PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ویندوز

ra1372
18-11-2012, 20:44
سلام. ویندوز من XPاست وچند روز پیش خراب شد و درایو Cانرو نصب کردم. الان خیلی کند عمل میکنه .یعنی برنامه دیر بازو بسته میشن. به نظر شما چی کار کنم؟اگه بخوام ویندوز سون نصب کنم. ایا با این کامپیوتر که CPUان 2.80 است سازگاری دارد. ولطفا نصب ویندوز سون را بدون حذف اطلاعات یعنی بدون حذف برنامه حذفی توضیح دهید.مرسی

jafarian
19-11-2012, 16:41
برای سئوال اول

برنامه Windows 7 Upgrade Advisor از پایین دانلود با این برنامه اقدام به آنالیز سیستم کنید بعدبه شما نمایش میدهد که سیستم شما قادر به پاسخگویی ویندوز 7 هست یا که نه

Windows 7 Upgrade Advisor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و اما برای سئوال دوم

طبق سایت پایین که بصورت شکل توضیح داده شده پیش برین فقط درشکل شماره 6 روی گزینه Driver Options advanvded کلیک کنید درایو خودتون که میخواین روشویندوز نصب کنید فرمت کنید بعدش اقدام به نصب ویندوز کنید:20:

How to Install Windows 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

milad_azizi67
21-11-2012, 15:02
سلام
من گزینه properties رو ندارم
وقتی روی دسکتاپ راست کلیک میکنم این گزینه رو ندارم
ویندوز رو دوباره نصب کردم درست نشد
ویروس کشی هم کردم با آخرین آپدیت نود32
دیگه نمیدونم باید چکار کنم.

jafarian
21-11-2012, 16:34
سلام
من گزینه properties رو ندارم
وقتی روی دسکتاپ راست کلیک میکنم این گزینه رو ندارم
ویندوز رو دوباره نصب کردم درست نشد
ویروس کشی هم کردم با آخرین آپدیت نود32
دیگه نمیدونم باید چکار کنم.

اون گزینه properties مربوط به ویندوز xp میشه که با کلیک راست رو دسکتاپ شما اونو دارین در ویندوز سون این گزینه تغییرنام پیدا کرده به Personalize که اگر ویندوز شما سری Starter یا home basic باشه این گزینه روشما ندارین برای اضافه کردن این گزینه باید طبق سایت پایین از طریق برنامه ای که معرفی کرده برین.

Personalization Panel For Windows 7 Starter And Home Basic Editions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])