PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان من گزینه Magnetic Lasso Tool رو ییدا نمی کنم

samijaan
18-11-2012, 17:38
دوستان من گزینه Magnetic Lasso Tool رو ییدا نمی کنم در کدوم قسمت نرم افزار فتوشاپه؟؟

YAHYA-PRO
18-11-2012, 18:02
ورژن فتوشاپت چنده ؟

Mohammad Yek110
18-11-2012, 18:57
دوستان من گزینه Magnetic Lasso Tool رو ییدا نمی کنم در کدوم قسمت نرم افزار فتوشاپه؟؟

روی همون Lasso معمولی یعنی Polygonal Lasso راست کلیک کنید ( توی جعبه ابزار )
اگه ورژن فتوشاپتون داشته باشه پیداش می کنه
موفق باشید:40:

samijaan
18-11-2012, 19:02
دوستان پیدا کردم ....... من میخوام عکس ترنسپرت یا بدون بکگراند درست کنم یعنی فقط مثلاً عکس بدن خودمو از داخل عکس بیرون بیارم و با فرمت png سیو کنم طوری که هرجا بخوام بزارمش با پس زمینه اونجا خودش ست بشه.... لطفاً اگه کسی تو این کار وارده کمکم کنه

Mohammad Yek110
18-11-2012, 19:15
اینجا گفتیم بهتون:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا یه بار دیگه بهتر توضیح میدم
با یکی از ابزار های انتخاب بدنتون رو انتخاب کنید
ctrl + c رو بزنید ، وارد عکسی بشید که میخواید بکگراند باشه و ctrl + v رو بزنید.
با ctrl + t هم میتونید اندازش رو کم و زیاد کنید
موفق باشید

samijaan
20-11-2012, 19:08
دوستان من با ابزار Magnetic Lasso Tool یک قسمتی از عکس رو برش زدم و حالا دورش حالت برش خورده مشخصه:
2 تا سوال دارم 1- میتونم این حالتی که برش زدم رو جوری سیو کنم که اگه خواستم دویاره بیرمش رو صفحه با همین حالتی که الان داره؟
2-وقتی یک قسمت رو برش میزنیم چطوری میتونم در همین لحظه یک جای دیگر رو هم برش بزنم بدون اینکه حالت برش اولی از بین بره؟یعنی 2 تا برش در 2 قسمت متفاوت... آخه وقتی یک برش میزنم و میخوام برم یک قسمت دیگه رو برش بزنم اولی از بین میره

Mohammad Yek110
20-11-2012, 19:12
1.بعد از انتخاب کردن ، از منوی Select روی Save Selection کلیک کنید
برای استفادش توی یه عکس دیگه از همون منو روی Load Selection کلیک کنید

2.یکم بیشتر توضیح بدین لطفا :)

samijaan
20-11-2012, 19:34
مثلاً من با اون ابزار دور یک چشم رو بصورت دایره برش میزنم و حالا میخوام برم سراغ چشم دیگه و اونو برش بزنم الان چیکار باید بکنم..... یعنی در یک لحظه دو تا چشم رو میخوام برش و کات کنم

Mohammad Yek110
20-11-2012, 20:44
مثلاً من با اون ابزار دور یک چشم رو بصورت دایره برش میزنم و حالا میخوام برم سراغ چشم دیگه و اونو برش بزنم الان چیکار باید بکنم..... یعنی در یک لحظه دو تا چشم رو میخوام برش و کات کنم

شیفت رو نگه دارید و انتخاب کنید
اگه هم خواستید یه قسمتایی رو از انتخاب در بیارید Alt رو نگه دارید و انتخاب کنید