PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این چه خطاییه؟

Переклад не
23-11-2012, 09:11
سلام
وقتی کار لود یا سرچ انجام میدم بعضی وقا این ارور میاد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون میشم

jafarian
23-11-2012, 13:05
برای رفع این ارورروشهای پایین تست کنید:20:

روش اول

اگر که آنتی ویروس شما کاسپر هست کلا از روی سیستم پاکش کنید برای پاک کردنشم از برنامه Removal tool for Kaspersky استفاده کنید که پایین قراردادم

Removal tool for Kaspersky ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

سرچ منوی استارت باز کنید داخل تایپ کنید cmd بعدم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید درکادری که باز میشه این دستورات پایین بترتیب از روشن کپی بگیرین بعدشم اون با موس paste اینتر کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش سوم

روی Computer کلیک راست گزینه Properties انتخاب کنید بعد گزینه Advanced system settings انتخاب کنیداز ستون سمت چپ درکادری که باز میشه به سربرگ Advanced برین بعدشم از قسمت Performance گزینه settings انتخاب کنید بعد از کادری که باز میشه به سربرگ Data Execution Prevention برین اونجا گزینه

فعال کنیدروی گزینه add کلیک کنید بعدشم به این مسیر پایین برین

فایل آخر وقتی انتخاب کردین روی گزینه Open بعدشم Ok کلیک کنید بعدشم روی گزینه های تایید با اکی کلیک کنید

نکته: اگر که ویندوز شما 64 بیتی باید به این مسیر برین

روش چهارم

منوی استارت اجرا درقسمت سرچش تایپ کنید

گزینه مورد نظرانتخاب کنید درکادری که باز میشه ببنیید چی گزینه ای باعث این مشکل شده.

Fix COM Surrogate has Stopped Working in Windows 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Переклад не
23-11-2012, 17:06
ممنون دوروش رو انجام دادم
در ضمن com چه مشکلیه؟ من همون پرابلم ریپورت رو رفتم چیزی سردرنیووردم .معمولا کی این خطا ظاهر میشه؟
ممنون

jafarian
24-11-2012, 00:20
ممنون دوروش رو انجام دادم
در ضمن com چه مشکلیه؟ من همون پرابلم ریپورت رو رفتم چیزی سردرنیووردم .معمولا کی این خطا ظاهر میشه؟
ممنون

من طبق سرچی که کردم درمورد این همین COM Surrogate زیادتوضیحی ندادن فقط درمورد درست کردن این ارور توضیح داده شده یا که گفته مثلا این ارور با کدکهای تصویری به وجود میاد بطور مثال اگر باباز کردن یک پوشه تصویری به این اروربرخورد بکنید مشکل از Divx یا که گفته شده برنامه nero هم باعث به وجود اومدن این مشکل میشه.