PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فراموش کردن پسورد در ویندوز 7

G.R.E.E.N
20-11-2012, 12:42
سلام
پسورد ویندوز فراموش کردم
اکانت هم Administrator هستش
چیکار کنم

jafarian
20-11-2012, 15:59
طبق تاپیک پایین با استفاده از برنامه ای که گفتم میتونید برین

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا که طبق پست 132 داخل تاپیک پایین که به وسیله dvd ویندوز بصورت بوت از طریق رجیستری میتونید پسورد ویندوز حذف کنید بصورت شکل اونم توضیح دادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

132 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

G.R.E.E.N
20-11-2012, 17:45
ممنون
اما این روشی که شما توضیح دادین واسه ویندوز XP هستش
روی 7 هم جواب میده؟

G.R.E.E.N
20-11-2012, 18:15
بعد اینکه برنامه WinSetupFromUSB ورژنش عوض شده
شکل برنامه یه کم تغییر کرده و وقتی فایل iso وارد میکنم کلید Go فعال نمیشه

jafarian
21-11-2012, 00:19
بعد اینکه برنامه WinSetupFromUSB ورژنش عوض شده
شکل برنامه یه کم تغییر کرده و وقتی فایل iso وارد میکنم کلید Go فعال نمیشه

شما باید چکمارک گزینه چهارم از بالا به پایین دراین برنامه بزنید بعدشم مسیر فایل iso رو که گرفتین به برنامه بدین بعدم روی دکمه Go کلیک کنید تنها چیزی که در ورژن جدید به این برنامه اضافه شده ساپورت ویندوز 8

G.R.E.E.N
21-11-2012, 01:53
چکمارک رو که زده بودم وگرنه که نمیشه فایل iso وارد کرد !
با ابن حال گزینه GO بازم غیر فعاله

jafarian
21-11-2012, 16:21
چکمارک رو که زده بودم وگرنه که نمیشه فایل iso وارد کرد !
با ابن حال گزینه GO بازم غیر فعاله

شما اول از همه اگر ویندوزتون 32 بیتی باید ورژن 32 بیتی برنامه رو دانلود کنید اگرم که 64 بیتی ورژن 64 بیتی برنامه رو دانلود کنید بعدشم فلش به سیستم وصل کنید این برنامه رو اجرا کنید طبق شماره 2 چکمارک گزینه مورد نظر بزنید طبق شماره 3 مسیر فایل ISO رو بدین که من وقتی مسیرش دادم در قسمت شماره 4 که مشخص کردم قرارداده شده بعدشم که میبینید طبق شماره 5 گزینه Go فعال شده کلش همینه من تا بحال چندین بار این روش انجام دادم در ضمن فلش خودتون حتما فرمت باشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید