PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن netframework .... ( ارور turn windows features on or off )

mahyarSAMSUNG
24-11-2012, 19:08
وقتی بخوام این نرم افزار رو نصب کنم این ارور رومیده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dew Drop
24-11-2012, 22:08
این روش رو امتحان کنید.تو Search سمت استارت بنویسید Turn windows features on or off,این گزینه رو باز کنید
تو اون لیست تیک Microsoft.Netframework رو بردارید و OK کنید و بعد نصب کنید.

mahyarSAMSUNG
24-11-2012, 22:22
این روش رو امتحان کنید.تو Search سمت استارت بنویسید Turn windows features on or off,این گزینه رو باز کنید
تو اون لیست تیک Microsoft.Netframework رو بردارید و OK کنید و بعد نصب کنید.

این کارو کردم ... بعد از برداشتن تیک یه کارهایی رو انجام داد و درخواست ری استارت کرد منم ریست کردم و اومد بالا دوباره نصب کردم همون ارور رو داد دوباره ... الان بخوام برنامه هایی که net farme بخوان رو نصب کنم اجرا نمیشن ...

jafarian
24-11-2012, 23:55
این کارو کردم ... بعد از برداشتن تیک یه کارهایی رو انجام داد و درخواست ری استارت کرد منم ریست کردم و اومد بالا دوباره نصب کردم همون ارور رو داد دوباره ... الان بخوام برنامه هایی که net farme بخوان رو نصب کنم اجرا نمیشن ...

یک سایت دیگه هم به اینصورت گفته که عمل کنید وقتی داخل پنجره Turn windows features on or off هستین به غیرازفعال کردن چکمارک گزینه Microsoft .NET Framework اون دو تا چکمارک گزینه زیری Microsoft .NET Framework که مربوط به Microsoft .NET Framework میشه رو فعال اکی کنید بعدشم ویندوز خودتون آپدیت کنید حتما

Microsoft .NET Framework 3.0 x64 Setup failed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سایت مایکروسافتم به این مورد اشاره کرده که که ابتدا چکمارک Microsoft .NET Framework بردارین اکی کنید بعدشم ازنوع بزارین اکی کنید بعدم منوی run اجرا این دستور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داخل تایپ اینتر کنیدتمامی محتویات اون پوشه رو نصب کنید بعدم برنامه NET Framework 3.5.1 نصب کنید.