PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با آپدیت کارت گرافیک

worldclass
22-11-2012, 16:11
سلام
من 4670 HD دارم و این آپدیت رو گرفتم.12-10_vista_win7_win8_64_dd_ccc_whql.exe (ورژن 10-12)
وقتی نصب میکنم و تموم میشه هیچ چیز تو فولدر ATI Technologies نمیاد و منو Catalyst که چندین گزینه داره ظاهر نمیشه و انگار عملا هیچ چیز نصب نشده.
این یه عکس از محیط برنامه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل چیه ؟

M A S 0 U D
22-11-2012, 18:16
مال لپ تاپه؟
اگه لپ تاپه باید بری از خود سایتش درایور و دانلود کنی

worldclass
22-11-2012, 18:22
نه کامپیوتره.

worldclass
22-11-2012, 21:08
دوستان مشکل اصلی اینطور که الان متوجه شدم اینه که این نسخه control center نداره.
چطور میشه control center رو اضافه کرد؟

jafarian
23-11-2012, 00:17
دوستان مشکل اصلی اینطور که الان متوجه شدم اینه که این نسخه control center نداره.
چطور میشه control center رو اضافه کرد؟

داخل این ورژن control center هم داره طبق مراحل پایین بترتیب برین :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرحله اول

شما ابتدا برنامه پایین که مربوط به خود سایت Ati باشه رو دانلود کنید بعدشم با این برنامه درایو برنامه گرافیک خودتون دانلود کنید

Ati Update ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله دوم

برنامه Driver Fusion از لینک پایین دانلود بعدشم نصبش کنید سیستم ریستارت کنید از طریق safe mode بالا بیاین برنامه رو اجرا کنید بعدشم طبق شکلهای پایین بترتیب شماره پیش برین

Driver Fusion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله سوم

بعد بدون اینکه از محیط safe mdode خارج بشین منوی run اجرا داخلش دستور devmgmt.msc تایپ اینتر کنید داخل کادری که باز میشه طبق شماره عمل کنید درشماره 6 درایو گرافیک خودتون آنیستال کنید بعدشم سیستم ریستارت کنید با اون برنامه مرحله اول که درایور بروز شده رو دانلود کرده بودین داخل ویندوزهمون درایور نصب کنید.