PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا راهنماییم کنین

hana_telecom
17-11-2012, 23:45
برای یه همایش پوستر طراحی کردم البته نوشته هاش فعلا آماده نیست
فقط اینو بگم که همایش درمورد 7تا رشته مهندسیه که دانشجوها طرحها و ایده هاشونو میارن.
میخاستم ببینم این طرح چطوره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hmd1371
18-11-2012, 14:51
1- رنگ عنوان پوسترت رو باید عوض کنی چون رنگ قرمز با رنگ آبی همخوانی نداره ( یعنی رنگ خیلی سرد با رنگ خیلی گرم بکار بردی ) به نظر من می تونی از نارنجی استفاده کنی.
2- چون از وکتور آماده استفاده کردی یا از گرادینت اون خطوط راه راه آبی رنگ توی چاپ هم چشم می خوره و کیفیت کارتونو پایین میاره
منظورم اینه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- اون دو تا دایره قسمت چپ پوستر و نقشه در جهت عمودی خیلی کشیده به نظر میرسه. اینو باید یه فکری بحالش بکنی.
4- خطوط قرمز رنگی که در قسمت پایین صفحه بکار بردی زیاد جالب نیست. خلاقیت بیشتری برای این کار نیاز داره.
5- border یا حاشیه سفید رنگ چپ و راست خوب تراز نشده. اگه دقتی کنی می بینی که حاشیه سمت چپ بیشتر سمت راس هستش.
6- اون 18-17 رو که به صورت انگلیسی نوشتی با 1391 فارسی کاملا در تضاد یکدیگر هستن و باید یا هردو فارسی بشن یا انگلیسی ، البته چون کلمه آذر بصورت فارسی نوشته شد پس باید اعداد هم به فارسی نوشته بشن.
7- یک طرف تقویم رو سایه مشکی بهش دادی قسمت دیگه هم بدون سایه. به نظر من زیاد جالب نیست.
8- فضای خالی در قسمت پایین صفحه خیلی احساس میشه. باید با یه منحنی یا ... اون فضا رو پر کنی.(با خلاقیت بیشتر) فقط جای لوگو ها رو فضا بهشون بده.
9- به نظر من در کل پوستر زیاد جالبی نیست (یه حقیقت) امیدوارم نارحت نشده باشید.

hana_telecom
25-11-2012, 23:30
کلا منصرف این طرح شدم!مرسیی وست عزیز