PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با دکمه explore در منو راست کلیک 7

mohammadg846
22-11-2012, 23:27
سلام
من سرویس پک 1 ویندوز7 را دانلود و نصب کردم و با کمال تعجب ویندوز همچنان اکتیو هست!!!
البته مشکل یه چیز دیگه است
وقتی روی پارتیشن های هارد یا فولدر ها دوبل کلیک میکنم با این ارور مواجه میشم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که این ارور هم به این دلیل هست که بجای گزینه open بعنوان اولین گزینه در منو . گزینه explore جایگزین شده
چطور میشه این گزینه را حذف کرد؟؟

jafarian
23-11-2012, 00:47
فایل Reg داخل سایت پایین درقسمتی که نوشته شده OPTION ONE دانلود روی دسکتاپ سیو روی همین فایل کلیک راست گزینه Merge انتخاب کنید هر پیغامی که داد تایید اکی سیستم log off کنید یک روش دیگه هم از طریق رجیستری گفته که این روش برای شما ساده تر هستش :20:

How to Fix Manage "File does not have a program associated with it" Error ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadg846
23-11-2012, 11:33
فایل Reg داخل سایت پایین درقسمتی که نوشته شده OPTION ONE دانلود روی دسکتاپ سیو روی همین فایل کلیک راست گزینه Merge انتخاب کنید هر پیغامی که داد تایید اکی سیستم log off کنید یک روش دیگه هم از طریق رجیستری گفته که این روش برای شما ساده تر هستش :20:

How to Fix Manage "File does not have a program associated with it" Error ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درست نشد مهندس!!!!
این لینکی که شما دادی برای اصلاح When you right click on the Computer button in the Start Menu and click on Manage, you get this error: هستش
در حالیکه من manage را براحتی باز میکنم از طریق راس کلیک روی مای کامپیوتر در استارت

مشکل من باز نشدن پارتیشن ها و فولدر ها با دوبل کلیک هست
اینم عکسهاش

jafarian
23-11-2012, 12:50
این 2 تا روش دیگه رو برین که مربوط به همین ارورشما بود

روش اول

سایت پایین به این نکته اشاره داشته که فایل رجیستر پایین به اسم folder_fix_w7 دانلود که در لینک دوم قراردادم بعدشم از حالت فشرده روی دسکتاپ خارجش کنید بعدم روی همین فایل reg رو دسکتاپ دبل کلیک کنید هرپیغامی که داد تایید اکی سیستم بعدشم ریستارت کنید

Fix File Association Error When Launching Windows Explorer in Windows 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

folder_fix_w7

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])روش دوم

فروم پایین هم به این نکته اشاره کرده که فایل پایین به اسم dll دانلود روی دسکتاپ سیو طبق روش قبلم برای این فایل عمل کنید

This file does not have a program associated with it for performing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dll ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadg846
24-11-2012, 00:31
این 2 تا روش دیگه رو برین که مربوط به همین ارورشما بود

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dll ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی ممنون:10:
با همون روش فولدر فیکس درست شد