PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز 7 بالا نمیاد . وکل هارد unallocated شده غیر قابل تغییر

mali.sh
22-11-2012, 19:50
سلام
دوستان یک لپتاپ 5110 دل داریم که ویندوزش بالا نمی یومده وحالا که میخوایم ویندوز جدید روش نصب کنیم میگه یه فضا حدود 300 گیگی unallocatedداریم که وقتی new رومیزنیم و میخوایم پارتیشن بسازیم ارور میده.
راهنمایی بفرمایید.
300 گیگ یعنی کل هارد!
پس نمیشه ویندوز ویا سیستم عاملی رونصب کنیم و بعد ازنرم افزارکمکی استفاده کنیم.
لطفا نرم افزارهای بوتیبل که قدرت ساختن پارتیشن ازفضای unallocated رودارن معرفی کنید.
\.

kalantarahura
22-11-2012, 20:39
سلام
دوستان یک لپتاپ 5110 دل داریم که ویندوزش بالا نمی یومده وحالا که میخوایم ویندوز جدید روش نصب کنیم میگه یه فضا حدود 300 گیگی unallocatedداریم که وقتی new رومیزنیم و میخوایم پارتیشن بسازیم ارور میده.
راهنمایی بفرمایید.

سلام.
وای دوست من.به نظر میرسه کل هاردت پریده و فکر کنم باید فرمت کلی بکنی.همون f disk.
اگر نتونستی بازم کار کنی نسخه قابل بوت Hiren's BootCD یا Partition Magic یا این قبیل نرم افزارها رو گیر بیار.

jafarian
23-11-2012, 00:25
طبق روش تاپیک پایین برین برای درست کردن اون درایوی که unallocated شده:20:

افزودن به فضای هارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirnikan
23-11-2012, 07:42
سلام
راهنمایی بفرمایید.

اتفاقا همین دیروز این اتفاق برام افتاد
به طور خلا صه این کار رو انجام دادم و درست شد
من یک ترا فضا داشتم حدود 780 گیگ هم پرید یعنی ارور 0x8004240f رو میداد رفتم تو یک فضای باقی مونده ویندوزم رو نصب کردم بعد از نصب ویندوز به این سایت رفتم و نرم افزاری که رایگان هستش رو دانلود کردم و با اون برنام تونستم هاردم رو برگدونم و پارنیشن هم کنم اینم سایتش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نسخه home edition رو دانلود کن
کار با نرم افزار خیلی خیلی سادست:sq_25:

mali.sh
23-11-2012, 14:46
دوستان ممنون ازتوضیحتون
ولی هیچ فضایی وجودنداره که بتونم ویندوز توش نصب کنم .
با نرم افزار های بوتیبل mini tool و acronis سعی کردم پارتیشن هاشو تغییر بدم ولی این نرم افزار ها هم ارور میده .

mali.sh
23-11-2012, 23:10
طبق روش تاپیک پایین برین برای درست کردن اون درایوی که unallocated شده:20:

افزودن به فضای هارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
متاسفانه کل هارد unallocated شده و با mini tool نمیشه و ارور میده.

jafarian
25-11-2012, 00:25
متاسفانه کل هارد unallocated شده و با mini tool نمیشه و ارور میده.

اگرکه یک درایو به اینصورت دراومده بود که کار ساده بود حالا که میگین کل هارد اینطوری شده یا که باید کل هارد پاک کنید از نوع بسازین که اکثرسایتها به این مورد اشاره داشتن یا که از برنامه minitool ورژن بوتش استفاده کنید ازطریق انتخاب گزینه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موجود دراین برنامه که بصورت شکل درسایت پایین کامل توضیح داده شده البته این عمل ریکاوری بسته به حجم هارد شما چند ساعتی طول زمان میبرد لینک دانلود برنامه رو قسمت دوم قراردادم.

Free Partition Recovery from Unallocated Space ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

minitool ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hosseinmet
25-11-2012, 01:21
اگه هیچ کدوم از اینا جواب نداد میتونی با cd ویندوز بوت کنی بعد بری تو command Prompt و از اونجا پارتیشن بسازی. یکم کار باهاش سخته . مثلا اول باید دیسک 0 رو انتخاب کنی (همون هارد دیسک اصلی اگه فقط یه هارد داری)
select disk 0
برا پارتیش سازی :
create partition primary size=xxx
که به جای x ها باید سایز مورد نظرت رو به مگابایت بنویسی.
از help هم میتونی استفاده کنی . بنویسی help خودش دستورا رو میاره . اول هر دستورم اگه help اضافه کنی help مربوط به اون دستور رو میاره