PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین و حرفه ای ترین برنامه ساخت اتوران چیست؟

amin tala
18-11-2012, 16:40
بهترین و حرفه ای ترین برنامه ساخت اتوران چیست؟

jafarian
18-11-2012, 16:48
پیشنهاد من استفاده از برنامه های AutoPlay Media Studio یا که multi media builder برای اینکار بین این دو تا هم برنامه AutoPlay Media Studio پیشنهاد میدم:20:

AutoPlay Media Studio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin tala
19-11-2012, 16:58
اما فرق بین AutoPlay Media Studio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و indigo AutoPlay Media Studio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چیه و کدومو نصب کنم؟

jafarian
20-11-2012, 00:24
اما فرق بین AutoPlay Media Studio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و indigo AutoPlay Media Studio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چیه و کدومو نصب کنم؟

هیچ فرقی با هم ندارن این برنامه ای که من معرفی کردم مربوط به شرکت indigorose میشه که شما اسم شرکتم اول اسم برنامه اضافه کردین وگرنه همونی هست که من معرفی کردم.

FX
23-11-2012, 14:14
بستگی به نیازتون داره اما AutoPlay Media Studio یا multi media builderخوبه مخصوصا mmb که کار باهاش هم راحته در عین اینکه خروجی کارتون هم میتونه عالی باشه