PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کالیبراسیون

nelahe
18-11-2012, 11:44
سلام

چطور کالیبراسیون را انجام دهیم

من در کنترل پانل برنامه adob gamma را ندارم

nelahe
18-11-2012, 11:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس بالا هم عکس کنترل پانل من هستش

2- عکس زیر را ببینید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در فتوشاپ یک چیز است ، در پرینتی که می گیرم چیز دیگر و چاپخانه هم رنگ دیگر :)

part gah
18-11-2012, 15:00
ســـلام

قبلا در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 87) سوالی مشابه این رو پرسیدین.

YAHYA-PRO
18-11-2012, 17:34
اگه ادوب گاما رو نداری باید نصبش کنی
فایلی که پیوست کردم بگیر و از زیپ خارجش کن و فایل Install.cmd رو اجرا کن تا ادوب گاما نصب بشه . اگه به هر دلیل نصب نشد فایل Adobe_Gamma.cpl که اکسترکت شده رو System32 کپی کن
حالا دیگه باید توی کنترل پنل ادوب گاما رو داشته باشی

آموزش کامل استفاده از ادوب گاما رو میتونی لینک پایین ببینی : (پی دی اف هم پیوست شد.)
کالیبره كردن مانيتور در فتوشاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من هنوز نمیفهمم دلیل اصرارت برای کالببره کردن با این ادوب گاما چیه ؟ فکر نمیکنی بهتر باشه از همون برنامه مانیتورت که هم جدیدتره هم مخصوص مانیتورت ساخته شده استفاده کنی ؟:sq_25:

nelahe
19-11-2012, 10:17
ســـلام

قبلا در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 87) سوالی مشابه این رو پرسیدین.

سلام

بله یادم بود اما متأسفانه با اینکه سرچ کردم پیداش نکردم مرسی لطف کردید

nelahe
19-11-2012, 10:30
برنامه مانیتورم کدومه؟

منظورتون intel GMA Drive ؟

نمی دونم چطور این کار را انجام می دهد؟

برام فرقی ندارد، فقط می خوام رنگ چاپ همونی باشه که طراحی شده هر چی هم سرچ کردم در مورد کالیبره کردن، همه ادوب گاما را نوشته بودند

YAHYA-PRO
19-11-2012, 14:46
ادوب گاما مال قرن بوقه:sq_25:
نه اون درایو گرافیکته
من که نمیدونم مانیتورت چیه ولی شما همراه مانیتورت یه سی دی هست که برنامه کالیبره روشه
البته اگه این ادوب گاما رو گرفتی با همین کالیبره کن و نتیجه رو همینجا بگو :sq_25: