PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد بازگردانی پارتیشن ها و اطلاعات بدون نیاز نصب ویندوز

Jimm
26-11-2012, 12:00
با عرض سلام و خسته نباشید
چند روز پیش سرعت کپی و پیست کردن در داخل درایو هایم پایین آمده بود و تصمیم گرفتم با یکی از نرم افزارهای پارتیشن بندی که به صورت بوت اجرا میشود هاردم را دفرگ کنم اما به علت توجه نکردن به گزینه ها به جای ( دفرگ آل پارتیشن ) گزینه ( دیلیت آل پارتیشن ) را زدم و متاسفانه خط لودینگ آن به سرعت پر شده و پیغامی مبنی بر این که پاک شدن درایو ها با موفقیت انجام شد ظاهر گردید و تازه متوجه شدم که نشانگر روی دیلیت آل پارتیشن است . حالا سوالم این است که امکان بازگردانی درایو ها به همراه اطلاعات داخل آن به غیر از این روش که من خودم دستی درایو بندی کنم و بعد از نصب ویندوز از نرم افزار ریکاوری استفاده کنم وجود دارد ؟ چون نرم افزار ریکاوری به صورت 50-50 عمل میکند . با تشکر

:sq_3:

EXTREME
26-11-2012, 12:11
برای ریکاوری پارتیشن ها بهترین نرم افزار paragon partion و acronis است برای اینکار نیاز به حجم اضافه دارین

یا اینکه هارد رو پارتیشن بندی کنید و سپس ریکاوری کنید که با این کار احتمال ریکاوری کمتر میشه

Jimm
28-11-2012, 16:54
با تشکر از
EXTREME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عزیز نرم افزار Acronis به صورت 100 % جواب داد و تمامی اطلاعاتم بدون کم و کاست دوباره برگشت !

این هم لینک نرم افزار برای کسانی که این مشکل رو دارند . ( نکته : کسانی که ویندوز 7 دارند باید از safe mode استفاده کنند )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]