PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی درجلوگیری از صفحه مادربرد

shahab.akbari
18-11-2012, 13:18
سلام به همه‎ی دوستان.من ویندوز 7 نصب کردم.وقتی کامپیوتر روشن می‎کنم یه صفحه میاد که اطلاعات سخت افزاری سیستم(مثل پورت‎های usbوحافظه رم و...) نشون میده. مثل این عکس.یعنی این مرحله(POST (Power On Self Test.قبلااین صفحه برای من حتی یک ثانیه هم نمی‎اومد.دلیلش چیه؟باید الان چه تنظیماتی انجام بدم؟مارک مادربرد هم می اومددر تنظیمات بایوس این گزینه‎رو▪ Full Screen Logo Screen : [ Enable/ Disable ] غیرفعال کردم درست شد.مدل مادربردمنawardهست.لطفا دقیق توضیح بدهید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
18-11-2012, 13:44
الان مشکل شما حل شده ؟

shahab.akbari
18-11-2012, 22:57
سلام.به نظر شما(دلیلش چیه؟باید الان چه تنظیماتی انجام بدم؟)مشکل حل شده؟من از شما توقعات زیادی داشتم.کسی نیست اطلاعاتی داشته باشه.

EXTREME
18-11-2012, 23:23
شما الان مشکلتون چیه post screen کند تر شده و میخواین زودتر این صفحه رد بشه ؟

shahab.akbari
19-11-2012, 15:13
سلام.باز هم خوبه متوجه شدید چی میگم.باید چی کار کنم؟این صفحه برای شما چندثانیه طول میکشه؟قبلا نمیومد.فکر کنم به تنظیمات بایوس برمی‎گرده.ناظرین محترم ودوستان تخصصی جواب بدید.یعنی هیچ کی این صفحه براش نمیاد.من می‎خوام باروشن کردن آرم ویندوزبالا بیاد.

EXTREME
19-11-2012, 15:34
سلام.باز هم خوبه متوجه شدید چی میگم.باید چی کار کنم؟این صفحه برای شما چندثانیه طول میکشه؟قبلا نمیومد.فکر کنم به تنظیمات بایوس برمی‎گرده.ناظرین محترم ودوستان تخصصی جواب بدید.یعنی هیچ کی این صفحه براش نمیاد.من می‎خوام باروشن کردن آرم ویندوزبالا بیاد.

بایوس مین رو با برداشتن باتری مین دیفالت کنید و بوت سیستم رو بزارین رو هارد همجنین یک عکس از قسمت تنظیمات بوت بایوس بزارین

shahab.akbari
19-11-2012, 22:49
چرا دیفالت کنم.از کدام قسمت عکس بذارم؟فکر کنم بوت رو هاردباشه.آیا میشه کاری کرد که این صفحه نیاد؟برای شما قبل از اینکه ویندوز بالا بیاداین صفحه بالانمیاد؟

EXTREME
20-11-2012, 09:46
چرا دیفالت کنم.از کدام قسمت عکس بذارم؟فکر کنم بوت رو هاردباشه.آیا میشه کاری کرد که این صفحه نیاد؟برای شما قبل از اینکه ویندوز بالا بیاداین صفحه بالانمیاد؟

تست کنید دیفالت کردن بایوس رو

از تنظیمات بوت کلا از تمام قسمت های بایوس عکس بدین
برای من این صفحه سریع میره ولی اگه معمولا دکه tab رو تند تند بزنید میتونید psot screen رو ببینید

shahab.akbari
20-11-2012, 16:01
دیفالت جواب نمی‎ده.برای شما چقدر طول می‎کشه؟بعد عکس چه جوری بگیرم؟

EXTREME
20-11-2012, 17:41
با گوشی عکس بگیر
شما دیفالت رو تست کردی که میگید جواب نمیده ؟

برای من 1ثانیه

shahab.akbari
20-11-2012, 23:33
سلام.این هم عکس
[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
20-11-2012, 23:39
تو اینا چیزی نیست ببینید تو بایوس چیزی مثل instant boot یا چیزی تو این مایه ها پیدا میکنید یا نه

shahab.akbari
20-11-2012, 23:46
آقا مارو گرفتی.نه هم چین چیزی نیست.چی هست؟