PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن ویندوز 7 نصب شده پس از نصب ویندوز 8

eeeeeeehsan
23-11-2012, 16:13
سلام

عذر می خوام،
من ویندوز 8 ریختم، درایوشم درایو C هست، حالا یه چیزی رو می خواستم امتحان کنم ویندوز 7 ریختم ولی تو یه درایو دیگه که فیلمام توشه، حالا از تو 8 و هم تو safe mode 8 نمی تونم ویندوز 7 رو پاک کنم، ممنون میشم راهنماییم کنید..

تشکر.

jafarian
24-11-2012, 00:31
این روش برین ابتدا برنامه EasyBcd روازپایین دانلود نصب کنید بعدشم طبق شکل اول شماره 1 ویندوز 7 خودتون انتخاب کنید روی گزینه شماره 3 بعدشم شماره 4 کلیک کنید دراین مرحله بعد باید طبق شکل بعدی به اون قسمت که بصورت فلش مشخص کردم برین بعدشم طبق شماره های 5 با 6 عمل کنید

EasyBCD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعدم منوی run اجرا کنید داخلش دستور

تایپ اینتر کنید بعد داخل کادری که باز میشه روی اون درایوی که ویندوز نصب هست بطور مثال درایو D کلیک راست گزینه Delete Volume انتخاب کنید بعد باز روی همون درایو که پاک شده کلیک راست اینسری گزینه

انتخاب طبق ویزارد پیش برین.

نکته: قبلش ازاطلاعات اون درایوی که میخواین ویندوزش حذف کنید اگر که بکارتون میاد داخل یک درایو دیگه بک آپ تهیه کنید:20:

eeeeeeehsan
24-11-2012, 01:35
اینطوری مطمئنی که اطلاعاتم پاک نمیشن؟ 480 گیگ فیلم و سریال و آهنگه ها!!!
ممنون میشم خیالم رو راحت کنی..

jafarian
24-11-2012, 23:57
اینطوری مطمئنی که اطلاعاتم پاک نمیشن؟ 480 گیگ فیلم و سریال و آهنگه ها!!!
ممنون میشم خیالم رو راحت کنی..

شما که 460 گیگ اطلاعاتتون داخل یک درایو قرارنداره من این روش برای اون درایوی ویندوز 7 گفتم که میخواین پاکش کنید این مراحلی که گفتم از داخل ویندوز 8 باید برین.

eeeeeeehsan
25-11-2012, 17:43
آقای جعفریان، من کلاً 3 تا درایو دارم، ویندوز 8ام تو C هست، 480 گیگ فیلم تو درایو E که ویندوز 7ام نصبه، 200 گیگ هم data تو D دارم، تموم.

حالا بی زحمت بگید منظورتون این بود که از این درایو E باید بک آپ بگیرم یا نه..

چون اگه باید 2 ساعت از E بک آپ بگیرم که میرم فیلمامو میریزم یه جای دیگه و درایو E رو فرمت می کنم، دیگه این کارا لازم نیست.

بی زحمت اگه میشه واضح تر توجیهم کنید، شرمنده.

ممنون.

jafarian
25-11-2012, 23:55
آقای جعفریان، من کلاً 3 تا درایو دارم، ویندوز 8ام تو C هست، 480 گیگ فیلم تو درایو E که ویندوز 7ام نصبه، 200 گیگ هم data تو D دارم، تموم.

حالا بی زحمت بگید منظورتون این بود که از این درایو E باید بک آپ بگیرم یا نه..

چون اگه باید 2 ساعت از E بک آپ بگیرم که میرم فیلمامو میریزم یه جای دیگه و درایو E رو فرمت می کنم، دیگه این کارا لازم نیست.

بی زحمت اگه میشه واضح تر توجیهم کنید، شرمنده.

ممنون.

این روشی که من گفتم درصورتی میتونید برین که ابتدا منوی بوت ویندوز 7 با اون برنامه ای easybcd پاک کنید بعدم درایو ویندوزی که داخلش 7 نصب نصب هست به همون صورت که گفتم فرمت کنید اگر که قصد جایجایی اطلاعات درایو ویندوز 7 نداشته باشین که تنها راه اینه که بصورت دستی اطلاعات اون درایو که مروبوط به ویندوز 7 میشود پاک کنید اگرم که پاک نمیشه تنها راه فرمت اون درایو.

eeeeeeehsan
26-11-2012, 00:55
تشکر.
متوجه شدم، مرسی.