PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تو Knights Of Temple 2 گیر کردم

MAXXX
26-07-2006, 10:18
سلام
آقا من تو این بازی مقدار زیادی جلو رفتم ولی حالا گیر کردم . من Run رو تو Yusra واسلحه رو تو yilgar پیدا کردم ولی نمیدونم تو شهر رومی چی کنم اگه کسی بازی کرده یا یه راهنمایی چیزی داره ممنون میشم

hasanhasan
05-02-2007, 09:51
سلام
آقا من تو این بازی مقدار زیادی جلو رفتم ولی حالا گیر کردم . من Run رو تو Yusra واسلحه رو تو yilgar پیدا کردم ولی نمیدونم تو شهر رومی چی کنم اگه کسی بازی کرده یا یه راهنمایی چیزی داره ممنون میشم

نمي‌دونم تا الان مشكلت حل شده يا نه ولي من مي‌نويسم شايد يه نفر ديگه هم به اين مشكل برخورد كنه.
وقتي تو روم هستي بايد بري پيش همه و واسشون كارهايي رو كه ازت مي‌خوان انجام بدي. يكي از اينا كه البته يادم نيست كدومه فك كنم اوني كه كوره. وقتي ماموريتي كه ازت خواست رو واسش انجام دادي بهت يه كليدي مي‌ده. اين كليد براي ورود به معبده. معبد نزديك يه مجسمه آدم خيلي بزرگه كه حتما مي‌توني پيداش كني. وقتي وارد معبد شدي مي‌توني اون چيزي كه دنبالش بودي رو بدست بياري. البته لازم نيست كاري زيادي انجام بدي. چون اين كار به طور اتوماتيك انجام مي‌شه.
در ضمن اون چيزي كه تو شهر روم بهت مي‌ده (چشم) هستش.

MAXXX
05-02-2007, 09:59
ممنون اینو تابستون تموم کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]