PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالی در مورد ثابت بودن ای پی......

Al@sh
25-11-2012, 02:02
سلام دوستان عزیز من ی مشکلی دارم در مورد ای پی من قبلا نتم رو از مخابرات گرفته بودم......... مخابرات بهم دو نوع ای پی میداد..... یعنی یکی اولش 128. و دیگری از 46 شروع میشد بیشتر وقتا ای پیم همون 128 بود با چند بار خاموش و روشن کردن مودمم ای پی ک اولش 46 بود رو بهم میداد و این ای پی ها همیشه اخرش در حال تغییر بود یا اگه عوض نمیشد یا اگه از ی سایتی اخراج میشدم با خاموش و روشن کردن مودم اخر ای پیم عوض میشد الان نزدیک ب 1ماه هست ک از شرکت فن اوا نت گرفتم ولی حالا ای پیم از روز اول تا الان اصلا عوض نشده همونجور ثابت مونده با خاموش و روشن کردن مودم یا حتی هیستوری کردن مرورگر ک میتونستم ای پیمو عوض کنم الان عوض نمیکنه میخواستم بدونم مشکل از نت هست؟ یا از کانفیگ مودمم هست؟و اگه مشکل از نت هست باید چیکار کنم؟ یا اگه مشکل ازکانفیگ مودمم هست باید چیکار کنم؟ خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه ممنون........

sinashahab
27-11-2012, 19:54
اين موردي كه شما اسمشو مشكل ميزاريد يه قابليت هست كه به همه نميدن !
بهش ميگن Ip static يعني به مدت هاي طولاني (شش ماه يا يك سال) واسه هميشه اكانت شما يه ip خاص داره توي اينترنت.

الان رو نميدونم ولي قديما واسه اين آيپي ازمون پول هم ميگرفتن. واسه سرور ها و اينا خيلي به درد ميخوره

Al@sh
01-12-2012, 23:33
اين موردي كه شما اسمشو مشكل ميزاريد يه قابليت هست كه به همه نميدن !
بهش ميگن Ip static يعني به مدت هاي طولاني (شش ماه يا يك سال) واسه هميشه اكانت شما يه ip خاص داره توي اينترنت.

الان رو نميدونم ولي قديما واسه اين آيپي ازمون پول هم ميگرفتن. واسه سرور ها و اينا خيلي به درد ميخوره

سلام دوست عزیز نمیدونم تا حالا ای پی عوض کردی یا نه ولی قبلا من با خاموش و روشن کردن مودم ب سادگی ای پیم عوض میشد تازه من از مخابراتadslگرفته بودم هزینه ای هم بخاطرش ندادم
ولی من بعید میدونم ک باید ی ای پی ثابت داشته باشم اگه اینجور باشه اگه یکی ای پی منو داشته باشه ب راحتی میتونه -- کنه