PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور مي شه يك اسكرين سيور رو روي كامپيوتر كار گذاشت؟

chovalier
26-07-2006, 13:39
سلام دوستان
اميدوارم كه حال همگيتان خوب باشد.
راستش من يك اسكرين سيور رو از روي اينترنت دانلود كردم حالا مي خوام پس از چند دقيقه ظاهر بشه
هر كار كردم نتونستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اسكرين سيورش خيلي زيباست و اتومبيل بي نظيريه.
لطفا راهنماييم كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
26-07-2006, 13:51
با سلام
دوست عزيز از اينترنت چند نوع اسكرين سيور دانلود مي شه مال شما كدوم نوع هست
يك نوع داريم كه نصب مي شه و به صورت اتوماتيك به قسمت اسكرين سيور اضافهئمي شه
ونوع ديگه كه بايد تو پوشه سيستم32 كپي بشه ؟
اميد وارم ره فعال كردنش رو بدوني
كليك راست روي دسكتاپ و رفتن به گزينه پرو پرتيس بعد در تب اسكرين سيور مال خودت رو پيدا كني

chovalier
26-07-2006, 14:07
با سلام
دوست عزيز از اينترنت چند نوع اسكرين سيور دانلود مي شه مال شما كدوم نوع هست
يك نوع داريم كه نصب مي شه و به صورت اتوماتيك به قسمت اسكرين سيور اضافهئمي شه
ونوع ديگه كه بايد تو پوشه سيستم32 كپي بشه ؟
اميد وارم ره فعال كردنش رو بدوني
كليك راست روي دسكتاپ و رفتن به گزينه پرو پرتيس بعد در تب اسكرين سيور مال خودت رو پيدا كني
سلام عزيز
Type of file:Screen saver
در مورد صحبتت بايد بگم كه نه توي قسمت Screen Saverنيست و فقط توي فولدر نصب ديدمش
دوست عزيز اگر ممكنه راه فعال كردنش رو هم بنويس كه يعني چي؟
لطفا دستور بعدي را بفرماييد!
ممنونمakmfad1

AK1
26-07-2006, 15:11
سلام عزيز
Type of file:Screen saver
در مورد صحبتت بايد بگم كه نه توي قسمت Screen Saverنيست و فقط توي فولدر نصب ديدمش
دوست عزيز اگر ممكنه راه فعال كردنش رو هم بنويس كه يعني چي؟
لطفا دستور بعدي را بفرماييد!
ممنونمakmfad1

اگه ليك داري بزار دانلود كنيم كه بهتر راهنماي بتونيم بكونيم
منظورم از راه فعال سازي هم رفتن به بخش اسكرين سيور بود تا پيداش كني
اگه مي شه بگو (تو فلدر نصب ديدمش )يعني چي يكم توضيح بده :ohno:

ostadonline
26-07-2006, 15:58
يك راه ساده هست كه روي Screen Saver كليك راست ميكني و گزينه Instal رو که فکر میکنم گزینه اول باشه میزنی. بدین ترتیب این Screen Saver به لیست Screen Saver ها در properties اضافه میشه.
این راه رو هم امتحان کنید...

chovalier
26-07-2006, 19:13
اگه ليك داري بزار دانلود كنيم كه بهتر راهنماي بتونيم بكونيم
منظورم از راه فعال سازي هم رفتن به بخش اسكرين سيور بود تا پيداش كني
اگه مي شه بگو (تو فلدر نصب ديدمش )يعني چي يكم توضيح بده :ohno:
سلام
ببين عزيـــــــــــــــــزم من مثلا توي اين محل نصب كردم درايو سي/ پروگرام فايلز/ اسكرين سيورز /...
بعد هم خيلــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــى زيباست براتون لينكشو مي زارم
ويروس و اينجور چيزا نداره لازم نيست نگران باشيد
..........::::::::::اينجا::::::::::.......... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
يادتون باشه : پسووردش = chovalier با حروف كوچك است

يك راه ساده هست كه روي Screen Saver كليك راست ميكني و گزينه Instal رو که فکر میکنم گزینه اول باشه میزنی. بدین ترتیب این Screen Saver به لیست Screen Saver ها در properties اضافه میشه.
این راه رو هم امتحان کنید...
دوست خوبم اول از همه عضويتتون رو توي اين فاروم صميمي تبريك مي گم و آرزوي موفقيت روز افزون و همچنين تشكر بجهت شركت در اين بحث [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از اين كه راهنماييم كرديد خيلي ممنونم كاملا درست بود و كامل و به كار افتاد به خاطر كمكتون اين رو به عنوان يك هديه ي بسيار زيبا به شما مي دم لينكش رو اين زير ميزارم:
..........::::::::::اينجا::::::::::.......... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راستي اگه خواستم اثري ازش در هيچ كجاي كامپيوترنباشه چكار كنم؟
فعلا خــــــــــــــدا حافظ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ostadonline
26-07-2006, 21:12
دوست خوبم اول از همه عضويتتون رو توي اين فاروم صميمي تبريك مي گم و آرزوي موفقيت روز افزون و همچنين تشكر بجهت شركت در اين بحث [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از اين كه راهنماييم كرديد خيلي ممنونم كاملا درست بود و كامل و به كار افتاد به خاطر كمكتون اين رو به عنوان يك هديه ي بسيار زيبا به شما مي دم لينكش رو اين زير ميزارم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز خواهش ميكنم. خوشحالم كه مفيد واقع شد. كادوتم دارم باز ميكنم... :happy:

راستي اگه خواستم اثري ازش در هيچ كجاي كامپيوترنباشه چكار كنم؟

ميشه يكم دقيق تر بگي؟

chovalier
27-07-2006, 00:38
دوست عزيز خواهش ميكنم. خوشحالم كه مفيد واقع شد. كادوتم دارم باز ميكنم... :happy:

ميشه يكم دقيق تر بگي؟
سلام محمد جان
قابل شما رو به هيچ وجه نداره
راستي اگه ريختي يا نه فورا پاكش كن كه اختصاصيش رو برات زدم با نام OSTADONLINE
مي خواستم بزنم محمد مشتاقي ولي گفتم شايد اينجوريشو دوست داشته باشي
راستي پسوورد اختصاصي شما هم chovalier(با حروف كوچك) است.
هر وقت ريختي يه ندا بده
خيلــــــــــــــــــــــ ــي ممنون
در مورد سوالت هم بايد بگم:
ببين مثلا توي Screen Saver وقتي رو صفحه راست كليك مي كنيم ديگه چيزي نباشه كه بخوايم فعالش كنيم و اسكرين سيور راه بيوفته در واقع همچين چيزي توي كامپيوتر نباشه
راستي وبلاگتم ديدم با حال بود ولي مي توني به جاي اين كه نام دراز ميهنبلاگ رو دنبال خودت بكشي اينجوريش كني:tk.نام وبلاگت
اگه مي دوني چطور كه هيچي ولي اگه نمي دوني بگو تا بگم

chovalier
30-07-2006, 12:41
بچه ها اگه مي خوايد دانلود كنيد بكنيد چون تا يكي دو روز ديگه لينكشو برمي دارم

chovalier
01-08-2006, 10:04
همونطور كه گفته بودم انقضاي لينك تمام شد و برداشتمش