانم قابل جوش خوردن نباشه :41:
دوبستان لطفا راهنمایی کنید ..

ممنون

musa
27-11-2012, 16:29
با سلام

بهتر بود نام لپ تاپ و گارانتی رو هم درج میکردید و عکس از لولا
بعید میدونم با جوش درست بشه ،باید به نمایندگی مراجعه کنید و دلیل شکستگی رو بگید و براتون عوض کنن.

Nike17
28-11-2012, 18:09
با سلام

بهتر بود نام لپ تاپ و گارانتی رو هم درج میکردید و عکس از لولا
بعید میدونم با جوش درست بشه ،باید به نمایندگی مراجعه کنید و دلیل شکستگی رو بگید و براتون عوض کنن.

سلام ممنونم از جوابتون

لپ تاپ msi x370 همونطوری که گفتم جنسش پلاستیکی هست ظاهرا ! و لولا از قسمتی که به لپ تاپ چسبیده شکسته در واقع لولا اسیب ندیده و فقط از قسمت اتصال جدا شده اگر هم گارانتی لولا رو عوض کنه باز باید جوش بخوره تا به لپ تاپ متصل بشه !
متاسفانه روش رو چسب سیاه زدم بنابراین قابل مشاهده نیست تا عکسش رو بذارم ..
اینکه گفتید باید عوض بشه دقیقا متوجه منظورتون نشدم گارانتی چی رو باید عوض کنه منظورتون قاب لپ تاپ هست؟ چون فرمودید با جوش زدن مشکل حل نمیشه
گارانتی ماتریس هست !

حالا بنظرتون ایا موردی بوده گارانتی شکستگی رو قبول کنه میترسم بدم دست تعمیرکار و گارانتی رو باطل کنم !!!! لپ تاپ ضربه نخورده فقط یکم زیادی تکونش میدادم و درش رو باز و بسته میکردم ! همین !!!

Nike17
28-11-2012, 23:39
به سلامتی گارانتیم تموم شده ! الان متوجه شدم ! خب حالا امیدی هست ؟ چسب خاصی هست براش ؟

jamal1332
16-02-2014, 12:35
با سلام
لولای لب تاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من قبلا شکسته بود و من مجبور شدم تعویضش کنم. الان دوباره شل شده و من نمی تونم اون رو ببندم. می خواستم بدونم با چسپ میشه اون رو محکم کرد. کسی در این زمینه تجربه ای داره راهنمایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنه؟ لب تاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من لنوو thinkpad SL400 هستش
با تشکر